چرا می‌گوییم حق تراکتورسازی جز قهرمانی نیست؟

تراکتورسازی تبریز در اولین بازی خود بعد از تعطیلات لیگ عملا در قامت یک قهرمان بلامنازع ظاهر شد و طبق شنیده‌ها بسیاری از رقبای این تیم عملا ماست‌ها را کیسه کردند و به شدت از ترس این تیم در تکاپو افتاده‌اند. پرسپولیس و استقلال که حالا همه رسانه‌ها از آنها سخن می‌گویند عملا به دلایل مختلف ضعیف شده‌اند و تراکتورسازی با مدیریت خوبی که دارد عملا به یک ابرقهرمان تبدیل شده و به یکی از کهکشانی‌ترین تیم‌های چندی سال اخیر در لیگ برتر تبدیل شده است.

این تیم که چند سال قبل تجربه و خاطره بسیار تلخ بازی آخر با نفت را به دوش می‌کشد و سال‌ها برای کسب قهرمانی تلاش کرده است، حالا با مدیریت جدید و متمول خود توانسته هر ابزاری را برای رسیدن به قهرمانی کسب کرده و کسی نیست که بتواند به این سوال پاسخ دهد که چرا نباید تراکتورسازی قهرمان شود؟

تراکتورسازی تبریز

تیمی که پرشورترین هواداران فوتبال کشورمان را در اختیار دارد و حتی در دسته‌های پایین‌تر نیز هزاران نفر برای این تیم به ورزشگاه می‌آمدند و شاید پایه گذاری حمایت مردم از تیم‌های شهر خودشان بودند و برخلاف بسیاری از شهرهای دیگر که با آمدن پرسپولیس و استقلال، آنها را میزبان بازی می‌کردند، در تبریز این حرف‌ها نبود و وقتی پای تراکتور در میان باشد حتی رئال مادرید و بارسلونا نیز طرفدار چندانی ندارند!

طرفداری هواداران تراکتور از تیم محبوبشان فقط هواداری از یک تیم فوتبال نیست، آنها با بردش خوشحال می‌شوند و با باختش اشک می‌ریزند و محکم‌تر از قبل تشویق می‌کنند! آنها به خوبی می‌دانند که عشق به تیراختور عشق به یک آرمان بزرگ است که مردمان این شهر دارند و آن هم حفظ اصالتشان است.

تراکتورسازی تبریز

حالا که عشق و تعصب و شور در این تیم با یک تیم قدرتمند و بزرگ تلفیق شده است همه چیز برای یک قهرمانی بزرگ در لیگ برتر فراهم شده و تراکتورسازی تبریز در صورتی که اتفاقات بازی آخر این تیم با نفت نیفتد قطعا قهرمانی را تجربه خواهد کرد و به یکی از با صلابت‌ترین تیم‌های قهرمان لیگ برتر تبدیل می‌شود. هر چند این به شرطی است که مدیریت و هواداران و کادر فنی و …. بتوانند همبستگی و پشتکار خود را تا آخرین روز لیگ برتر حفظ کنند.

2 نظرات
  1. دانیال هوشمند می‌گوید

    من فکر میکنم همین که تیم داره به سبک اروپایی بازی میکنه و تونسته لرزه به تیمهای دیگه بندازه رضایتبخش باشه. برای قهرمانی نباید به تیم فشار آورد بخصوص رسانه های گرامی.
    دانیال هوشمند از خراسان شمالی.شهرستان شیروان

  2. p می‌گوید

    اقای ذاکری ؟کجایی چرانمیای مشاوره بدی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم