چند راه ساده برای دریافت وام فوری از بانک‌های خصوصی و دولتی (به‌روزرسانی: ۲۶ آبان ۹۸)

معمولا برای بسیاری از افراد پیش آمده است که برای یک کار ضروری به دنبال دریافت وام فوری باشند ولی با مراجعه به بانک‌های مختلف با این جمله روبرو می‌شوند که: “وام فوری نداریم!” ولی آیا واقعا بانک‌های خصوصی و دولتی وام فوری ندارند و نمی‌توان از هیچ روشی برای تسهیلات استفاده کرد؟

طبق بخشنامه‌های مختلف بانک مرکزی بسیاری از بانک‌های دولتی و خصوصی موظف به ارائه تسهیلات فوری به مشتریان خود هستند و بانک‌ها نیز به اعطای تسهیلات فوری به شرط تضمین مناسب و سود متناسب با آن علاقه‌مند هستند. برای آشنایی با طرح‌های مختلف بانک‌های دولتی و خصوصی با ما همراه باشید. قابل ذکر است که بدانید بانک‌های زیر مشروط به شرایطی به مشتریان خود وام فوری پرداخت می‌کنند:

به‌روزرسانی ۲۶ آبان ۹۸: چند نکته مهم برای دریافت وام

غالب اوفات وقتی نیازمند یک وام فوری و ضروری هستیم؛ فقط به گرفتن وام فکر کرده و دیگر توجه نمی‌کنیم که چند درصد سود واقعی بهره وام است یا بازپرداخت‌های وام چند ماهه و با چه مبلغی است.

ممکن است کل پولی که باید به بانک پرداخت شود را درست محاسبه نکنیم یا اصلا شرایط دریافت وام را ندانیم و بعد هنگامی که نیمی از راه را رفته یا برگه‌های درخواست وام را امضا و به بانک تحویل دادیم؛ تازه دو زاری ما بیفتد که تحت چه شرایطی وام گرفتیم.

ما در سایت قندان، نحوه محاسبه دقیق و درست سود یک وام را به دو روش فرمولی و دستی آموزش دادیم. حتما این مقاله را مطالعه کنید.

اگر وامی می‌گیرید که باید پس‌انداز داشته باشیم یا سپرده شما مسدود می‌شود؛ دقیقا از بانک بپرسید چند درصد سپرده و پس‌انداز شما وام تعلق می‌گیرد و پس از چند ماه؟ جمع امتیازهای شما باید چقدر باشد؟ به سپرده شما چقدر سود تعلق می‌گیرد و چگونه می‌توانید این سود را دریافت کنید؟ چه زمانی می‌توانی سپرده خود را از بانک بیرون بیاورید؟

این‌ها پرسش‌های مهمی هستند که باید پیش از هر اقدامی برای دریافت وام از کارکنان بانک پرسیده و با بررسی کامل آن‌ها پیش‌قدم شوید.

به‌روزرسانی ۱۹ آبان ۹۸: طرح عقیق بانک انصار

یکی دیگر از طرح‌های تسهیلاتی بانک انصار، طرح عقیق است. در این طرح، مبلغ وام، سود وام و میزان اقساط وام را خود مشتری انتخاب می‌کند.

با شرایط خاصی که در این طرح مشخص شده است؛ می‌توانید تا سقف یک میلیارد تومان وام بگیرید و خودتان نرخ سود تسهیلات و مدت زمان بازپرداخت را مشخص کنید. این طرح برای کسب‌وکارها و مشاغل نوپا بسیار مفید است.

سود تسهیلات: ۸ الی ۱۸ درصد

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری: حداقل ۵۰ هزار تومان (حداقل سه ماه باید سپرده در نزد بانک باشد)

حداکثر میزان تسهیلات اعطایی: حداکثر یک میلیارد تومان

تعداد اقساط: حداکثر ۱۰۰ ماهه

سود سپرده: صفر درصد (حساب جاری)

نسبت تسهیلات به سپرده: براساس جمع میانگین امتیازهای حساب جاری

در طرح تسهیلاتی طرح عقیق اگر متقاضی دریافت وام تا سقف ۱۰ میلیون تومان هستید؛ یک ضامن رسمی (کسر از حقوق) و تا سقف ۲۰ میلیون تومان دو ضامن رسمی (کسر از حقوق) باید به بانک معرفی کنید. برای متقاضیان دریافت تسهیلات بیش از ۲۰ میلیون تومان ارائه و گرو قرار دادن سند ملکی در نزد بانک انصار، الزامی است.

با مراجعه به بانک انصار می‌توانید جدول‌های میزان مبلغ دریافت وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت را مشاهده و خودتان تصمیم‌گیری کنید کدام ردیف برای شما مناسب‌تر است تا سود کمتری به بانک بدهید.

وام را می‌توانید به صورت یکجا و اصطلاحا راس مدت بدهید یا اقساط کرده و هر ماه مبلغی به بانک برگردانید.

به‌روزرسانی ۱۲ آبان ۹۸: طرح رضوان بانک انصار

این طرح شامل وام قرض‌الحسنه بانک انصار با سود تنها ۲ درصد است. در واقع، امتیاز میانگین حساب اصلی ترین عامل تعیین کننده میزان وام می باشد که تا سقف ۲۰ میلیون تومان تعریف شده است.

این وام برای کسب‌وکارهای کوچک، کارآفرین‌ها، افرادی که نیاز مالی فوری ندارند و قادر به سرمایه‌گذاری هستند؛ مناسب است. در این طرح می‌توانید با سپرده‌گذاری شرایط مالی خود را تقویت کنید بدون اینکه بخواهید سود وام زیادی بپردازید.

طرح رضوان بانک انصار از سال ۱۳۹۵ راه‌اندازی شده و هیچ محدودیت زمانی ندارد. ابتدا باید یک حساب در بانک انصار افتتاح کرده و به مرور با آن کار کنید و سپرده خود را افزایش دهید تا جمع میانگین امتیازهای شما افزایش پیدا کند.

جزئیات بیشتر طرح رضوان به شرح زیر است:

سود تسهیلات: ۲ درصد

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری: حداقل ۵۰ هزار تومان (حداقل سه ماه باید سپرده در نزد بانک باشد)

حداکثر میزان تسهیلات اعطایی: ۲۰ میلیون تومان

تعداد اقساط: حداکثر ۶۰ ماهه

سود سپرده: صفر درصد (حساب قرض‌الحسنه)

نسبت تسهیلات به سپرده: براساس جمع میانگین امتیازها (۶۰ درصد سپرده پس از سه ماه)

ضامن این وام براساس میزان وام و شرایط بازپرداخت آن تعیین می‌شود. برای افتتاح حساب یا داشتن این شرط حداقل مبلغ سپرده شما باید ۵۰ هزار تومان باشد. حداقل هم باید سه ماه سپرده شما نزد بانک باقی بماند. حداکثر سپرده‌گذاری نامحدود است.

در این طرح به ازای هرماه سپرده گذاری و گردش حساب ۲۰ درصد امتیاز تسهیلات قرض‌الحسنه به سپرده‌گذار اعطاء خواهد شد و بعد از ۵ ماه سپرده‌گذاری از ۱۰۰% امتیاز تسهیلات تا سقف ۲۰ میلیون تومان برخوردار خواهد شد.

به‌روزرسانی ۵ آبان ۹۸: وام فوری بانک تجارت

بانک تجارت در طرح «تسهیلات آنی بانک تجارت» از طریق سپرده‌گذاری بلندمدت (حداقل ۱ ساله)، وام فوری بدون ضامن می‌دهد. در این طرح، سپرده متقاضی مسدود شده و دیگر نیازی به ضامن کارمند یا دردسرهای گرفتن وام نیست.

مشخصات طرح «تسهیلات آنی بانک تجارت»:

سود تسهیلات: متغیر (۴ الی ۱۸ درصد)

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری: به نسبت وام درخواستی

حداکثر میزان تسهیلات اعطایی: ۳۰۰ میلیون تومان

تعداد اقساط: حداقل ۱۲ ماه و حداکثر ۳۶ ماه

سود سپرده: متغیر (۵ الی ۱۵ درصد)

نسبت تسهیلات به سپرده‌گذاری: حداکثر ۸۵ درصد

سقف تسهیلات سپرده‌های بلند مدت با سود ۵ درصد ۳۰۰ میلیون تومان معادل ۷۵ تا ۸۵ درصد میزان سپرده‌گذاری شما است. اقساط این سپرده‌ها نیز حداقل ۱۲ ماه و تا حداکثر ۳۶ ماه است. بازه سود تسهیلات نیز برای این سپرده‌ها ۴ درصد و ۷ درصدی است.

به‌روزرسانی ۲۸ مهرماه ۹۸: وام ۱۰ میلیون تومانی بانک ملت بدون سپرده‌گذاری

اگر نیاز به وامی تا سقف ۱۰ میلیون تومان دارید و از سوی دیگر نمی‌خواهید سپرده‌گذاری داشته باشید و یک وام فوری و ضروری بگیرید؛ می‌توانید سراغ بانک ملت و طرح وام فوری و نقدی این بانک بروید.

البته، واضح است که سود این وام بیشتر از وام‌های با سپرده‌گذاری و حدود ۱۸ درصد است. نیاز به یک ضامن رسمی شخصی دارد و نباید هیچ‌گونه بدهی بانکی یا چک برگشتی داشته باشید.

مشخصات وام نقدی ۱۰ میلیونی بانک ملت:

سود تسهیلات: ۱۸ درصد

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری: نیاز نیست

حداکثر میزان تسهیلات اعطایی: ۱۰ میلیون تومان

تعداد اقساط: حداکثر ۳۶ ماه

سود سپرده:

نسبت تسهیلات به سپرده‌گذاری: –

یکی از الزامات اصلی دریافت این وام، اشتغال به کار است. وام‌گیرنده باید مدارک شغلی خود را ارائه دهد و از سوی دیگر، هیچ‌گونه بدهی بانکی یا چک برگشتی نداشته باشد.

همان‌طور که اشاره شد نیازی به سپرده‌گذاری در این وام نیست بلکه در هنگام درخواست تسهیلات با افتتاح حساب در این بانک بخشی از مبلغ وام در سپرده شما تا زمان پرداخت کامل اقساط مسدود می‌شود. این مبلغ بین ۱۵ تا ۱۷ درصد مبلغ تسهیلات شما است.

به‌روزرسانی ۱۴ مهرماه ۹۸: وام خرید کالای بانک صادرات بدون نیاز به سرمایه‌گذاری

بانک صادرات با هدف تسهیل در خرید کالاهای مصرفی و با دوام داخلی یا خودروهای ایرانی، اقدام به ارائه وام خرید کالا تا سقف ۸ میلیون تومان کرده است.

برای دریافت این وام نیازی به سرمایه‌گذاری یا سپرده کوتاه‌مدت نیست و هم‌اکنون می‌توانید با مراجعه به یکی از شعب بانک صادرات، این وام را تقاضا کنید. این وام فقط به کالاهای داخلی یا خودروهای ایرانی تعلق می‌گیرد و ۸۰ درصد پیش‌فاکتور به عنوان وام پرداخت می‌شود.

به گفته بانک صادرات، سود وام ۱۸ درصد و بازپرداخت در حداقل ۲۵ ماه و حداکثر ۳۶ ماه است. برای خودروهای داخلی بازه بازپرداخت به ۶۰ ماه می‌رسد.

مشخصات وام خرید کالای بانک صادرات:

سود تسهیلات: ۱۸ درصد

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری: نیاز نیست

حداکثر میزان تسهیلات اعطایی: ۸ میلیون تومان

تعداد اقساط: حداکثر ۶۰ ماهه برای خودرو ایرانی (۲۵ الی ۳۶ ماهه برای کالا)

سود سپرده:

نسبت تسهیلات به فاکتور: ۸۰ درصد پیش‌فاکتور خرید کالای ایرانی

برای دریافت این وام نیاز به یک پیش‌فاکتور خرید کالای داخلی و یک ضامن معتبر دارید. چک وام فقط در وجه فروشنده کالا نوشته خواهد شد. فروشنده باید از وزارت صنعت و معدن مجوز کسب داشته باشد.

به‌روزرسانی ۷ مهرماه ۹۸: چگونه بدون ضامن وام فوری دریافت کنیم؟

یکی از مراحل زمان‌بر و سخت در دریافت وام‌ها و تسهیلات بانکی، استفاده از ضامن است. بانک‌ها در تایید ضامن‌ها و مدارک آن‌ها بسیار سخت‌گیر هستند و معمولا افراد عادی در این بخش گرفتار می‌شود.

پیدا کردن دو ضامن کارمند با مدارک معتبر و دسته چک و نامه کسر از حقوق و … عملا وام گرفتن را به پردردسرترین کار دنیا تبدیل می‌کند.

روش‌های جایگزین برای حذف ضامن و درخواست وام فوری و ضروری؛ یکی استفاده از سپرده‌گذاری در بانک‌ها و دیگری دادن ضمانت‌های سند ملکی است.

در حاضر حاضر، بسیاری از بانک‌های وام‌ها و طرح‌هایی دارند که نیازی به ضامن نداشته ولی باید ابتدا در آن بانک سپرده‌گذاری کرده و سپرده شما تا زمان پس دادن اقساط بانک مسدود شوند.

گر پول دارید اما نمیخواهید از آن استفاده کنید این روش بهترین گزینه است. در این روش با سپرده‌گذاری (ایجاد حساب و خواباندن پول در حساب) می‌توانید بخشی از آن را فورا از بانک‌ها به صورت وام دریافت کنید.

در واقع در این روش که این روزها خیلی هم مرسوم است؛ ضمانت شما سپرده مسدود شده شما در بانک است. اما این روش برای چه افرادی مناسب است؟

کسانی که می‌خواهند خرید اقساط داشته باشند و اصل پول خود را هزینه نکنند؛ می‌توانند از وام‌های فوری دارای سپرده‌گذاری استفاده کنند. در این روش، بدون اینکه اصل پول شما کسر شود؛ می‌توانید وام را در اقساط ۱۲ تا ۶۰ ماهه بازپرداخت کنید. غالبا سود وام هم بسیار پایین و مثلا ۴ الی ۷ درصد است.

در همین صفحه ده‌ها نوع وام و طرح تسهیلات با سپرده‌گذاری برای گرفتن وام ضروری و فوری بدون نیاز به ضامن معرفی کردیم:

به‌روزرسانی ۳۱ شهریور ۹۸: طرح نیکان بانک آینده

بانک آینده در طرح نیکان که در قالب وام قرض‌الحسنه با سود ۴ درصد است؛ تا ۲۰ میلیون تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخت می‌کند. میزان وام در این طرح برابر ۶۰ تا ۱۰۰ درصد میانگین امتیاز حساب متقاضی است.

در این طرح مشتریان و متقاضیان می‌توانند با افتتاح سپرده و بر اساس گردش حساب؛ از امتیاز تسهیلات قرض‌الحسنه استفاده کنند و میزان امتیاز تسهیلات به مانده میانگین و مدت سپرده‌گذاری و فرایندهای اعتبارسنجی بستگی دارد.

برای مثال شما می توانید پس از افتتاح حساب و سرمایه گذاری بیست میلیون تومان و پس از گذشت سه ماه، ۶۰ درصد سپرده خود تسهیلاتی با مدت باز پرداخت ۱۲ ماه دریافت کنید.

مشخصات وام قرض‌الحسنه طرح نیکان بانک آینده:

سود تسهیلات: ۴ درصد

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری: ۱۰۰ هزار تومان برای افتتاح حساب

حداکثر میزان تسهیلات اعطایی: ۲۰ میلیون تومان

تعداد اقساط: حداکثر ۶۰ ماهه

سود سپرده: صفر درصد (حساب قرض‌الحسنه)

نسبت تسهیلات به سپرده: ۶۰ تا ۱۰۰ درصد میانگین امتیاز حساب قرض‌الحسنه

توجه داشته باشید ضامن در این طرح براساس میزان وام و شرایط آن تعیین می‌شود. متقاضی باید ابتدا افتتاح حساب کند و حداقل ۱۰۰ هزار تومان به مدت ۳ ماه در بانک بگذارد ولی اگر وام می‌خواهد باید مبلغ بیشتری قرار دهد تا میانگین امتیازی حساب او افزایش پیدا کند.

پس از پایان دوره سپرده‌گذاری و جمع‌آوری امتیازهای حساب، امکان برداشت اصل سپرده قرض‌الحسنه وجود دارد.

به‌روزرسانی ۲۴ شهریور ۹۸: طرح کوشان بانک اقتصاد نوین

یکی از بهترین طرح‌ها و تسهیلات برای گرفتن وام فوری با سود کم، طرح سپرده‌گذاری کوشان بانک اقتصاد نوین است.

این طرح مخصوص کارمندان، کارگران، خانم‌های خانه‌دار، بازنشستگان و افرادی است که توان پرداخت سود زیاد برای وام را ندارند ولی می‌تواند سپرده‌ داشته باشند.

همین‌طور، افرادی که تمایل ندارند پس‌انداز خود را برای خرید کالا و سرمایه‌گذاری هزینه کنند، می‌توانند با افتتاح سپرده کوشان، پس‌انداز خود را به این طرح بسپارند تا علاوه بر دریافت سود ماهانه، با استفاده از تسهیلات کوشان برای خرید دارایی یا انجام سرمایه‌گذاری مناسب اقدام کنند.

مشخصات وام فوری طرح کوشان بانک اقتصاد نوین به شرح زیر است:

سود تسهیلات: ۴ درصد

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری:

حداکثر میزان تسهیلات اعطایی: ۱ میلیارد تومان

تعداد اقساط: حداکثر ۳۶ ماهه

سود سپرده: ۷ درصد

نسبت تسهیلات به سپرده: تا ۸۰ درصد سپرده

پیشنهاد می‌شود به نزدیک‌ترین شعبه بانک اقتصاد نوین مراجعه کنید و جدول‌های سپرده‌گذاری، سود و تسهیلات را از کارمندان این بانک بخواهید. چون در طرح کوشان، جدول‌های شناوری برای انواع سپرده‌گذاری و سود ماهیانه و روزشمار در نظر گرفته است تا برحسب آن بتوانید از ۶۰ تا ۸۰ درصد سپرده خود وام بگیرید.

به‌روزرسانی ۱۷ شهریور ۹۸: طرح فاخر بانک قوامین؛ بدون ضامن، با سود ۹درصد و ۴۸ ساعته

طرح فاخر بانک قوامین برای افرادی است که می‌خواهند تسهیلاتی بدون ضامن و با نرخ کم دریافت کنند.

در این طرح، متقاضیان می‌توانند با سپرده‌گذاری در حساب‌های کوتاه‌مدت (روزشمار) و یک‌ساله فاخر، ضمن دریافت سود ماهانه سپرده سرمایه‌گذاری، در کمترین زمان ممکن و بدون ضامن تا ۸۰ درصد میزان سپرده خود، تسهیلات دریافت کنند.

طبق اعلام بانک قوامین حداقل مبلغ سپرده‌گذاری در طرح فاخر ده میلیون تومان است و نرخ سود علی‌الحساب سپرده یک‌ساله ۱۵ درصد و نرخ سود سپرده کوتاه‌مدت (روزشمار) فاخر ۱۰ درصد خواهد بود.

سود تسهیلات: ۹ درصد

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری: ۱۰ میلیون ریال

حداکثر میزان تسهیلات اعطایی: هیچ سقفی ندارد

تعداد اقساط: حداکثر ۶۰ ماهه

سود سپرده: یک ساله ۱۵ درصد، روزشمار ۱۰ درصد

نسبت تسهیلات به سپرده: تا ۸۰ درصد سپرده

بانک قوامین می‌گوید حداقل مبلغ قابل پرداخت برای دریافت تسهیلات ۵ میلیون تومان است ولی هیچ سقفی برای طرح فاخر در نظر گرفته نشده است. حداقل تعداد اقساط یک‌ساله فاخر ۱۲ ماهه و حداکثر تعداد اقساط یک‌ساله فاخر ۶۰ ماه است. همچنین حداقل تعداد اقساط سپرده کوتاه‌مدت فاخر ۱۲ ماهه و حداکثر تعداد اقساط ۴۸ ماه است.

مدت انتظار برای دریافت تشهیلات پس از افتتاح حساب و سپرده‌گذاری، ۲ روز کاری خواهد بود. مهلت درخواست دریافت تسهیلات طرح فاخر، حداکثر ۶ ماه پس از گذشت ۲ روز از تاریخ افتتاح حساب سپرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طرح فاخر باید به شعب بانک قوامین در شهر خود مراجعه کنید.

به‌روزرسانی ۱۰ شهریور ۹۸: طرح ۶۷ بانک صادرات

یکی از روش‌های دریافت وام فوری با مدت زمان سپرده‌گذاری کم، استفاده از طرح ۶۷ بانک صادرات است.

در طرح «سپرده‌گذاری کوتاه‌مدت طرح ۶۷» می‌توانید منابع خود را با نرخ سود ٧ درصد سالانه در شعب بانک صادرات ایران سپرده‌گذاری و در شرایط نیاز، حداکثر ظرف ۴٨ ساعت، ٨٠ درصد آن را با نرخ ۶ درصد تسهیلات دریافت کنید.

در طرح ۶۷، حداقل مبلغ جهت افتتاح حساب سپرده کوتاه‌مدت ۵٠ میلیون ریال و حداکثر سقف تسهیلات پرداختی ٢ میلیارد ریال است. نرخ سود علی‌الحساب در این طرح نیز هفت درصد است. این طرح در قالب عقد مرابحه با اقساط ٣۶ ماهه اجرا می‌شود و نیازی به وثیقه ندارد.

سود تسهیلات: ۶ درصد

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری: ۵۰ میلیون ریال

حداکثر میزان تسهیلات اعطایی: ۲ میلیارد ریال

تعداد اقساط: حداکثر ۳۶ ماهه

سود سپرده: ۷ درصد

نسبت تسهیلات به سپرده: تا ۸۰ درصد سپرده

گفتنی است پس از دریافت تسهیلات فوری طرح ۶۷ بانک صادرات، حساب سپرده کوتاه مدت مشتری بلوکه خواهد شد و حق برداشت از آن را ندارد. این حساب تا زمان تسویه حساب کامل وام توسط مشتری، بلوکه باقی می‌ماند.

این طرح برای افرادی خوب است که نمی‌خواهند سپرده خود را خرج کنند ولی به دنبال دریافت یک وام فوری با بهره پایین هستند.

به‌روزرسانی ۳ شهریور ۹۸: وام نقدی بانک ملت بدون نیاز به سپرده

اگر فقط چند میلیون تومان وام فوری نیاز دارید؛ در جدیدترین پیشنهاد ما می‌توانید به یکی از شعبه‌های بانک ملت مراجعه کنید.

در طرح وام نقدی بانک ملت، به هر شخص تا سقف ۱۰ میلیون تومان وام با بهره ۱۸ درصد و اقساط ۳۶ ماهه پرداخت می‌شود. برای دریافت این وام نیازی به سپرده‌گذاری و افتتاح حساب ندارید و ۱ ضامن کافی است.

در شرایط و مقررات دریافت وام نقدی بانک ملت نوشته شده: «وام­‌گیرنده نباید به بانک بدهکار باشد یا وام هنوز تسویه‌نشده داشته باشد، همچنین نباید سابقه چک برگشتی داشته باشد.»

در حالی‌که بسیاری از بانک‌ها برای دادن وام فوری نیاز به سپرده‌گذاری دارند؛ طرح وام فوری بانک ملت می‌تواند برای تقاضیان وام گره‌گشا باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این وام، سایر شرایط و مدارک باید به شعب بانک ملت در شهر خودتان مراجعه کنید.

به‌روزرسانی ۲۷ مرداد ۹۸: وام فوری بانک گردشگری (طرح یکتا)

در طرح یکتا بین ۲۰ تا ۷۰ درصد سپرده کوتاه مدت شما وام با سود ۴ الی ۱۰ درصد پراخت می‌شود. هم‌اکنون، نرخ سود وام بانکی طرح یکتا ۶ درصد از سوی بانک گردشگری تعیین شده است. اگر مشتری ۲ ماه سپرده خود را نزد بانک نگه دارد؛ سود وام ۵ درصد خواهد بود.

سود تسهیلات: حداقل ۴ و حداکثر ۱۰ درصد

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری: ۱۰۰ میلیون ریال

حداکثر میزان تسهیلات اعطایی: ۵ میلیارد ریال

تعداد اقساط: حداکثر ۳۶ ماهه

سود سپرده: ۱۵ درصد

نسبت تسهیلات به سپرده: ۲۰ تا ۷۰ درصد سپرده

برای دریافت این وام باید به یکی از شعب بانک گردشگری مراجعه کنید و تقاضای دریافت تسهیلات دهید. براساس میزان سپرده‌ای که نزد بانک دارید؛ مبلغ وام مشخص می‌شود.

مثلا، اگر مشتری مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان سپرده‌گذاری کرده باشد؛ مبلغ  ۷۰ میلیون تسهیلات با نرخ ۶ درصد به صورت ۳۶ ماهه دریافت می‌کند.

به‌روزرسانی ۲۰ مرداد ۹۸: وام ۴۵ میلیونی در ۵ روز

موسسه اعتباری ملل در طرح افق خود به دارندگان حساب خود وام فوری تا سقف ۴۵ میلیون تومان در ۵ روز می‌دهد. در طرح افق، باید به اندازه یک سوم مقدار کل وام مورد نیاز در این موسسه حساب باز کرده باشید.

این حساب شامل سود ماهانه می‌شود و پس از گذشته ۵ روز از افتتاح حساب می‌توانید برای دریافت وام و تسهیلات فوری اقدام کنید. مثلا، اگر می‌خواهید ۴۵ میلیون تومان وام از موسسه ملل بگیرید؛ باید یک سوم این پول حساب باز کرده باشید.

مبلغ وام: حداکثر ۴۵ میلیون تومان

سپرده گذاری: حداقل ۳۳ درصد مبلغ وام درخواستی شما

مدت زمان انتظار برای دریافت وام: ۵ روز

ضامن: ۲ ضامن کارمند (قابل مذاکره با رییس شعب)

تعداد اقساط:  حداکثر ۴۸ ماهه

سود وام: ۱۸ درصد

این وام برای افرادی مناسب است که مقداری پول داشته ولی فورا و چند روزه نیاز به دریافت وام برای افزایش نقدینگی دارند.

به‌روزرسانی ۱۳ مرداد ۹۸: طرح وام آنی بدون ضامن بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به پشتوانه حساب‌های خود دو بار وام قرض‌الحسنه به مشتریان خود می‌دهد. در این طرح، صاحبان سپرده می‌توانند با افتتاح حساب و تکمیل موجودی در بانک، به صورت آنی تا ۱۰۰ درصد مبلغ افتتاحی خود را بدون ضامن وام قرض‌الحسنه دریافت نمایند.

کارمزد وام اول ۱ درصد و وام دوم با توجه به میزان میانگین امتیازهای حساب مشتری ۴ درصد است.

مشخصات وام اول:

 • زمان پرداخت وام اول: یک روز پس از تشکیل پرونده است.
 • مبلغ وام اول به انتخاب مشتری و حداکثر تا ۱۰۰ درصد مبلغ سپرده افتتاحی
 • تعداد اقساط تا سقف ۶۰ ماه و به انتخاب مشتری
 • ضامن برای صاحب سپرده بدون ضامن
 • کارمزد وام ۱ درصد
 • حداکثر سقف وام اول ۱.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال برای هر نفر از محل سپرده ویژه

مشخصات وام دوم:

 • مبلغ وام بر اساس میانگین حاصله از (باقیمانده سپرده افتتاحی مشتری و بازپرداخت اقساط ماهانه وام اول)
 • تعداد اقساط تا سقف ۶۰ ماه و به انتخاب مشتری
 • ضامن با ارائه ضامن معتبر
 • کارمزد ۴ درصد
 • حداکثر سقف وام دوم ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال برای هر نفر از محل منابع بانک

متقاضایان وام فوری می‌توانند به هریک از شعب بانک مهر ایران مراجعه و با تشکیل حساب، برای دریافت وام آنی اقدام کنند.

به‌روزرسانی ۶ مرداد ۹۸

بانک ملی در طرح «تسهیلات قرض الحسنه ضروری» وام فوری به متقاضیان می‌دهد. این تسهیلات جزو وام بدون سپرده بانک ملی باشد یعنی شما به سپرده گذاری نیازی ندارید و با ارائه یک ضامن معتبر می‌توانید این تسهیلات فوری را دریافت کنید.

البته فراموش نکنید که بسته به نظر شعبه مورد نظر می تواند نیاز به دو ضامن داشته باشید.

سود وام متغیر و مطابق تعرفه بانک ملی تعیین می شود. زمان بازپرداخت این وام هم حداکثر ۳۶ ماه و تا سقف ۱۵ میلیون تومان است. متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت این وام فوری می‌توانند به شعب بانک ملی و بخش اعتبارات شعبه در سراسر کشور مراجعه کنند.

بروزرسانی: ۵ اسفند ۹۷

دوستان عزیزی که برای خرید جهیزیه به دنبال وام هستند به سرای ایرانی مراجعه کنند. این فروشگاه با قیمت بسیار مناسب شما را برای دریافت وام مناسب به بانکهای طرف قراردادش معرفی می کنه یا حتی خودش بدون سود اقدام به تقسیط می کنه.

بروزرسانی: ۱۲ بهمن ۹۷

بسیاری از بانک‌ها در دهه فجر اقدام به ارائه تسهیلات ویژه می‌کنند. با مراجعه به بانک‌های دولتی در محله خود می‌توانید از این شرایط بهره مند شوید.

بروزرسانی: ۸ آبان ۹۷

با توجه به شرایط پیش آمده به نظر می رسد که اگر امکان وثیقه گذاری طلا داشته باشید بهترین شرایط برای تسهیلات بانک کارگشایی است.

بروزرسانی ۲۱ مهر ۹۷

به تازگی در بعضی از شعب بانک سینا مشاهده کردیم که تا ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات ۳ تا ۵ ساله با ضمانت سند پرداخت می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب مراجعه کنید.

بروزرسانی ۹ مهر ۹۷

دوستان عزیزی که به دنبال دریافت وام‌های خرد و دارای سند ملکی حتی با وام مسکن هستند می‌توانند با مراجعه به بانک مسکن و از طریق اوراق وام ۲۰ میلیون تومانی جعاله دریافت کنند.

لطفا آدرس این صفحه را برای دوستانتان در تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ارسال کنید تا همه در کنار هم از یک محیط تعاملی بهره مند شویم و این نوید خوب را می‌دهیم در صورتی که حضور کاربران در این صفحه بیشتر شده و تعداد کامنت‌های دریافتی بیشتر شود از کارشناسان حوزه بانک برای مشاوره‌های تخصصی و ریزتز از بانک‌های مختلف دعوت خواهیم کرد.

بروز رسانی ۴ مهر ۹۷

با توجه به صحبت‌هایی که ما در قندان، با رئیس یکی از شعب بانک صادرات پیرامون پرداخت تسهیلات این بانک داشتیم گفته شد که در صورت باز کردن حساب جاری بدون دسته چک در یکی از شعب این بانک و عملکرد یک الی دوماهه خوب امکان پرداخت تسهیلات با شرایط مناسب به مردم وجود دارد.

بروز رسانی ۲۴ شهریور ۹۷

دوستانی که قصد دریافت تسهیلات مسکن هستند علاوه بر تسهیلات اوراق می‌توانند با مراجعه به بانک سینا از تسهیلات ۷۰ درصد روی سند ملک استفاده کنند.

بروز رسانی ۲۰ شهریور ۹۷

با توجه به پیگیری‌ها و تجاربی که در زمینه تسهیلات بانکی داریم می‌توانیم “صرفا” به عنوان مشاور در خدمت عزیزان باشیم و در بخش نظرات به سوالات شما پیرامون تسهیلات بانکی پاسخ دهیم. لطفا سوالاتتان را در بخش دیدگاه‎ها به صورت کامل و با جزئیات تمام مطرح کنید.

وام فوری بانک آینده

بانک آینده نیز این روزها طرح های مختلفی برای تسهیلات دارد که می‌توانید برای استفاده از آن به شعب این بانک مراجعه کنید. به دلیل متفاوت بودن نظر هر یک از رئیس شعب این بانک قطعا مراجعه حضوری بهترین روش است.

وام فوری بانک قوامین

این روزها قطعا تبلیغات تسهیلات مختلف بانک قوامین را مشاهده کرده‌اید. این بانک نیز با شرایطی طبق اسناد و وثایقی که شما در اختیار او می‌گذارید به شما وام فوری می‌دهد. به شعب این بانک در سرتاسر کشور مراجعه کنید.

۲ طرح ویژه بانک ملت برای ارائه تسهیلات فوری

2 طرح ویژه بانک ملت برای ارائه وام فوری

بانک ملت یکی از بزرگترین بانکهای خصوصی شده کشور است که با ۲ طرح ویژه به مشتریان خود تسهیلات ارائه می نماید. در طرح اول مشتریان می توانند با وثیقه گذاری ملک تا سقف ۴۰ میلیون تومان وام دریافت کنند که مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات ۴۸ ماه و سود آن نیز ۱۸ درصد قید شده است.

دومین طرح بانک ملت نیز نیازی به ارائه سند نداشته و مشتری تا سقف ۱۰ میلیون تومان با شرایط و صلاحدید رئیس شعبه می تواند از تسهیلات این بانک بهره مند شود. سود این تسهیلات ۱۸ درصد و مدت زمان بازپرداخت نیز ۳۶ ماه خواهد بود.

تسهیلات فوری بانک پارسیان

تسهیلات فوری بانک پارسیان

بانک پارسیان نیز برای ارائه تسهیلات فوری به مشتریان خود از روش سند ملکی استفاده می کند. مشتریان این بانک می توانند تا سقف ۷۰ درصد ارزش ملک را به صورت ۱۲ ماهه و با محدودیت ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت نمایند. سود این تسهیلات نیز ۱۸ درصد خواهد بود.

تسهیلات فوری بانک سینا

وام فوری بانک سینا

بانک سینا نیز از دیگر بانکهای فعال در زمینه ارائه تسهیلات فوری به مشتریان است که تا ۷۰ درصد ارزش ملک را به مشتری وام فوری میدهد. سود این تسهیلات ۱۸ درصد و مدت زمان بازپرداخت تسهیلات نیز ۶۰ ماه قید شده است. البته یک محدودیت ۱۰۰ میلیون تومانی برای ارائه تسهیلات در این بانک وجود دارد.

با سند ملکی از بانک دی وام فوری بگیرید

با سند ملکی از بانک دی وام فوری بگیرید

دیگر بانکی که به صورت فوری به مشتریان خود تسهیلات پرداخت می‌نماید، بانک دی است که با توجه به ارزش ملک وثیقه گذاری شده به مشتری تسهیلات پرداخت می کند. سود تسهیلات ۱۸ درصد سالانه بوده و مشتری می بایست نهایتا ۶ ماهه اقدام به برگرداند تسهیلات نماید.

طرح میانگین حساب بانک انصار

وام فوری از بانک انصار

اولین طرح در این بخش مربوط به تسهیلات فوری است که توسط بانک انصار طبق میانگین حساب مشتریان پرداخت می‌گردد. تفاوت اصلی این طرح با طرح‌های نیازمند سپرده گذاری محاسبه و پرداخت فوری تسهیلات طبق عملکرد حساب قبلی مشتری است.

سود این تسهیلات ۱۸ درصد بوده و حداکثر زمان بازپرداخت نیز ۱۲ ماه خواهد بود.

پست‌های مشاوره‌ای ما:

337 نظرات
 1. سیف می‌گوید

  سلام من با جواز کسب ضامن شدم برای ی نفر و مضاربه گرفته که بازپرداختش یکساله بوده با سود مشخص. حالا الان اگه پرداختش نکنه چ مشکلی برای جواز من پیش میاد؟ اگه بخواد دوباره بگیرتش چطور میتونم جوازم رو از ضمانتش دربیارم؟ لطفا جواب بدید

 2. mahsa می‌گوید

  سلام من یه وام ده میلیونی میخوام خیلی ضروری ولی ضامنی که فیش حقوقی داشته باشه ندارم باید چیکارکنم

  ۵
 3. محمدرضا می‌گوید

  سلام جناب ذاکری
  بنده به یک وام ۲۰۰ میلیونی با سند ملک نیاز دارم لطفا راهنمایی بفرمایید

  ۱
 4. مینا می‌گوید

  سلام آقای ذاکری
  من حدودا ۷۰ میلیون وام فوری نیاز دارم برای شروع استارت آپ.اما ضامن و سند ندارم میشه راهنمایی کنید لطفا

 5. مجید می‌گوید

  سلام بنده به وام ۱۰۰ میلیونی احتیاج دارم سند ملک هم دارم سپرده هم میتوانم باز کنم لطفا راهنمتیی کنید ممنون

  ۳
  ۱
 6. محمود می‌گوید

  با سلام، نیاز به حداقل ۱۵۰ میلیون وام دارم. سند ملکی با ارزش ۴۰۰ میلیون دارم. ضامن مشکلی ندارم. ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

 7. گنجی می‌گوید

  سلام احتیاج به یک وام ۵۰ میلیونی دارم خیلی خیلی فوری. میشه راهنماییم کنید چیکار میتونم بکنم؟؟ سند خونمون تو رهن بانک مسکنه. مشکل ضامن هم ندارم

 8. ایمان می‌گوید

  سلام.من نیاز به ۱۰ میلیون وام فوری دارم.خودم کارمند هستم و ضامن هم دارم .بانکی هستی یه هفته ای بهم بده این وام رو ؟

  ۱
 9. محمدحسین می‌گوید

  سلام من کارمند آموزش پرورش هستم ضامن هم کارمند آموزش پرورش دارم یه وام ده پونزده میلیونی واسه چند روز آینده میخوام جایی هست هفت هشت روزه وامو بده

 10. رهااااا می‌گوید

  سلام.ممنون از راهنمایی های شما

  وامی حدود ۱۵۰-۲۰۰میلیون نیاز دارم که

  ۱-بدون سپرده بدن
  ۲-مضاربه یکساله باشه
  ۳-با سند ملکی بدن

  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  ۲
 11. حسين می‌گوید

  با سلام
  من گردش حساب هام خوب نیس. یه وام ٣٠٠ میلیونی میخوام بگیرم. سند مغازه به ارزش یک میلیارد و دویست میلیون و خونه به ارزش پنصد میلیون دارم.
  لطفا راهنماییم کنین

  ۴
  ۱
 12. رضایی می‌گوید

  سلام من ۵۰ تومان وام میخوام سند زمین دارم به ارزش ۱۸۰ میلیون سند ماشین به ارزش حدودا ۷۰ میلیون هم دارم میشه راهنمایی بفرمایید ممنونم

 13. Adriyana68 می‌گوید

  سلام من یه وام ۴۰ میلیونی فوری میخوام یه هفته ای سند ملکی ندارم سند ماشین هست که قیمت ماشین تا ۶۵ میلیون میتونم وام بگیرم آیا؟

  ۲
  ۱
 14. دانش می‌گوید

  سلام من سند دارم ملکی اما رهن بانکه میشه روش مجدد وام گرفت اگر نه سند ماشین هم دارم سمند و اینکه ضامن هم دارم هم چک هم کسر از خقوق شرکت نفت احتیاج به وام ۵۰ ملیون به بالا دارم از کجا میتونم بگیرم؟

 15. وام لازم می‌گوید

  سلام…اگر ممکنه من رو هم راهنمایی بفرمایید.
  من به ده الی پونزده میلیون پول احتیاج دارم،سند ندارم،چک ندارم و ضامن رسمی هم ندارم. متاسفانه حساب جاری ام هم مال بانک پاسارگاد بوده که وام به درد بخوری نداره.الان هم سرمایه زیادی دستم نیست که بخوام که از طریق مسدودی سپرده ،وام بگیرم.قطعا میتونم سفته بگیرم و ضامن غیررسمی با گواهی کسر از حقوق هم میتونم جور کنم.فقط یه مقدار هم کارم ضروریه و وام فوری میخوام،چه کنم؟

 16. محمد می‌گوید

  سلام من ۲۰میلیون تومن وام میخوام ساکن یزد هستم.جواز کسب هم دارم واس یزده. ولی ضامن هام برای کرج هست ب هرراهی میزنم نمیتونم بگیرم. برای امرخیر و کارم خیلی خیلی احتیاج دارم توروخدا کمکم کنید. راهی هست ک بتونم. یا بگین بهم؟

 17. ابولفضل می‌گوید

  سلام از بانک سینا میخوام وام بگیرم
  سند خونه دارم
  چک برای برادرمه
  برای ضامن میتونم فیش حقوقی ببرم ؟

 18. آرزو می‌گوید

  سلام تهران هستم نیازمند وام فوری ۳۰ تومنی
  ..ضامنم میتونم جور کنم فقط از کجا اقدام کنم

 19. سمیه می‌گوید

  سلام من نیازبه وام ۱۵میلیونی دارم سند و ضامن ندارم اما سپرده دارم لطفا راهنمایی کنید که کدام بانک درصدسودش کمتره؟

  ۱
 20. صمد سرطاوی می‌گوید

  سلام بنده کارمند شرکتی یکی از سازمان های دولتی هستم با حقوق ۳.۵ میلیون با کسر از حقوق شرکتمان و فیش حقوقی میتوانم ضمانت همسرم را برای وام پانزده میلیون انجام دهم کدام بانک شرایط بهتری دارد

 21. حسین سرحدی می‌گوید

  ببخشید اقای ذاکری جایی روی سند خودرو هم وام میدن

  ۲
 22. مرضیه می‌گوید

  یه وام ۴۰ میلیونی فوری بدون سپرده میخوام که مبلغ قسطش ۱ تومن باشه خواهش میکنم اگه میدونید کدوم بانک بهتره کمک کنید برای رهن خونه میخوام

 23. احمدی می‌گوید

  سلام علیکم
  جناب من میخوام حدود ۵۰ میلیون تومان وام از بانک دریافت کنم و وثیقه هم سند خونست که ۲۰۰ میلیون ارزش داره میخواستم از شما بپرسم به کدام بانک مراجعه کنم و اصلن کردش یا میانگین حساب هم ندارم
  سند ملک هم جاده ساوه شرک الهیه میباشد
  لطفن راهنمایم کنید ممنون

 24. علیرضا می‌گوید

  سلام آقای ذاکری.من ساکن مشهدم.یک وام خیلی فوری ۵ میلیون تومنی نیاز دارم.ضامن و چک هم ندارم،فقط یک خودرو دارم که حدودأ ۱۵ میلیون قیمتشه.لطفأ راهنمایی کنین چیکار میتونم بکنم.ممنون!

  ۱
 25. مرضیه می‌گوید

  سلام .من نیاز به سه میلیون وام ضروری دارم. بازنشسته هستم و از بانک رفاه حقوق میگیرم. آیا راهی وجود داره که من سریع بتونم وام را بگیرم؟

 26. Ugd2000 می‌گوید

  سلام و عرض خسته نباشید
  ما به وام ده میلیونی برای خرید کالای غیر ایرانی احتیاج داریم کارمند علوم پزشکی هستم و ضامن هم دارم سند خونه ۲۷۰ تومنی هم دارم ولی زیاد نمی تونم قسط بدم نظر شما برای دریافت وام چیه

 27. . می‌گوید

  سلام آقای ذاکری
  من نیاز به وام دارم . حدود ۵۰ تومن
  میخوام مبلغ اقساطش کم باشه.
  ضامن هم جور میکنم. چک و … هم همینطور

  ممنون میشم راهنمایی کنید

  ۲
 28. اکبر زارعی می‌گوید

  سلام و خسته نباشید . من نیاز فوری به یک وام ۱۰ یا ۱۵ میلیونی دارم ضامن ندارم و میتونم سند خودرو و یا سفته بذارم . تو بانک ملت و صادرات حساب دارم . ولی به من گفتن معدل حسابت خیلی پایینه درست میگن آخه منه حقوق بگیر معدل حسابم کجا بود . میشه راهنماییم کنید با این شرایطی که دارم از کدوم بانک میتونم وام فوری بگیرم

 29. ایرانی می‌گوید

  سلام جناب
  من یه وام فوری میخوام برای شروع کار

  تو چند تا بانک حساب دارم مثل ملت – انصار و …. تراکنش حسابم هم بالا هستش

  از کدوم بانک میتونم وام بگیرم. حدود ۲۰۰ تومن باشه کارمو راه میندازه. اگر بیشتر هم باشه بهتره

  راهنمایی کنید با تشکر

  ۲
  ۱
 30. علی حسین می‌گوید

  با سلام بنده یک خانه در یک روستا دارم ک ارزش سند حدود ۳۰۰میلیونه و شغلم آزاده درامدم حدود ۱۰ میلیونه ولی مدرکی ندارم براش چون ازاده ایا میتونم با سندم از بانک سینا اقدام به دریافت وام کنم؟

 31. علی رضا می‌گوید

  سلام اگه کسی بتونه راهکاردریافت یه وام سیصد میلیون به بالارو به من نشون بده یه شیرینی خوب بهش میدم
  سند ملکیم دارم
  اینم شمارمه لطفا تماس بگیرین
  ۰۹۱۶۹۶۳۵۶۴۴

 32. رسول می‌گوید

  سلام من یک منزل دارم در اهواز قیمت این منزل حدقل یک ملیارد تومان هست میخوام وام ۴۰ میلیونی بگیریم خیلی لازم دارم ایا میشه با سند منزلم وام بگیرم ضمامن هم کارمند بازنشست هم دارم لطفا راهنمایی کنید مرسی

 33. علی می‌گوید

  سلام من یک ملک مسکونی تو کیش دارم با سند سازمانی (دفترچه ای) ۵۰ میلیون وام میخوام و ضامن هم دارم کدوم بانک راحتتر وام میده؟

 34. محمد صادقی می‌گوید

  سلام
  من برا راه اندازی یه کارگاه نساجی وام ۲۰۰ میلیونی نیاز دارم سند ملکی شیش دانگ به ارزش ۳۵۰ میلیون دارم ولی سپرده و ضامن ندارم و دو ساله میتونم وام رو پس بدم سود بالا باشه مشکلی ندارم چون باهاش کسب درامد میکنم فقط به من بانکی که با این شرایط راحت وام میده رو معرفی کنید ممنون میشم

  ۴
 35. صادقی می‌گوید

  سلام. چطوری می تونم وام یک میلیاردی یا بیشتر با وثیقه ملکی دریافت کنم؟

  ۱
  ۱
 36. مهران می‌گوید

  سلام
  من حدود ۵۰ میلیون وام نیاز دارم
  تو چند تا بانک حساب دارم ولی بدرد وام گرفتن نمیخوره
  کلا ی ضامن دارم
  اگه راهی هست ک بتونم وام بگیرم لطفا خواهشا کمکم کنید
  ممنون

 37. نو عروس....نا امید می‌گوید

  سلام بنده دختری ۲۵ساله هستم با شرایط مالی بسیلر ضعیف برای تهیه جهیزیه نیاز به وام دارم …به دلایل و مشکلاتی الان چند وقته که من عقدم نمیتونم برم سر خونه زندگیم همسرمم از نطر مالی متوسط کمک انچنانی نمیتونه بکنه برای خرید جهیزیه الان صفر صفرم ..وام ازدواجم که خیلی کمه گفتن قرار زیاد شه اما این تا بیاد تا من بگیرم خودش کلی طول میکشه …لطفا یه راهنمایی کنید من یه وام فوری کمک جهیزیه یا هر چی بتونم بگیرم که تا وقتی وام ازدواجمو دادن اون وام تسویه کنم ….بخدا ظلم در حق ما جوونها که میخوایم تشکیل زندگی بدیم چه گناهی کردیم تو این مملکت نمیتونی گلسم خودمونوداز اب بیرون بکشیم ..ب ولله وسیله انقدر گرون که معمولی ترین چیزها یعنی تجملات نباشه زندگی ساده و معمولی الان با ۵۰ تومنم راه نمیفته‌……

  ۳
  ۲
 38. مائده می‌گوید

  سلام…من وام ۲۰ تا ۳۰ میلیونی میخوام..ترجیحا بدون سپرده..مبلغ اولیه واسه افتتاح حساب ۵تومن میتونم بزارم…ضامن هم دارم واسه اقساطم مشکلی ندارم کدوم بانک برم؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام.
   با این سپرده و این مبلغ مورد نیازتون حداقل باید یکسال سپرده گذاری کنید !
   توی بورس به راحتی میتونید پولتون رو دو برابر کنید در طی یکسال.

   ۲
   ۱
  2. علی می‌گوید

   سلام
   من فوری به ۵۰ میلیون وام نیاز دارم
   ضامن دارم
   ولی اقساط باید حداقل ۴۸ ماهه باشه
   می تونید کمکم کنید؟

 39. مهتا می‌گوید

  سلام آقای ذاکری ، وقتتون بخیر
  من احتیاج به ده میلیون وام دارم که حتما هم بدون سپرده باشه چون واقعا هیچ پولی برای سپرده گذاری ندارم میتونید کمکم کنید که کدام بانک میتونه این وام و بهم بده .
  با تشکر

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   مصرف تون رو بگید شاید بتونم بگم کدوم بانک برید

   ۱
   1. jalal می‌گوید

    آقای ذاکری. میشه رو‌خونه قدیمی. وام گرفت بجز وام بافت فرسوده

 40. احمدباقری می‌گوید

  سلام جناب ذاکری جواب بنده رو ندادین لطفا اگه میشه راهنمایی کنین

 41. حامد علی نژاد می‌گوید

  سلام و عرض ادب . ببخشید من به یه وام ۱۰۰ میلیونی نیاز دارم . فقط سند خونه دارم . چیکار کنم دوست عزیز . ممنون میشم راهنماییم کنید .متشکرم

  ۱
 42. عباس می‌گوید

  سلام جناب ذاکری
  من سند خونه دارم تو کرج
  نیاز به یه وام ۲۰ ملیونی دارم
  ضامن ندارم
  باید از کدوم بانک وام بگیرم

  ۱
 43. سروش می‌گوید

  سلام نیازمند وام چهل میلیون هستم برای خرید خودرو با اقساط بالای پنج سال جهت ضمانت سند ۲۵۰متر زمین دارم چک ندارم و دانشجوی هستم البته مغازه اجاره دادم سندش به نامم نیست ولی قرار داداش به نام خودم هست بدون ضامن و مدرک شغلی کدوم بانک مراجعه کنم؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   شرایطتون مناسب وام نیست.

   1. نو عروس....نا امید می‌گوید

    سلام بنده دختری ۲۵ساله هستم با شرایط مالی بسیلر ضعیف برای تهیه جهیزیه نیاز به وام دارم …به دلایل و مشکلاتی الان چند وقته که من عقدم نمیتونم برم سر خونه زندگیم همسرمم از نطر مالی متوسط کمک انچنانی نمیتونه بکنه برای خرید جهیزیه الان صفر صفرم ..وام ازدواجم که خیلی کمه گفتن قرار زیاد شه اما این تا بیاد تا من بگیرم خودش کلی طول میکشه …لطفا یه راهنمایی کنید من یه وام فوری کمک جهیزیه یا هر چی بتونم بگیرم که تا وقتی وام ازدواجمو دادن اون وام تسویه کنم ….بخدا ظلم در حق ما جوونها که میخوایم تشکیل زندگی بدیم چه گناهی کردیم تو این مملکت نمیتونی گلسم خودمونوداز اب بیرون بکشیم ..ب ولله وسیله انقدر گرون که معمولی ترین چیزها یعنی تجملات نباشه زندگی ساده و معمولی الان با ۵۰ تومنم راه نمیفته‌……

    1. ذاکری می‌گوید

     با سلام
     به سرای ایرانی قم سر زدید؟

 44. سعید می‌گوید

  سلام جناب ذاکری اگه ممکنه یه شماره تلفن همراه برام ایمیل کنید سپاسگزارم
  tamir=====ridi@gmail.com

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   امرتون؟

   ۱
 45. پریسا می‌گوید

  سلام جناب..من حدودا دوساله که باحساب ملتم کارمیکنم.ضامن دارم سندندارم..وخواهان یه وام۱۰الی۱۵م هسم میتونم این واموازبانک ملت بگیرم

  ۱
  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   اگر تضامین مناسب دارید با رئیس شعبه صحبت کنید

 46. شایان می‌گوید

  سلام من وام فوری میخوام سند خانه هم دارم منتها ۸۰ تومن روس وام گرفتم گیر هستش میشود وام ۵۰ تومنی بگیرم خانه حدود ۶۰۰ تومن قیمتش هست ممنون از راهنماییتون

 47. ‌ازاده می‌گوید

  سلام خوب هستید؟ پزشک متخصص هستم. چک و سفته می تونم بدم اما ضامن متاسفانه ندارم. اشنا هم در هیچ بانکی ندارم. وام ۳۰۰ تا ۵۰۰ تومن برای خرید ملک مسکونی یا تجاری نیاز دارم. سند ملک زیر ۳۰۰ تومان هم هست. شهرستان هستم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   بانک رفاه تسهیلات مناسبی برای قشر شما دارد.

 48. جواد می‌گوید

  سلام اقای ذاکری من پدرم جانباز ۲۵درصد از کارافتاده هستش خودم دانشجوهستم واسه راه اندازی کاری ۶۰م وام لازم دارم سند هم دارم ساکن کرج ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   به بانک توسعه تعاون شهرتون مراجعه کنید.

 49. جمشیدی می‌گوید

  سلام. من حدود ۷۰ میلیون وام لازم دارم. ۲۰ تومن سپرده و یا سند مسکونی در کرج هم دارم. برای ضمانت سفته هم‌میتونم بدم. با این شرایط میشه وامی گرفت؟ چند درصد و پرداخت چقدر در ماه

 50. احمدباقری می‌گوید

  سلام اقای ذاکری لطفا جواب بنده رو بدین ممنون لطف میکنید توضیح بدین من با اینکه برادرم وام ۵۰ میلیونی با همین سند که ارزشش ۱میلیارد بیشتره گرفته میتونم وام بگیرم با همون سند؟ ازتون سوال پرسیدم جواب ندادین لطف میکنید راهنمایی کنید

 51. شاهرخ می‌گوید

  سلام من به یک وام ۵ ملیونی فوری نیاز دارم سند و ضامن ندارم ولی چک و سفته و قولنامه دارم

  ۱
 52. مجید می‌گوید

  سلام آقای ذاکری خسته نباشی. من حساب بانک ملت و بانک صادرات دارم.حقوقمو از بانک صادرات میگیرم.ضامن هم دارم.میخام ده یا پانزده میلیون وام بگیرم.باید چیکار کنم؟

 53. صادق می‌گوید

  آقای ذاکری سلام.من به ده تا پانزده میلیون وام نیاز دارم.ضامن شرکتی با گواهی کسر حقوق با حقوق ماهیانه تا دو میلیون و سیصد خودمم شاغلم خیلی ضروره.ممنون میشم راهنمایی کنید.مچکر

 54. مصطفی می‌گوید

  سلام اقای ذاکری من احتیاج به وام ۲۰ تا ۳۰ میلیون دارم سند خونه دارم ولی ضامن ندارم میخاستم بدونم هیچ بانکی روی سند خانه بدون احتیاج به هیچ ضامنی وام میده ممنون میشم جوابم رو بفرمایید .

 55. حمید می‌گوید

  سلام اقای ذاکری وقتتون بخیر من برای راه اندازی شغلی نیاز به ۵۰م وام دارم ساکن کرج هستم ملک قولنامه ای دارم ده میلیون هم دارم واگر لازم باشه یک ضامن کارمند هم میتونم جور کنم ممنون میشم راهنماییم کنید از کدوم بانک فوری وام بگیرم

 56. احمدباقری می‌گوید

  ممنون میشم جواب کامل بدین میخوام یه شغل راه بندازم لطفا اگه میشه جواب بدین یا اینکه به ایمیلم پیام بدین یا اینجا نصف هزینه شغل رو باید وام بگیرم حدود ۶۰یا ۷۰ میلیون میشه

 57. احمدباقری می‌گوید

  سلام اقای ذاکری جواب بنده رو هم بدین ممنون میشم لطف میکنی درخواستو کجا بدیم همون بانک؟ مثلا اگه درخواست رو دادیم و قبول کردن میشه باز وام گرفت با همون سند

 58. كياني می‌گوید

  سلام آقای ذاکری نیاز به وام ١٠ میلیونی دارم و ضامن رسمی ندارم و فقط چک پدرم ،چطور میتونم وام بگیرم؟

  ۱
  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   متاسفانه راهی نیست!

   ۱
 59. Hedieh می‌گوید

  با سلام ،با سند ۳دنگ یک ملک به ارزش ۱۵۰تا ۲۰۰میلیون تومانی به عنوان وثیقه ،بهترین بانک برای دریافت وام ۲۰میلیون تومانی در تهران چیست

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   بهترین و بدترین بانک نداریم
   شما تشریف ببرید با رئیس شعبه بانک نزدیکتون صحبت کنید از خداشونه وام بدن

   ۱
 60. فرشته می‌گوید

  من وام فوری برای جهیزیه میخوام با کارمزد کم
  همچین چیزی داریم اصلا؟
  سند و ضامن و چک و ایناش رو میشه جور کرد لطفا طرح و بانکی میشناسین معرفی کنین

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   مستقیما از سرای ایرانی قم میتونید تا ۲۰ میلیون جنس بردارید !

 61. Ali می‌گوید

  سلام من سند ملک تجاری گنبد کاووس دارم که ارزشش ۵میلیارده چقد میشه وام گرفت

 62. احمدباقری می‌گوید

  سلام دوستان یه سوال من نیازمند وام هستم ۶۰ میلیون تومن و ضامنم کارمند هستش قاضی دادگستری هستش و یه ضامن کارخانه دار دارم و سند دارم ولی مشکلش اینه که برادرم ۵۰ میلیوک وام از بانک ملت گرفته و سند رو بعنوان ضامن گذاشته ولی ملک یک میلیارد بیشتر ارزششه ایا میتونم وام بگیرم درضمن میخوام شغل راه بندازم و اینکه اگه میتونم از چه بانکی لطفا دوستان باتجربه راهنمایی کنن ممنونگ از لطفتون

  ۱
  1. ذاکری می‌گوید

   ملک یک میلیاردی رو برای ۵۰ میلیون وام گرو گذاشتید؟
   برید درخواست بدید مثلا یک دانگ تو رهن بانک باشه یا نهایتا ۳ دونگ و باقیش آزاد بشه

   ۱
   1. احمدباقری می‌گوید

    سلام درخواستو کجا بدیم همون بانک؟ مثلا اگه درخواست رو دادیم و قبول کردن میشه باز وام گرفت با همون سند؟

   2. احمدباقری می‌گوید

    لطفا راهنمایی کنید چگونه درخواست بدم و چه بانکی وام میده باهمون سند

 63. احمد می‌گوید

  سلام
  من به ۵۰میلیون وام فوری بدون سپرده نیاز دارم
  ضامن سند ملکی یا کارمند هم موجودِ
  لطفا راهنماییم کنیو

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   رو سند خونه میتونید ولاغیر.

 64. محمد می‌گوید

  سلام وام ۳ میلیاردی
  با وثیقه سند ۶ دانگ ملک مسکونی شهری امکان پذیر است؟
  از طریق کدوم بانک؟

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   ارزش ملک باید حداقل به میزان ۱۳۰ درصد وام بااشه.

 65. حمید می‌گوید

  سلام جناب ذاکری من ۱۲تومن لازم دارم برای خرید یخچال غیر ایرانی با بازپرداخت ماهی ۶۰۰هزارتومن ولی پول برا سپرده ندارم ولی ظامن کارمند دارم.از کدوم بانک سریعتر میشه وام گرفت؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   به سرای ایرانی قم مراجعه کنید. فکر کنم بتونید غیر ایرانی هم خرید کنید.

 66. مهران می‌گوید

  من وام میخواستم پانصد میلیون تومان میشه توضیح بدید چکار کنم

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   چی دارید؟

 67. جعفری می‌گوید

  سلام و عرض ادب و احترام یه وام انی برای کارخونه ضروری لازم داریم بدون سپرده گزاری

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   اگر کارخونه دایر و فعال هست سری به وزارت صنعت بزنید راهنمایی می کنند.

 68. ابراهیم بختیاری می‌گوید

  سلام من یک ملیارد وام میخوام وثیقه هم دارم کدوم بانک میتونم بگیرم

  ۱
  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   وثیقه تون چیه؟

   ۲
 69. علی می‌گوید

  سلام
  زرقان فارس هستم
  دفترچه دام دارم نیاز به مبلغ ۴۰ ملیون وام دارم کلیه بانک ها بدون سپرده وام نمیدن از چه نهادی باید اقدام کنم که نتیجه داشته باشه
  ممنون

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   به وزارت کشاورزی مراجعه کنید و درخواست بدید . احتمالا معرفی نامه به بانک کشاورزی میدن براتون.

 70. یاسار می‌گوید

  سلام دوستان کسی هست جایی رو معرفی کنه وام بدن ماشین بخرم باهاش کار کنم قسط ها رو بدم ؟؟؟؟
  خدا خیرتون بده راهنمایی کنید .
  میخوام پول جمع کنم زندگی کنم واقعا

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   ضمانت چی دارید؟

 71. علیرضا می‌گوید

  سلام ..من نیاز مبرم جهت دریافت وام ده ملیون تومن دارم داخل بانک سینا و موسسه مالی اعتباری نور حساب دارم ..داخل موسسه نور میانگین حسابم بالاست ..ضامن دسته چک دار دارم ..لطفا راهنماییم کنید..

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   اگر میانگین حسابتون بالاست که باید وام بدن. درخواست دادید؟

 72. نگین... می‌گوید

  سلام آقای ذاکر…من سند خونه دارم و حساب توی بانک ملت دارم و حقوقمو از اونجا میگیرم…۷۰میلیون وام لازم دارم…میتونم از بانک ملت وام بگیرم?شرایطش چجوره?

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   شرایطتون خوبه. مراجعه کنید رئیس شعبه براتون کامل توضیح میده.

 73. محمد می‌گوید

  سلام خسته نباشد من حسابم تو بانک‌پاسارگاد گردش داشته الانم نیازمند یک وام سه میلیونی هستم باید چکار کنم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   این بانک در وام دادن خیلی سخت گیره.
   امیدی نیست.
   ولی خب با رئیس شعبه صحبت کنید.

 74. فرهاد می‌گوید

  سلام من ب ۱۰ملیون وام نیاز دارم شیراز هستم ضامن ندارم ولی سفته میدم.. ایا میتونم وام بگیرم.. ممنون میشم جوابمو بدید

 75. صمد می‌گوید

  با سلام. ۶ماهی هست که ۷ ملیون در بانک ملت گذاشتم ولی در سپرده نیست. درحسابی هست که قرعه کشی میشه. الان به ۶ملیون وام فوری نیاز دارم. ولی نه سندی ندارم که بزارم. چطوری میتونم وام بگیرم؟

 76. الهام می‌گوید

  سلام
  سند خونه دارم میخوام وام بگیرم. ماهیانه بین یک الی ۳ میلیون هم میتونم پرداخت کنم
  ضامن ندارم
  شرکت دارم و حسابم کار می کنه
  اگر یه مدت هم تنفس داشته باشه خیلی خوب میشه. اصلا این مدینه فاضله وجود داره؟:-D
  سپاسگزارم از پاسخگوییتون

 77. H می‌گوید

  سلام . من نیاز به ۲۰ تا ۲۵ میلیون تا ۳ آخر هفته دارم و ۴ تا ۵ ماهه تسویه میکنم. سند دارم تورهن بانکه مسکنه . چک هم دارم

  ۱
 78. محمودخادم می‌گوید

  هم سند خونه دارم و هم ضامن، ولی انتظار دارم که مدت ده ساله که بیشترین تراکنش و موجودی رو دارم ،پس وام کم بهره و دراز مدتی میخوام ، ممنون

 79. محمودخادم می‌گوید

  سلام ،دستگاه کارتخوان ملت دارم روزی ۱۰۰ تا ۲۰۰ تراکنش و روزانه ۵ تا ۷ میلیون با دستگاه کارتخوان مغازه کار میکنم ولی برای درخواست وام به بانک ملت رفتم خیلی بی تفاوت هیتگن، چکار کنم برای دریافت وام؟ خادم از خرم آباد لرستان

 80. سپیده می‌گوید

  سلام من کارمند هستم و گواهی کسر از حقوق می توانم بیاورم سند ملکی هم میتوانم وثیقه بگذارم پیگیر وام ۴۰ تومانی با اقساط ۶۰ ماهه هستم لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید که چطور و از کدام بانک میتوانم دریافت کنم.متشکرم

 81. فیروزه بهزادچهارمهالی می‌گوید

  سلام خسته نباشیدببخشیدمن دراصفهان زندگی میکنم ومستمری بگیرهستم وبرای دندونهام به۴ملیون نیازمبرم دارم وفقط می تونم کسراقساز بذارم لطفاکمکم کنیدکه چه جوری میتونم وام بگیرم ممنون

 82. زهرا می‌گوید

  با سلام یک حساب در بانک ملت دارم فقط حق الزحمه دانشگاه واریز میشه برای شهریه دانشگاه به یک وام ۱۰ میلیونی نیاز دارم ضامن دارم الان باید چکار کنم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   اگر بتونید گواهی کسر از حقوق جور کنید که راحت میتونید وام بگیرید.
   صندوق وزارت کمک نمی کنه؟

 83. فهیمه ساعت ساز می‌گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من میخوام یک کاری شروع کنم نیاز به ۵۰میلیون تومان وام دارم برای اجاره هیچ ضامن و سندی هم ندارم بانک پاسارگاد سپردهی اندگی دارم تکلیف من چیه که هیچ ضامن و سندی ندارم یت وثیقه . کارم هم در ارتباط خیاطیه .
  میشه راهنماییم کنید

 84. محمد می‌گوید

  سلام جناب ذاکری
  من میخوام روسند ملکم وام بگیرم.لطفا راهنمایی کنید.تابحال هم رو سندم هیچ وامی اخذ نکردم.
  سپاسگزارم

 85. m می‌گوید

  سلام من نیاز به وام ۲۰ میلیونی دارم ضامن کسر از حقوق هم دارم شرایط چطوریه

  ۱
 86. علی سلیمی می‌گوید

  سلام وام پنج میلیون بانک میده با سفته شش ماهه تسویه میکنم باهاش لطفاً جواب بدید ممنون میشم .

 87. سمانه قاسمی می‌گوید

  سلام آقای ذاکری
  بنده برای هزینه درمان به وام ۵ تا ۱۰ میلیون احتیاج دارم و ساکن تهران مستاجر هم هستم آیا میتونید کمکم کنید.
  با تشکر

 88. R می‌گوید

  سلام نزدیک چندماهه منو همسرم دربه در دنبال وامیم اکثر راه هارو امتحان کردیم دیگه خسته شدیم نمیدونیم دیگه باید چه کارکنیم جفتمون ازکاربی کارشدیم هیچی نداریم بابا مایه وام ۵میلیونی میخوایم چرا اینقدر اذیت
  لطفا راهنماییمون کنین

 89. علی می‌گوید

  سلام من یک وام ۱۰ میلیون تومانی میخواستم…. یک ضامن کارمند هم دارم میشه منو راهنمایی کنید کدوم بانک خوبه یکمی هم عجله دارم ممنونم کمک کنید

 90. ساناز می‌گوید

  سلام خسته نباشید من نیاز به ۵۰میلیون وام دارم سند خانه هم برای ضمانت دارم چطور میتونم وام بگیرم البته فوری میخوام خیلی ضروری

  ۱
 91. امیر می‌گوید

  سلام
  من یه وام فوری میخام .درصدش مهم نیست و سود خوبی برمیگردونم به وام دهنده.
  ۱۰۰میلیون تومان
  سفته و چک میتونم بدم.
  شیش ماهه پس میدم.
  هرچقد سفته و چک لازم باشه میدم.

 92. HamEd می‌گوید

  سلام ، وقتتون بخیر ، من به وام بیست میلیونی نیاز فوری دارم ، حتی میتونم سند برای ضمانت بذارم ، میشه راهنماییم کنید ؟؟؟؟

  ۱
 93. حسینعلی چراغی کمالان می‌گوید

  سلام وقت بخیر خسته نباشید من چند وقته دنبال وام هستم ولی متاسفانه نتونستم بگیرم
  مبلغ پنجاه تومن وام نیاز دارم ضامن کارمند رسمی دولت هست ولی کسر از حقوق کسی رو ندارم که داشته باشه
  ازتون خواهش میکنم راهنمائی کنید یه بانکی یا موسسه ای که سریع و ضامن هم در حد توانم باشه

 94. حمید پور می‌گوید

  سلام
  وقت بخیر
  یک کارگاه تولیدی میخام راه اندازی کنم که نیاز به ۱۰۰ ملیون وام دارم جهت خرید دستگاه و مواد اولیه . سند هم دارم
  باید از چ طریقی اقدام کنم؟

 95. بابک می‌گوید

  سلام
  بنده نیاز به ۳۰-۴۰ میلیون وام فوری (حداکثر ۲۰ روز) دارم ، ضامن کسر از حقوق ندارم ولی کارمند شرکت خصوصی با فیش حقوقی ۱ نفر دارم ، سند ماشین مدل پایین خارجی هم دارم میتونم وثیقه بگذارم ، ترجیح میدم سود کمتر و تعداد اقساط کمتر باشه حداکثر دو ساله ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 96. هادی می‌گوید

  سلام آقای ذاکری.بنده از آذربایجان شرقی -عجب شیر هستم.نیاز فوری به وام با مبلغ ۳۰ میلیون دارم.چک برگشتی و اقساط معوقه دارم میخام برای حل کردن اونا.سند آپارتمان دارم ولی در رهن بانک مسکنه.ضامن هم خیلی سخت پیدا میشه.سپرده هم ندارم.توی بانک های کشاورزی،تجارت،صادرت و …. راهی هست که بتونم وام بگیرم.ممنون میشم راهنماییم کنید

 97. مهدی می‌گوید

  سلام من در مشهد هستم و ملکی رو معامله کردیم که سند ۶ دانگ دارد و میخام وام مسکن بگیرم که نیاز به ۲۵ میلیون وام دارم بعنوان ضمانت سند رو می تونم بزارم حالا باید چکار کنم و شروع کار از کجا هست ممنون میشم راهنمایی بکنید

 98. علی می‌گوید

  سلام آقای ذاکری . من قصد خرید خودرو دارم نیاز به ۳۰تومن وام دارم _ ضامن کارمند رسمی دارم _ خودمم قبول شده دادگستری هستم تا چند ماه دیگ شروع بکار میکنیم _ لطفا اگ اطلاعی دارین از وام دهی بانکها راهنمایی کنید ممنون میشم

 99. فرشاد می‌گوید

  سلام یه وام ۱۰_۲۰ تومنی برای خرید ماشین میخام که نیاز به سپرده گزاری نداشته باشه!

 100. Hossein می‌گوید

  سلام من نیاز شدید و فوری به وام ۱۱۵ تومنی دارم و هیچ پولی هم ندارم تا بزارم تو حسابم چطوری میتونم با سند خونه وام بگیرم لطفا راهنمایی کنین زود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم