چند راه ساده برای دریافت وام فوری از بانک‌های خصوصی و دولتی (به‌روزرسانی: ۲۸ مهرماه ۹۸)

معمولا برای بسیاری از افراد پیش آمده است که برای یک کار ضروری به دنبال دریافت وام فوری باشند ولی با مراجعه به بانک‌های مختلف با این جمله روبرو می‌شوند که: “وام فوری نداریم!” ولی آیا واقعا بانک‌های خصوصی و دولتی وام فوری ندارند و نمی‌توان از هیچ روشی برای تسهیلات استفاده کرد؟

طبق بخشنامه‌های مختلف بانک مرکزی بسیاری از بانک‌های دولتی و خصوصی موظف به ارائه تسهیلات فوری به مشتریان خود هستند و بانک‌ها نیز به اعطای تسهیلات فوری به شرط تضمین مناسب و سود متناسب با آن علاقه‌مند هستند. برای آشنایی با طرح‌های مختلف بانک‌های دولتی و خصوصی با ما همراه باشید. قابل ذکر است که بدانید بانک‌های زیر مشروط به شرایطی به مشتریان خود وام فوری پرداخت می‌کنند:

به‌روزرسانی ۲۸ مهرماه ۹۸: وام ۱۰ میلیون تومانی بانک ملت بدون سپرده‌گذاری

اگر نیاز به وامی تا سقف ۱۰ میلیون تومان دارید و از سوی دیگر نمی‌خواهید سپرده‌گذاری داشته باشید و یک وام فوری و ضروری بگیرید؛ می‌توانید سراغ بانک ملت و طرح وام فوری و نقدی این بانک بروید.

البته، واضح است که سود این وام بیشتر از وام‌های با سپرده‌گذاری و حدود ۱۸ درصد است. نیاز به یک ضامن رسمی شخصی دارد و نباید هیچ‌گونه بدهی بانکی یا چک برگشتی داشته باشید.

مشخصات وام نقدی ۱۰ میلیونی بانک ملت:

سود تسهیلات: ۱۸ درصد

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری: نیاز نیست

حداکثر میزان تسهیلات اعطایی: ۱۰ میلیون تومان

تعداد اقساط: حداکثر ۳۶ ماه

سود سپرده:

نسبت تسهیلات به سپرده‌گذاری: –

یکی از الزامات اصلی دریافت این وام، اشتغال به کار است. وام‌گیرنده باید مدارک شغلی خود را ارائه دهد و از سوی دیگر، هیچ‌گونه بدهی بانکی یا چک برگشتی نداشته باشد.

همان‌طور که اشاره شد نیازی به سپرده‌گذاری در این وام نیست بلکه در هنگام درخواست تسهیلات با افتتاح حساب در این بانک بخشی از مبلغ وام در سپرده شما تا زمان پرداخت کامل اقساط مسدود می‌شود. این مبلغ بین ۱۵ تا ۱۷ درصد مبلغ تسهیلات شما است.

به‌روزرسانی ۱۴ مهرماه ۹۸: وام خرید کالای بانک صادرات بدون نیاز به سرمایه‌گذاری

بانک صادرات با هدف تسهیل در خرید کالاهای مصرفی و با دوام داخلی یا خودروهای ایرانی، اقدام به ارائه وام خرید کالا تا سقف ۸ میلیون تومان کرده است.

برای دریافت این وام نیازی به سرمایه‌گذاری یا سپرده کوتاه‌مدت نیست و هم‌اکنون می‌توانید با مراجعه به یکی از شعب بانک صادرات، این وام را تقاضا کنید. این وام فقط به کالاهای داخلی یا خودروهای ایرانی تعلق می‌گیرد و ۸۰ درصد پیش‌فاکتور به عنوان وام پرداخت می‌شود.

به گفته بانک صادرات، سود وام ۱۸ درصد و بازپرداخت در حداقل ۲۵ ماه و حداکثر ۳۶ ماه است. برای خودروهای داخلی بازه بازپرداخت به ۶۰ ماه می‌رسد.

مشخصات وام خرید کالای بانک صادرات:

سود تسهیلات: ۱۸ درصد

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری: نیاز نیست

حداکثر میزان تسهیلات اعطایی: ۸ میلیون تومان

تعداد اقساط: حداکثر ۶۰ ماهه برای خودرو ایرانی (۲۵ الی ۳۶ ماهه برای کالا)

سود سپرده:

نسبت تسهیلات به فاکتور: ۸۰ درصد پیش‌فاکتور خرید کالای ایرانی

برای دریافت این وام نیاز به یک پیش‌فاکتور خرید کالای داخلی و یک ضامن معتبر دارید. چک وام فقط در وجه فروشنده کالا نوشته خواهد شد. فروشنده باید از وزارت صنعت و معدن مجوز کسب داشته باشد.

به‌روزرسانی ۷ مهرماه ۹۸: چگونه بدون ضامن وام فوری دریافت کنیم؟

یکی از مراحل زمان‌بر و سخت در دریافت وام‌ها و تسهیلات بانکی، استفاده از ضامن است. بانک‌ها در تایید ضامن‌ها و مدارک آن‌ها بسیار سخت‌گیر هستند و معمولا افراد عادی در این بخش گرفتار می‌شود.

پیدا کردن دو ضامن کارمند با مدارک معتبر و دسته چک و نامه کسر از حقوق و … عملا وام گرفتن را به پردردسرترین کار دنیا تبدیل می‌کند.

روش‌های جایگزین برای حذف ضامن و درخواست وام فوری و ضروری؛ یکی استفاده از سپرده‌گذاری در بانک‌ها و دیگری دادن ضمانت‌های سند ملکی است.

در حاضر حاضر، بسیاری از بانک‌های وام‌ها و طرح‌هایی دارند که نیازی به ضامن نداشته ولی باید ابتدا در آن بانک سپرده‌گذاری کرده و سپرده شما تا زمان پس دادن اقساط بانک مسدود شوند.

گر پول دارید اما نمیخواهید از آن استفاده کنید این روش بهترین گزینه است. در این روش با سپرده‌گذاری (ایجاد حساب و خواباندن پول در حساب) می‌توانید بخشی از آن را فورا از بانک‌ها به صورت وام دریافت کنید.

در واقع در این روش که این روزها خیلی هم مرسوم است؛ ضمانت شما سپرده مسدود شده شما در بانک است. اما این روش برای چه افرادی مناسب است؟

کسانی که می‌خواهند خرید اقساط داشته باشند و اصل پول خود را هزینه نکنند؛ می‌توانند از وام‌های فوری دارای سپرده‌گذاری استفاده کنند. در این روش، بدون اینکه اصل پول شما کسر شود؛ می‌توانید وام را در اقساط ۱۲ تا ۶۰ ماهه بازپرداخت کنید. غالبا سود وام هم بسیار پایین و مثلا ۴ الی ۷ درصد است.

در همین صفحه ده‌ها نوع وام و طرح تسهیلات با سپرده‌گذاری برای گرفتن وام ضروری و فوری بدون نیاز به ضامن معرفی کردیم:

به‌روزرسانی ۳۱ شهریور ۹۸: طرح نیکان بانک آینده

بانک آینده در طرح نیکان که در قالب وام قرض‌الحسنه با سود ۴ درصد است؛ تا ۲۰ میلیون تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخت می‌کند. میزان وام در این طرح برابر ۶۰ تا ۱۰۰ درصد میانگین امتیاز حساب متقاضی است.

در این طرح مشتریان و متقاضیان می‌توانند با افتتاح سپرده و بر اساس گردش حساب؛ از امتیاز تسهیلات قرض‌الحسنه استفاده کنند و میزان امتیاز تسهیلات به مانده میانگین و مدت سپرده‌گذاری و فرایندهای اعتبارسنجی بستگی دارد.

برای مثال شما می توانید پس از افتتاح حساب و سرمایه گذاری بیست میلیون تومان و پس از گذشت سه ماه، ۶۰ درصد سپرده خود تسهیلاتی با مدت باز پرداخت ۱۲ ماه دریافت کنید.

مشخصات وام قرض‌الحسنه طرح نیکان بانک آینده:

سود تسهیلات: ۴ درصد

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری: ۱۰۰ هزار تومان برای افتتاح حساب

حداکثر میزان تسهیلات اعطایی: ۲۰ میلیون تومان

تعداد اقساط: حداکثر ۶۰ ماهه

سود سپرده: صفر درصد (حساب قرض‌الحسنه)

نسبت تسهیلات به سپرده: ۶۰ تا ۱۰۰ درصد میانگین امتیاز حساب قرض‌الحسنه

توجه داشته باشید ضامن در این طرح براساس میزان وام و شرایط آن تعیین می‌شود. متقاضی باید ابتدا افتتاح حساب کند و حداقل ۱۰۰ هزار تومان به مدت ۳ ماه در بانک بگذارد ولی اگر وام می‌خواهد باید مبلغ بیشتری قرار دهد تا میانگین امتیازی حساب او افزایش پیدا کند.

پس از پایان دوره سپرده‌گذاری و جمع‌آوری امتیازهای حساب، امکان برداشت اصل سپرده قرض‌الحسنه وجود دارد.

به‌روزرسانی ۲۴ شهریور ۹۸: طرح کوشان بانک اقتصاد نوین

یکی از بهترین طرح‌ها و تسهیلات برای گرفتن وام فوری با سود کم، طرح سپرده‌گذاری کوشان بانک اقتصاد نوین است.

این طرح مخصوص کارمندان، کارگران، خانم‌های خانه‌دار، بازنشستگان و افرادی است که توان پرداخت سود زیاد برای وام را ندارند ولی می‌تواند سپرده‌ داشته باشند.

همین‌طور، افرادی که تمایل ندارند پس‌انداز خود را برای خرید کالا و سرمایه‌گذاری هزینه کنند، می‌توانند با افتتاح سپرده کوشان، پس‌انداز خود را به این طرح بسپارند تا علاوه بر دریافت سود ماهانه، با استفاده از تسهیلات کوشان برای خرید دارایی یا انجام سرمایه‌گذاری مناسب اقدام کنند.

مشخصات وام فوری طرح کوشان بانک اقتصاد نوین به شرح زیر است:

سود تسهیلات: ۴ درصد

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری:

حداکثر میزان تسهیلات اعطایی: ۱ میلیارد تومان

تعداد اقساط: حداکثر ۳۶ ماهه

سود سپرده: ۷ درصد

نسبت تسهیلات به سپرده: تا ۸۰ درصد سپرده

پیشنهاد می‌شود به نزدیک‌ترین شعبه بانک اقتصاد نوین مراجعه کنید و جدول‌های سپرده‌گذاری، سود و تسهیلات را از کارمندان این بانک بخواهید. چون در طرح کوشان، جدول‌های شناوری برای انواع سپرده‌گذاری و سود ماهیانه و روزشمار در نظر گرفته است تا برحسب آن بتوانید از ۶۰ تا ۸۰ درصد سپرده خود وام بگیرید.

به‌روزرسانی ۱۷ شهریور ۹۸: طرح فاخر بانک قوامین؛ بدون ضامن، با سود ۹درصد و ۴۸ ساعته

طرح فاخر بانک قوامین برای افرادی است که می‌خواهند تسهیلاتی بدون ضامن و با نرخ کم دریافت کنند.

در این طرح، متقاضیان می‌توانند با سپرده‌گذاری در حساب‌های کوتاه‌مدت (روزشمار) و یک‌ساله فاخر، ضمن دریافت سود ماهانه سپرده سرمایه‌گذاری، در کمترین زمان ممکن و بدون ضامن تا ۸۰ درصد میزان سپرده خود، تسهیلات دریافت کنند.

طبق اعلام بانک قوامین حداقل مبلغ سپرده‌گذاری در طرح فاخر ده میلیون تومان است و نرخ سود علی‌الحساب سپرده یک‌ساله ۱۵ درصد و نرخ سود سپرده کوتاه‌مدت (روزشمار) فاخر ۱۰ درصد خواهد بود.

سود تسهیلات: ۹ درصد

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری: ۱۰ میلیون ریال

حداکثر میزان تسهیلات اعطایی: هیچ سقفی ندارد

تعداد اقساط: حداکثر ۶۰ ماهه

سود سپرده: یک ساله ۱۵ درصد، روزشمار ۱۰ درصد

نسبت تسهیلات به سپرده: تا ۸۰ درصد سپرده

بانک قوامین می‌گوید حداقل مبلغ قابل پرداخت برای دریافت تسهیلات ۵ میلیون تومان است ولی هیچ سقفی برای طرح فاخر در نظر گرفته نشده است. حداقل تعداد اقساط یک‌ساله فاخر ۱۲ ماهه و حداکثر تعداد اقساط یک‌ساله فاخر ۶۰ ماه است. همچنین حداقل تعداد اقساط سپرده کوتاه‌مدت فاخر ۱۲ ماهه و حداکثر تعداد اقساط ۴۸ ماه است.

مدت انتظار برای دریافت تشهیلات پس از افتتاح حساب و سپرده‌گذاری، ۲ روز کاری خواهد بود. مهلت درخواست دریافت تسهیلات طرح فاخر، حداکثر ۶ ماه پس از گذشت ۲ روز از تاریخ افتتاح حساب سپرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طرح فاخر باید به شعب بانک قوامین در شهر خود مراجعه کنید.

به‌روزرسانی ۱۰ شهریور ۹۸: طرح ۶۷ بانک صادرات

یکی از روش‌های دریافت وام فوری با مدت زمان سپرده‌گذاری کم، استفاده از طرح ۶۷ بانک صادرات است.

در طرح «سپرده‌گذاری کوتاه‌مدت طرح ۶۷» می‌توانید منابع خود را با نرخ سود ٧ درصد سالانه در شعب بانک صادرات ایران سپرده‌گذاری و در شرایط نیاز، حداکثر ظرف ۴٨ ساعت، ٨٠ درصد آن را با نرخ ۶ درصد تسهیلات دریافت کنید.

در طرح ۶۷، حداقل مبلغ جهت افتتاح حساب سپرده کوتاه‌مدت ۵٠ میلیون ریال و حداکثر سقف تسهیلات پرداختی ٢ میلیارد ریال است. نرخ سود علی‌الحساب در این طرح نیز هفت درصد است. این طرح در قالب عقد مرابحه با اقساط ٣۶ ماهه اجرا می‌شود و نیازی به وثیقه ندارد.

سود تسهیلات: ۶ درصد

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری: ۵۰ میلیون ریال

حداکثر میزان تسهیلات اعطایی: ۲ میلیارد ریال

تعداد اقساط: حداکثر ۳۶ ماهه

سود سپرده: ۷ درصد

نسبت تسهیلات به سپرده: تا ۸۰ درصد سپرده

گفتنی است پس از دریافت تسهیلات فوری طرح ۶۷ بانک صادرات، حساب سپرده کوتاه مدت مشتری بلوکه خواهد شد و حق برداشت از آن را ندارد. این حساب تا زمان تسویه حساب کامل وام توسط مشتری، بلوکه باقی می‌ماند.

این طرح برای افرادی خوب است که نمی‌خواهند سپرده خود را خرج کنند ولی به دنبال دریافت یک وام فوری با بهره پایین هستند.

به‌روزرسانی ۳ شهریور ۹۸: وام نقدی بانک ملت بدون نیاز به سپرده

اگر فقط چند میلیون تومان وام فوری نیاز دارید؛ در جدیدترین پیشنهاد ما می‌توانید به یکی از شعبه‌های بانک ملت مراجعه کنید.

در طرح وام نقدی بانک ملت، به هر شخص تا سقف ۱۰ میلیون تومان وام با بهره ۱۸ درصد و اقساط ۳۶ ماهه پرداخت می‌شود. برای دریافت این وام نیازی به سپرده‌گذاری و افتتاح حساب ندارید و ۱ ضامن کافی است.

در شرایط و مقررات دریافت وام نقدی بانک ملت نوشته شده: «وام­‌گیرنده نباید به بانک بدهکار باشد یا وام هنوز تسویه‌نشده داشته باشد، همچنین نباید سابقه چک برگشتی داشته باشد.»

در حالی‌که بسیاری از بانک‌ها برای دادن وام فوری نیاز به سپرده‌گذاری دارند؛ طرح وام فوری بانک ملت می‌تواند برای تقاضیان وام گره‌گشا باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این وام، سایر شرایط و مدارک باید به شعب بانک ملت در شهر خودتان مراجعه کنید.

به‌روزرسانی ۲۷ مرداد ۹۸: وام فوری بانک گردشگری (طرح یکتا)

در طرح یکتا بین ۲۰ تا ۷۰ درصد سپرده کوتاه مدت شما وام با سود ۴ الی ۱۰ درصد پراخت می‌شود. هم‌اکنون، نرخ سود وام بانکی طرح یکتا ۶ درصد از سوی بانک گردشگری تعیین شده است. اگر مشتری ۲ ماه سپرده خود را نزد بانک نگه دارد؛ سود وام ۵ درصد خواهد بود.

سود تسهیلات: حداقل ۴ و حداکثر ۱۰ درصد

حداقل مبلغ سپرده‌گذاری: ۱۰۰ میلیون ریال

حداکثر میزان تسهیلات اعطایی: ۵ میلیارد ریال

تعداد اقساط: حداکثر ۳۶ ماهه

سود سپرده: ۱۵ درصد

نسبت تسهیلات به سپرده: ۲۰ تا ۷۰ درصد سپرده

برای دریافت این وام باید به یکی از شعب بانک گردشگری مراجعه کنید و تقاضای دریافت تسهیلات دهید. براساس میزان سپرده‌ای که نزد بانک دارید؛ مبلغ وام مشخص می‌شود.

مثلا، اگر مشتری مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان سپرده‌گذاری کرده باشد؛ مبلغ  ۷۰ میلیون تسهیلات با نرخ ۶ درصد به صورت ۳۶ ماهه دریافت می‌کند.

به‌روزرسانی ۲۰ مرداد ۹۸: وام ۴۵ میلیونی در ۵ روز

موسسه اعتباری ملل در طرح افق خود به دارندگان حساب خود وام فوری تا سقف ۴۵ میلیون تومان در ۵ روز می‌دهد. در طرح افق، باید به اندازه یک سوم مقدار کل وام مورد نیاز در این موسسه حساب باز کرده باشید.

این حساب شامل سود ماهانه می‌شود و پس از گذشته ۵ روز از افتتاح حساب می‌توانید برای دریافت وام و تسهیلات فوری اقدام کنید. مثلا، اگر می‌خواهید ۴۵ میلیون تومان وام از موسسه ملل بگیرید؛ باید یک سوم این پول حساب باز کرده باشید.

مبلغ وام: حداکثر ۴۵ میلیون تومان

سپرده گذاری: حداقل ۳۳ درصد مبلغ وام درخواستی شما

مدت زمان انتظار برای دریافت وام: ۵ روز

ضامن: ۲ ضامن کارمند (قابل مذاکره با رییس شعب)

تعداد اقساط:  حداکثر ۴۸ ماهه

سود وام: ۱۸ درصد

این وام برای افرادی مناسب است که مقداری پول داشته ولی فورا و چند روزه نیاز به دریافت وام برای افزایش نقدینگی دارند.

به‌روزرسانی ۱۳ مرداد ۹۸: طرح وام آنی بدون ضامن بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به پشتوانه حساب‌های خود دو بار وام قرض‌الحسنه به مشتریان خود می‌دهد. در این طرح، صاحبان سپرده می‌توانند با افتتاح حساب و تکمیل موجودی در بانک، به صورت آنی تا ۱۰۰ درصد مبلغ افتتاحی خود را بدون ضامن وام قرض‌الحسنه دریافت نمایند.

کارمزد وام اول ۱ درصد و وام دوم با توجه به میزان میانگین امتیازهای حساب مشتری ۴ درصد است.

مشخصات وام اول:

 • زمان پرداخت وام اول: یک روز پس از تشکیل پرونده است.
 • مبلغ وام اول به انتخاب مشتری و حداکثر تا ۱۰۰ درصد مبلغ سپرده افتتاحی
 • تعداد اقساط تا سقف ۶۰ ماه و به انتخاب مشتری
 • ضامن برای صاحب سپرده بدون ضامن
 • کارمزد وام ۱ درصد
 • حداکثر سقف وام اول ۱.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال برای هر نفر از محل سپرده ویژه

مشخصات وام دوم:

 • مبلغ وام بر اساس میانگین حاصله از (باقیمانده سپرده افتتاحی مشتری و بازپرداخت اقساط ماهانه وام اول)
 • تعداد اقساط تا سقف ۶۰ ماه و به انتخاب مشتری
 • ضامن با ارائه ضامن معتبر
 • کارمزد ۴ درصد
 • حداکثر سقف وام دوم ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال برای هر نفر از محل منابع بانک

متقاضایان وام فوری می‌توانند به هریک از شعب بانک مهر ایران مراجعه و با تشکیل حساب، برای دریافت وام آنی اقدام کنند.

به‌روزرسانی ۶ مرداد ۹۸

بانک ملی در طرح «تسهیلات قرض الحسنه ضروری» وام فوری به متقاضیان می‌دهد. این تسهیلات جزو وام بدون سپرده بانک ملی باشد یعنی شما به سپرده گذاری نیازی ندارید و با ارائه یک ضامن معتبر می‌توانید این تسهیلات فوری را دریافت کنید.

البته فراموش نکنید که بسته به نظر شعبه مورد نظر می تواند نیاز به دو ضامن داشته باشید.

سود وام متغیر و مطابق تعرفه بانک ملی تعیین می شود. زمان بازپرداخت این وام هم حداکثر ۳۶ ماه و تا سقف ۱۵ میلیون تومان است. متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت این وام فوری می‌توانند به شعب بانک ملی و بخش اعتبارات شعبه در سراسر کشور مراجعه کنند.

بروزرسانی: ۵ اسفند ۹۷

دوستان عزیزی که برای خرید جهیزیه به دنبال وام هستند به سرای ایرانی مراجعه کنند. این فروشگاه با قیمت بسیار مناسب شما را برای دریافت وام مناسب به بانکهای طرف قراردادش معرفی می کنه یا حتی خودش بدون سود اقدام به تقسیط می کنه.

بروزرسانی: ۱۲ بهمن ۹۷

بسیاری از بانک‌ها در دهه فجر اقدام به ارائه تسهیلات ویژه می‌کنند. با مراجعه به بانک‌های دولتی در محله خود می‌توانید از این شرایط بهره مند شوید.

بروزرسانی: ۸ آبان ۹۷

با توجه به شرایط پیش آمده به نظر می رسد که اگر امکان وثیقه گذاری طلا داشته باشید بهترین شرایط برای تسهیلات بانک کارگشایی است.

بروزرسانی ۲۱ مهر ۹۷

به تازگی در بعضی از شعب بانک سینا مشاهده کردیم که تا ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات ۳ تا ۵ ساله با ضمانت سند پرداخت می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب مراجعه کنید.

بروزرسانی ۹ مهر ۹۷

دوستان عزیزی که به دنبال دریافت وام‌های خرد و دارای سند ملکی حتی با وام مسکن هستند می‌توانند با مراجعه به بانک مسکن و از طریق اوراق وام ۲۰ میلیون تومانی جعاله دریافت کنند.

لطفا آدرس این صفحه را برای دوستانتان در تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ارسال کنید تا همه در کنار هم از یک محیط تعاملی بهره مند شویم و این نوید خوب را می‌دهیم در صورتی که حضور کاربران در این صفحه بیشتر شده و تعداد کامنت‌های دریافتی بیشتر شود از کارشناسان حوزه بانک برای مشاوره‌های تخصصی و ریزتز از بانک‌های مختلف دعوت خواهیم کرد.

بروز رسانی ۴ مهر ۹۷

با توجه به صحبت‌هایی که ما در قندان، با رئیس یکی از شعب بانک صادرات پیرامون پرداخت تسهیلات این بانک داشتیم گفته شد که در صورت باز کردن حساب جاری بدون دسته چک در یکی از شعب این بانک و عملکرد یک الی دوماهه خوب امکان پرداخت تسهیلات با شرایط مناسب به مردم وجود دارد.

بروز رسانی ۲۴ شهریور ۹۷

دوستانی که قصد دریافت تسهیلات مسکن هستند علاوه بر تسهیلات اوراق می‌توانند با مراجعه به بانک سینا از تسهیلات ۷۰ درصد روی سند ملک استفاده کنند.

بروز رسانی ۲۰ شهریور ۹۷

با توجه به پیگیری‌ها و تجاربی که در زمینه تسهیلات بانکی داریم می‌توانیم “صرفا” به عنوان مشاور در خدمت عزیزان باشیم و در بخش نظرات به سوالات شما پیرامون تسهیلات بانکی پاسخ دهیم. لطفا سوالاتتان را در بخش دیدگاه‎ها به صورت کامل و با جزئیات تمام مطرح کنید.

وام فوری بانک آینده

بانک آینده نیز این روزها طرح های مختلفی برای تسهیلات دارد که می‌توانید برای استفاده از آن به شعب این بانک مراجعه کنید. به دلیل متفاوت بودن نظر هر یک از رئیس شعب این بانک قطعا مراجعه حضوری بهترین روش است.

وام فوری بانک قوامین

این روزها قطعا تبلیغات تسهیلات مختلف بانک قوامین را مشاهده کرده‌اید. این بانک نیز با شرایطی طبق اسناد و وثایقی که شما در اختیار او می‌گذارید به شما وام فوری می‌دهد. به شعب این بانک در سرتاسر کشور مراجعه کنید.

۲ طرح ویژه بانک ملت برای ارائه تسهیلات فوری

2 طرح ویژه بانک ملت برای ارائه وام فوری

بانک ملت یکی از بزرگترین بانکهای خصوصی شده کشور است که با ۲ طرح ویژه به مشتریان خود تسهیلات ارائه می نماید. در طرح اول مشتریان می توانند با وثیقه گذاری ملک تا سقف ۴۰ میلیون تومان وام دریافت کنند که مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات ۴۸ ماه و سود آن نیز ۱۸ درصد قید شده است.

دومین طرح بانک ملت نیز نیازی به ارائه سند نداشته و مشتری تا سقف ۱۰ میلیون تومان با شرایط و صلاحدید رئیس شعبه می تواند از تسهیلات این بانک بهره مند شود. سود این تسهیلات ۱۸ درصد و مدت زمان بازپرداخت نیز ۳۶ ماه خواهد بود.

تسهیلات فوری بانک پارسیان

تسهیلات فوری بانک پارسیان

بانک پارسیان نیز برای ارائه تسهیلات فوری به مشتریان خود از روش سند ملکی استفاده می کند. مشتریان این بانک می توانند تا سقف ۷۰ درصد ارزش ملک را به صورت ۱۲ ماهه و با محدودیت ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت نمایند. سود این تسهیلات نیز ۱۸ درصد خواهد بود.

تسهیلات فوری بانک سینا

وام فوری بانک سینا

بانک سینا نیز از دیگر بانکهای فعال در زمینه ارائه تسهیلات فوری به مشتریان است که تا ۷۰ درصد ارزش ملک را به مشتری وام فوری میدهد. سود این تسهیلات ۱۸ درصد و مدت زمان بازپرداخت تسهیلات نیز ۶۰ ماه قید شده است. البته یک محدودیت ۱۰۰ میلیون تومانی برای ارائه تسهیلات در این بانک وجود دارد.

با سند ملکی از بانک دی وام فوری بگیرید

با سند ملکی از بانک دی وام فوری بگیرید

دیگر بانکی که به صورت فوری به مشتریان خود تسهیلات پرداخت می‌نماید، بانک دی است که با توجه به ارزش ملک وثیقه گذاری شده به مشتری تسهیلات پرداخت می کند. سود تسهیلات ۱۸ درصد سالانه بوده و مشتری می بایست نهایتا ۶ ماهه اقدام به برگرداند تسهیلات نماید.

طرح میانگین حساب بانک انصار

وام فوری از بانک انصار

اولین طرح در این بخش مربوط به تسهیلات فوری است که توسط بانک انصار طبق میانگین حساب مشتریان پرداخت می‌گردد. تفاوت اصلی این طرح با طرح‌های نیازمند سپرده گذاری محاسبه و پرداخت فوری تسهیلات طبق عملکرد حساب قبلی مشتری است.

سود این تسهیلات ۱۸ درصد بوده و حداکثر زمان بازپرداخت نیز ۱۲ ماه خواهد بود.

پست‌های مشاوره‌ای ما:

328 نظرات
 1. میثم مرادی می‌گوید

  سلام من یکی از مشتری های قدیم بانک ملت هستم و اینکه با حسابی که در بانک ملت دارم کار میکنم ولی هیچ موقعه درخواست وام نکردم ولی الان نیاز به وام ۵۰ میلیون دارم برای شروع کارم.لطفا راهنمایی کنید.

  78
  20
  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   ضامن چی دارید؟
   سند دارید؟

   27
   8
   1. حمیدرضا می‌گوید

    سلام
    آقای ذاکری
    لطفا با بنده تماس بگیرید به یه وام ضروری صد میلیونی نیاز دارم ۴ ماهه برمیگردونم

    19
    11
   2. رويا می‌گوید

    سلام ببخشید وام ۵٠ میلیونی با سند خونه از کدوم بانک میشه اقدام کرد و شرایطش چجوری چون ضامن ندارم وسپرده نمیتونم بزارم

    52
    13
    1. سعید می‌گوید

     سلام من یه وام پنجاه م تومانی میخوام کسر حقوقم دارم حساب بانکیم توسپه هست

     1
     8
   3. Ali می‌گوید

    سلام من سندملکی تجاری دارم گنبد کاووس ارزشش ۵میلیارده چقد میشه گرفت روی این سند

    18
    4
    1. حسن می‌گوید

     با سلام مبلغ ۸۰ میلیون وام میخوام بانک رفاه حساب دارم اما معدل حسابم خوب نیست میتونم از رفاه وام بگیرم بابت ضمانت هم سند تجاری دائم دارم به ارزش ۷۰۰ میلیون ممنون میشم راهنماییم کنید

     16
     5
    2. برنامه نویس می‌گوید

     خخخخخخخخخخخخ

     7
     7
   4. رهگذر می‌گوید

    سلام من یه وام ۵۰میلیونی ازبانک ملت میخوام بگیرم هم حساب جاری دارم هم سند ولی سند ب اسم مادرم هست ایامیتونم بدونه ضامن این وامودریافت کنم؟

    9
    3
   5. محمدی می‌گوید

    سلام .وقتتون بخیر آقای ذاکری
    من شاغل هستم به صورت قراردادی اما دائم در دانشگاه.
    میخواستم بپرسم با حساب در ماه مثلا ۱۰۰ میلیون بازی کنیم که معدل حساب بره بالا،چه بانکی وام تا ۵۰ یا ۶۰ میلیون میده که سودش کم باشه.ضامن کارمند دو الی سه نفر دارم اما سند ندارم.
    اگه ممکنه به آدرس ایمیلم بفرستین یا همین جا جوابمو بدین ممنون

 2. سمیه می‌گوید

  سلام من توی این بانک ها حساب ندارم ولی احتیاج به صد میلیون وام دارم وثیقه صد میلیونی بزارم میتونم وام بگیرم? اگه اره چقدر طول میکشه وامو بدن? من احتیاج فوری دارم بعدش ۳ ماهه کلا تسفیه میکنم.

  41
  13
  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   وثیقه تون چیه؟

   20
   9
 3. aaa می‌گوید

  سلام من پنج میلیون وام نیاز دارم ضامن ندارم ولی حاضرم سفته بدم اشنا هم تو هیچ بانکی ندارم خیلی ضرور احتیاج دارم چکار کنم تورو خدا کسی اگه میدونه راهی بهم بگه

  62
  15
  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   کدوم شهر هستید؟

   42
   15
   1. علی نژاد می‌گوید

    سلام آقای ذاکری
    ما نیاز به وام برای خرید خودرو داریم
    ضامن بازاری با گردش حساب بالا مورد تاییده؟
    و اینکه سقف وام خودرو چقدره؟

    3
    2
    1. ذاکری می‌گوید

     با سلام
     گویا بانکهای خصوصی وام ۲۰ میلیونی هم برای خودرو میدن.

     8
     2
   2. علی می‌گوید

    سلام وام روی سندملکی در روستا هم داده میشود؟اقای ذاکری اگراطلاع دارین ممنون میشم راهنمایی کنید

   3. الهام می‌گوید

    با سلام
    من شغلم آزاد و نیاز به وام حدود دویست میلیونی دارم، برای وثیقه یه سند ملکی به ارزش ۷۰۰ میلیون دارم.و ضامن ندارم.کجا میتونم بدون ضامن و فقط با سند وام حدود ۲۰۰ میلیون با باز پرداخت حدود سه ساله بگیرم؟

 4. معصومه می‌گوید

  سلام من نیاز به ۵۰ میلیون وام دارم شدیدا باید چکار کنم؟

  28
  10
  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   شرایطتتون؟
   ضامن چی دارید؟
   سند ؟

   31
   12
 5. Mehrzad می‌گوید

  سلام من به وام ۵ میلیونی خیلی فوری احتاج دارم.باید چیکار کرد؟؟

  14
  7
  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   شرایطتون رو خب توضیح بدید. به نظرتون همین که بگید ۵ میلیون احتیاج دارید بهتون میگیم شماره کارت بده بریزم به حسابت؟
   دوست عزیز اینجا سعی می کنیم مشاوره بدیم برای دریافت تسهیلات که خب طبیعتا سختی و شرایط خودشو داره.

   14
   5
 6. Beh می‌گوید

  سلام.من نیاز دارم به وام فوری ۵تا ۱۰ میلیون تومنی.ضامن ندارم،سند هم متاسفانه ندارم.تهران هستم و بدهی و چک برگشتی هم ندارم.چک و سفته میتونم بدم برای وام.خواهشن راهنماییم کنید.

  19
  7
 7. مرسده می‌گوید

  سلام
  من نیاز به یه وام فوری ١٠ میلیونی دارم
  شرایط هم ضامن ندارم . سند هم ندارم
  فقط مجوز یک موسسه رو دارم از طریق موسسه می تونم اقدام کنم برای وام ممنون میشم راهنمایی کنید

  15
  5
 8. hamid می‌گوید

  سلام ببخشید من نیاز به وام ۵۰ میلیونی دارم تو شهر قم هستم خیلی شدید نیاز دارم سند ندارم ولی سفته میتونم بذارم اگه میتونید خواهشا کمکم کنید

  16
  6
 9. hamid می‌گوید

  سلام آقای ذاکری بنده جعقری هستم در قم زندگی میکنم نیاز به ۵۰ میلیون وام دارم خیلی احتیاج دارم سند ندارم ولی سفته دارم میتونید کمکم کنید؟

  15
  7
 10. hamid می‌گوید

  سلام ببخشید من نیاز به وام ۵۰ میلیونی دارم تو شهر قم هستم خیلی شدید نیاز دارم سند ندارم ولی سفته میتونم بذارم اگه میتونید خواهشا کمکم کنید ۰۹۳**۲۸۵۷۴۹

  7
  5
  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   حساب جاری باز کنید در بانک صادرات و باهاش کار کنید در حدود ۱۰ تومن میتونید وام بگیرید.

   6
   4
 11. Saleh می‌گوید

  سلام.من به یک وام ۵۰میلیونی فوری اگه بشه ۱هفته ای نیازدارم.بابازپرداخت طولانی مدت نیازدارم.وثیقه۱۵۰میلیونی هم دارم.استان گلستان.بنظرتون کدوم بانک سریع میتونه وام روپرداخت کنه؟

  14
  7
 12. sama می‌گوید

  سلام به نظرتون الان چه بانکی وام بدون سپرده گزاری میده ؟

  2
  4
  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   همه میدن منتهی به شرط کمی آشنا بودن :دی
   سری به پست بانک بزنید و یه حساب جاری باز کنید و کمی کار کنید باهاش.

   3
   5
 13. امیر می‌گوید

  سلام با مبایعه‌نامه هم میشه وام گرفت نیاز به وام ۱۰ میلیونی دارم ضامن هم دارم.

  4
  5
  1. ذاکری می‌گوید

   سلام خیر
   به وام های باشگاه مشتریان بانک ملت هم توجهی کنید بد نیست.

   7
   2
   1. جمال می‌گوید

    سلام
    من داخل بانک ملت دوتا حساب دارم گردش حسابمم خوبه الان ۴۰ میلیون وام فوری نیاز دارم
    سند خونه هم دارم باید چکار کنم چند روز طول میکشه که وام بگیرم
    فقط یچیزی من روستایی هستم خونه نو ساز هس با سند ایا میشه؟

    1. ذاکری می‌گوید

     سند رسمی برای بانک معتبر هست و از خداشه وام بده.

 14. علی می‌گوید

  سلام من وام ۱۵میلیونی فوری نیاز دارم لطفا راهنمایم کنید

  3
  4
  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   سند دارید؟ چک دارید؟ حساب جاری دارید؟

   5
   6
 15. حسن می‌گوید

  سلام برای گرفتن وام ۵۰ میلیونی چکار باید کنم. ضامن کارمند دارم راهنمایی کنید لطفا.

  2
  5
  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   سند دارید؟

   7
   3
   1. مينو می‌گوید

    سلام وقت بخیر
    ضامن دارم
    سند هم دارم
    وام تا ٣٠٠ میلیون لازم دارم
    چیکار باید بکنم؟
    حساب جاری ندارم
    ولی حساب پس انداز با گردش حساب ١ ساله دارم

    8
    2
   2. مصطفی می‌گوید

    سلام مقیسه هستم
    خسته نباشی
    بنده یک وام ۴۰ الی ۵۰ میلیونی خالص میخوام
    سند دارم ضامن ندارم
    پیشنهادتون چیه
    بی زحمت با ذکر فامیلی پاسخ بدید که نفر مشخص بشه
    با تشکر

 16. ahmadi می‌گوید

  سلام من نیاز به صدمیلیون وام فوری دارم کارمندم ضامن هم دارم ساکن شهرستان دره شهر ایلام هستم هر بانکی که رفتم میگن وام بدون سپرده فعلا نداریم سند ملکی هم دارم که مربوط به تهرانه لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  3
  5
 17. شاهین می‌گوید

  سلام من نیاز به یه وام ۵۰ تا ۱۰۰ میلیونی فوری یک ماهه دارم لطفا راهنمایی کنید،ممنون

  3
  6
  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   شما و دیگر دوستانی که دنبال اخذ وام هستند لطفا کامل بگن چی دارن و برای چه کاری میخوان که بشه درست راهنمایی کرد.

   7
   5
   1. نجفی می‌گوید

    سلام نجفی هستم نیاز به ۴میلیون وام فوری فوری دارم ،سند پراید ۸۵ هم دارم ضمانت بذارم ،ساکن کرجم

    2
    3
    1. ذاکری می‌گوید

     سلام
     شما به بانک قرض الحسنه مهر مراجعه کنید.

     3
     1
   2. حسامی می‌گوید

    حساب جاری وقرض الحسنه دارم ودر اکثربانکها حساب دارم

 18. پیمان می‌گوید

  سلام جناب ذاکر من ازاسلامشهرهستم.۱۵_۲۰تومن وام نیازدارم.بانک ملت حساب ندارم.ضامن دارم.بدش سند خونمونم واسه ده میلیون وام گرو بانک مسکن هست.واسه تسهیلات جعاله.خواستم ببینم سندمون گرو باشه.بانک قبول میکنه.ارزش ملک بالایع۴۰۰میلیون هست.ممنون میشم چندتا راه کاربدی کمکم کنی.خیلی شدیدنیازدارم

  5
  2
  1. حسامی می‌گوید

   سلام بنده ۳۰میلیون تومن وام می خواستم سند ملکی هم دارم ولی ضامن ندارم درضمن فیش حقوقی هم دارم می تونم کسر از حقوق هم بدم کدوم بانک وام میده؟

   1
   2
 19. امید می‌گوید

  سلام جناب ذاکر من ازاسلامشهرهستم.۱۵_۲۰تومن وام نیازدارم.بانک ملت حساب ندارم.ضامن دارم.بدش سند خونمونم واسه ده میلیون وام گرو بانک مسکن هست.واسه تسهیلات جعاله.خواستم ببینم سندمون گرو باشه.بانک قبول میکنه.ارزش ملک بالایع۴۰۰میلیون هستش چندتا راه کاربدی کمکم کنی.خیلی شدیدنیازدارم

  3
  2
  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   اولا شما میتونید ۱۰ تومن جعاله با اوراق اضافه کنید رو وامتون به راحتی. برای الباقی هم با رئیس شعبه صحبت کنید که راهکار بده برای وام اوراق مسکن که چطوری میتونید اخذ کنید احتمالا همکاری کنه. به شدت به رئیس شعبه بستگی داره. ولی فعلا بدونید که ۱۰ تومن وام جعاله رو میتونید بگیرید یعنی جمعا بشه ۲۰ تومن.

   2
   3
   1. بهار می‌گوید

    سلام من وام خود اشتغالی میخوام,کارت گواهی نامه قالی بافی هم دارم,شرایط اخذ وام خود اشتغالی چیه?کدوم بانک باید برم?

 20. محمد می‌گوید

  سلام من یاانمو از بانک ملت میگیرم ولی سند و ملک ندارم میتونم یه وام تا ۵میلیون بگیرم؟

  2
  2
  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   متوجه اولش نشدم.
   شما چی هستید؟

   1
   3
 21. Rasool می‌گوید

  سلام من یه وام ٢٠ میلیون ۵ ساله میخوام . ضامن کارمند دارم. شهرمم هم شیراز هست. میتونید راهنمایی کنید؟

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   سوال کامل نیست. طبق توضیحاتم در سایر کامنت ها کامل توضیح بدید تا راهنمایی کنم.

   تکرار: بنده و سایت قندان هیچ گونه هزینه ای برای مشاوره دریافت نمی کنیم و هیچ گونه خرید و فروش وامی در اینجا صورت نمیگیرد. صرفا مشاوره برای تسریع در وام گرفتن کاربران عزیز هست این موارد.

   5
   2
 22. sara می‌گوید

  سلام
  طرح ثمین ۳ بانک اقتصاد مهر خوندم که یک مبلغ بزاری و فوری وام میدن.درسته؟این طرح هنوز هست؟من یک دختره تنهام و نیاز به ۱۰ میلیون دارم تا بدهی که دارم پس بدم.اگه با وثیقه گزاشتن یکم پول بشه وام گرفت کدوم بانک مراجعه کنم؟

  4
  3
 23. امیر می‌گوید

  سلام من ده میلیون دارم
  میخام ازدواج کنم حداقل ب ۲۰ میلیون دیگه لازم دارم.فوری.
  ضامن اینجا ندارم ولی تو شهرستان هست
  چک دارم
  باهرشرایطی باشه قبول میکنم.خواهش میکنم یه جواب خوب ب من بدید.

 24. محمد رضا ج می‌گوید

  سلام.یه وام می‌خوام تا ۲.۳ ماه دیگه آماده بشه مبلغ ۵۰ملیون یا بیشتر ۱۰۰باشه عالیه سند خونه موجوده خونه ارزشش بالا ۵۰۰تاس.ضامن هم دارم

  2
  1
  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   به بانک ملت مراجعه کنید
   اگر گفتند نه به دو سه تا شعبه سر بزنید علی الخصوص شعب بزرگ و با رئیس شعبه صحبت کنید.

   3
   2
 25. حمیدرضا می‌گوید

  سلام
  بنده به صد میلیون وام بدون ضامن نیاز دارم بعد ۴ ماه هم تسویه کامل میکنم فوری دو روزه میخوام

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   متاسفانه ما به هیچ وجه خدمات اینگونه ارایه نمی کنیم.
   فقط مشاوره.

 26. پاور می‌گوید

  سلام سند ملکی بخ ارزش ۵۰۰ ۶۰۰ میلیون دارم اصفهان هستم
  ۱۰۰ تا دوست میلیون وام فوری نیاز دارم مضاربه یا ۵ ساله در بانک های فوق جز صادرات حساب بانکی ندارم

  2
  2
 27. علی اسفندیاری می‌گوید

  سلام
  بنده نیاز به یک وام ۵۰میلیونی دارم،بابت ضمانت سند آپارتمان دارم،دسته چک هم دارم،نامه کسر از حقوق هم دارم،بازپرداخت وام هم حدودا”۴۸ ماهه باشه. از اسلامشهر(واوان) هستم.
  لطفا راهنمایی کنید

  1
  1
  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   تشریف ببرید بانک سینا برای تعمیرات.

 28. رها می‌گوید

  سلام…من کارمندم ۳۰ میلیون وام فوری احتیاج دارم با بازپرداخت ۲ ساله با حساب بانک ملتم کم و بیش کار میکنم اما نه مبالغ زیاد در حد ۲۰۰ تومن…ممکنه بتونم وام فوری ۳۰ میلیون تومنی با ضمانت خودم و یه کارمند دیگه بگیرم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   به بانک انصار مراجعه کنید ببینید میتونید از رئیس شعبه یه وام ۱۰ الی ۲۰ تومنی بگیرید یا نه.
   شرایطتون خوبه از نظر ضمانت و پرداخت.

   2
   1
 29. فريد می‌گوید

  باسلام
  من ٣٠ ساله، بازنشسته نیروهای مسلح هستم و دریافتی ماهانه ١.٨ میلیون. نیاز به وام دارم حداقل ۶٠ تومن . هیچ اندوخته و معدل حسابه آنچنانی هم ندارم، ضامنه کارمند هم تو آشنا کسی نیست. مادرم هم حقوق بازنشیتگیه آموزش و پرورش پدر مرحومم براش وأریز میشه. ملکی از خودم ندارم و سند خانه ایکه توش زندگی میکنیم به اسم مادرم هست. چه روشی به ذهنتون میرسه؟ ممنون میشم لطف کنید و راهنماییم کنید.

 30. فريد می‌گوید

  من ٣٠ ساله، بازنشسته نیروهای مسلح هستم و دریافتی ماهانه ١.٨ میلیون. نیاز به وام دارم حداقل ۶٠ تومن . هیچ اندوخته و معدل حسابه آنچنانی هم ندارم، ضامنه کارمند هم تو آشنا کسی نیست. مادرم هم حقوق بازنشیتگیه آموزش و پرورش پدر مرحومم براش وأریز میشه. ملکی از خودم ندارم و سند خانه ایکه توش زندگی میکنیم به اسم مادرم هست. چه روشی به ذهنتون میرسه؟ ممنون میشم لطف کنید و راهنماییم کنید.

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   شما تشریف ببرید بانک انصار یا بانک صادرات راهنمایی می کنند. برای ضمانت هم همون سند به نام مادرتون کفایت می کنه.
   همچنین اگر بتونید به نام مادرتون با سند از بانک ملت وام بگیرید هم میشه . البته اگر شرایطشون خوبه برای یکبار حضور در بانک.

   1
   1
   1. shima می‌گوید

    سلام من احتیاج به وام فوری ۶۰هفتاد میلیونی دارم
    سندخونه هم داریم ولی تاریخ ساختش سال۸۱هس
    کدوم بانک میتونم برم که فوری وام بدن

 31. علیرضا می‌گوید

  سلام.من ۵۰ الی ۶۰ میلیون وام فوری میخوام که ۳ الی ۵ ساله پس بدم.ضامن دارم حتی اگه نیاز شد سند هم دارم ولی خیلی از بانک هایی که رفتم میگن یا باید چندماه سپرده گذاری کنی یا حداکثر ده میلیون نیدن ولی من فوری میخوام برای شروع کار.. الان جوانی مثل من باید چیکار کنه؟حتی حساب دسته چک از بانک سپه دارم که گفت ده میلیون بم میدن ولی برام کمه. لطفا راهنماییم کنین.من ساکن اصفهانم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   اگر سند دارید تشریف ببرید بانک سینا و وام تا سقف ۱۰۰ تومن رو بگیرید با باز پرداخت ۳۶ ماهه و سود بالا البته!

 32. shima می‌گوید

  سلام وقتتون بخیر،من به یک وام فوری ۶۰هفتاد میلیونی احتیاج دارم،سندخونه هم داریم ولی تاریخ ساختش سال۸هس،کدوم بانک میتونم وام بگیرم؟؟

 33. وحید طاهری می‌گوید

  سلام جناب آقای ذاکری بنده به ۵ میلیون وام فوری نیازمندم ساکن تهرانم ضامن ندارم ولی چک دارم البته سند ملک هم دارم اما حدود ۱۰ میلیون از وامی که روش بوده مونده حالا میخواستم ببینم امکانش هست سریع این وام رو بگیرم؟ با سپاس از شما اگر جواب بنده رو بدید ممنونتون میشم.

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   پاسخ دادم

 34. وحیدمحمدطاهری می‌گوید

  سلام جناب ذاکری بنده ساکن تهرانم به ۵ میلیون وام فوری نیاز دارم چک دارم سند ملکی هم هست اما حدود ۱۰ میلیون از وامش مونده میخواستم اگر ممکنه بنده رو راهنمایی کنید با تشکر از شما و سایر همکاران محترمتان

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   تشریف ببرید بانک مسکن و از طریق اوراق میتونید تا ۲۰ میلیون تومن وام جعاله روی سند بگیرید.
   این وام به وام مسکن اضافه میشه.

 35. فريد می‌گوید

  باسلام من شرایطمو گفتم و راهنمایی کردین، ممنون میشم دوباره راهنمایی کنید،.
  ١- من میبایست تا شهریور سال آینده برأی مهاجرت حدودا ٢۵٠٠ یورو داشته باشم، بنظرتون با توجه به شرایط بانکها و تحریم و نوسانات بازار ، الان برأی گرفتنه وأم اقدام کنم بهتره یا بزارم برای سال آینده؟
  ٢-(من ٣٠ ساله، بازنشسته نیروهای مسلح هستم و دریافتی ماهانه ١.٨ میلیون. نیاز به وام دارم حداقل ۶٠ تومن . هیچ اندوخته و معدل حسابه آنچنانی هم ندارم، ضامنه کارمند هم تو آشنا کسی نیست. مادرم هم حقوق بازنشیتگیه آموزش و پرورش پدر مرحومم براش وأریز میشه. ملکی از خودم ندارم و سند خانه ایکه توش زندگی میکنیم به اسم مادرم هست. چه روشی به ذهنتون میرسه؟ ممنون میشم لطف کنید و راهنماییم کنید.) باتوجه به أین منو راهنمایی کردین بأنک أنصار و ملت و صادرات، بنظرتون کدومشون برأی من بیشتر میتونه به صرفه تَر باشه ؟ تا بانکهای قوامین و مهراقتصاد که بدون سپرده و فوری میدن؟

  1. ذاکری می‌گوید

   مهر اقتصاد اگر بتونید اقدام کنید بهتره.

   در مورد یورو هم برای سال بعد احتمالا هزینه بالاتری باید بپردازید.
   ترجیحا وام رو بگیرید و به یک شی ذاتا با ارزش تبدیل کنید تا سال بتونید در موردش تصمیم بگیرید. منظورش طلا یا هر چیز ذی قیمت دیگست.

 36. Jalal می‌گوید

  سلام من یسالی میشه توبانک صادرات حساب بازکردم دوسه میلیونیم توش دارم الان بخوام برم درخواست وام کنم بهم چندوقته میدن؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   حساب چی داشتید؟
   قرض الحسنه؟ جاری؟ سرمایه گذاری؟

 37. Kamal می‌گوید

  سلام
  تشکر از راهنماییتون
  من می خواهم یه ماشین در حد ۴۰ میلیون بگیرم به وام نیاز دارم
  خودم کارمند شرکت خصوصی هستم یعنی فیش حقوقی دارم اما گواهی کسر حقوق ندارم
  سند خونه هم دارم ولی در رهن بانک هست
  چک احتمالا بتونم جور کنم
  ظامن هم می تونم جور کنم اما نه ظامنی که گواهی کسر حقوق بده
  لطفا راهنمایی کنید چطوری وام بگیرم
  خوزستانی هستم

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   چقدر پول نقد دارید و چقدر وام نیاز دارید؟

   روی سند خونه که در رهن بانکه اگر وام مسکن هست برید ۲۰ تومن جعاله بزارید روش. اگر جعاله تعمیرات گرفتید و از ۱۰ تومنی هاست برید ۱۰ تومن بزارید روش.
   اگر همشو گرفتید که سری به بانک آینده بزنید برای وام خرید خودرو و کالا و همچنین بانک رفاه که در حد ۲۰ تومن بهتون وام میده البته به شرط تضامین معتبر.

   3
   1
 38. ترنم می‌گوید

  باسلام،دوستان من خانمی هستم که نیاز به هشت تومان وام دارم،برای درمان خواهشا کمکم کنید،هیچ ضامن و آ شنا و غیره ندارم،لطفا،فوریه

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   اگر بتونید مدارک درمان معتبر بیمارستانی ارائه کنید، بانک صادرات در وجه بیمارستان براتون وام میده.

 39. حیدری می‌گوید

  سلام
  من نیاز به ۱۰۰میلیون وام فوری دارم. سند ملک (ارومیه) و ضامن هم دارم. اما نمیخوام سود بالا و بازپرداخت زود داشته باشه. پیشنهادتون کدوم بانک هست؟

 40. خاتون می‌گوید

  سلام من نیاز به وام دارم ۲۰تومن پولم دارم بخالونم بانک ۱۲ملیون دارم لطفا بگید چیکار کنم میخام رو پولم وام بگیرم ضامنم دارم یکی

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   اگر سه ماه میتونید سپرده گذاری کنید به بانک آینده مراجعه کنید.

 41. حسین می‌گوید

  سلام خسته نباشید،
  من به دانشجوام و ساکن تهران، به ده ملیوه تومن وام احتیاج دارم،چک و ضامن و سند هم ندارم،طبیعتا فقط میتونم سفته بدم ممنون میشم راهنماییم کنید امکانش هست اینجوری وام بگیرم؟اگر هست از کدوم بانک

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   شما خودتون به همچین فردی پول قرض میدادید؟ جسارت نمی کنما ولی خب قبل از سوال خودتون رو جای بانک بگذارید دیگه.
   شما حداقل باید شغل ثابت و مشخص داشته باشید حالا ضامن رسمی نبود میشد کاریش کرد.

   ولی نهایتا همون وام صندوق رفاه رو بتونید بگیرید.

   2
   2
 42. علیرضا پارسا می‌گوید

  سلام ، من ده الی بیست میلیون وام لازم دارم ، ضامن دولتی ندارم ، امکان گرفتن وام وجود داره ؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   اگر منزلتون سند داره به بانک مسکن مراجعه کنید و ۲۰ میلیون وام جعاله بگیرید.

 43. حسين اميرخليلي می‌گوید

  سلام،من وام ٢٠تومانی فوری لازم دارم،خونه قولنامه ای دارم،به کدوم بانک مراجعه کنم؟لطفاراهنمایی کنید،اکثربانک هاحساب دارم

 44. حسن می‌گوید

  سلام.من نیاز به۵۰ میلیون وام دادم.کارمند رسمی هستم و ضامنین کارمند هم دارم.سند ملکی هم دارم.فقط زیاد زمان ندارم.لطفا راهنماییم کنید.با تشکر

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   به بانک ملت یا بانک سینا مراجعه کنید. معمولا برای تسهیلات تعمیر همکاری می کنند.

 45. بهراد می‌گوید

  سلام من دانشجوام و نیاز به ۱۰ میلیون وام دارم. فقط سند ماشین دارم. با سند ماشین میشه وام فوری گرفت؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   شغلتون چیه؟

 46. پویا سلطانزاده می‌گوید

  من تخصصم تعمیراته موبایله با مدرک فنی حرفه ای…نهایتا ۵ ملیون وام میخام برا شروع کسب و کارم….لطفا راهنماییم کنین..چیکار کنم کدوم بانک برم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   به صندوق کارآفرینی امید مراجعه کنید.

 47. علی می‌گوید

  سلام من نیاز به وام ۳۰ میلیونی دارم. سند خونه هم دارم. ولی خیلی عجله دارم. چطور و از کدوم بان میتونم وام بگیرم؟ ضامن هم دارم

 48. فرحناز می‌گوید

  سلام منم یه وام پنجاه میلیونی میخام ازکدوم بانک میتونم بگیرم کارکرد حساب ندارم ولی سند خونه دارم هربانکی میپرسم میگه باسند وام نمیدیم فقط ده میلیون تعمیرات لطفا راهنمایی کنید د ضمن ازبانک های خصوصی میترسم وام بگیرم

  1
  1
  1. موتور سوار می‌گوید

   بانک سینا تا سقف ۲۰۰ تومن وام میده با سند ملکی البته بستگی به میزان درآمدتون داره

   1
   1
 49. مهدی می‌گوید

  سلام خسته نباشید لطفا خیلی سریع راهنماییم کنید یه سند خونه دارم روستایی ثبتی هستش، ۳۰-۴۰ تومن وام نیاز دارم ضامن هم ندارم ممنون میشم بگین چجوری و کجا میتونم وام بگیرم

  1. ذاکری می‌گوید

   سند شوراییه منظورتون؟

 50. آرزو می‌گوید

  سلام وقت بخیر.
  من به یک وام ۱۰ میلیونی نیاز دارم.
  درحال حاضر ۱۰ میلیون سپرده بلند مدت در بانک پاسارگاد دارم ؛چک برگشتی و سند ندارم. ضامن هم ندارم.
  آیا روشی هست که بتونم ۱۰ تومن وام بگیرم؟

  1. ذاکری می‌گوید

   بانک پاسارگاد به شدت سختگیره در مورد ضامن متاسفانه!
   خود اون ده تومن رو لازم دارید؟

 51. حسن می‌گوید

  سلام.من نیاز به ۲۰۰میلیون وان دارم.سند ملک تجاری قبول میکنند برای ضمانت؟چه بانک هایی هستن که با این شرایط وام بدن

 52. آشنا می‌گوید

  سلام دوستان.
  اگر کسی کمک مالی بخواد باید چکار کنه یک روزه دستش بیاد؟
  من دانشجوم و به ۱۰میلیون فوری تا شنبه ۲۸مهر نیاز دارم.
  و میتونم ماهیانه ۲میلیون بر گردونم.

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام.
   راهی نیست.
   بهتره با قرض از دوستان حل کنید.

 53. بهار می‌گوید

  سلام وقت بخیر من ساکن تهران هستم و ٣ ساله که در بأنک ملت حساب دارم ٢ سال حقوقم رو از یک اداره دولتى برام واریز مى کردن الان ١ ساله که شاغل نیستم اما گردش حساب داشتم. خواستم ١ ضامن دارم که پدرم هستند و باز نشسته هستند ایشون سفته هم مى تونم بدم امکان گرفتن ۵ میلیون تومان وام دارم؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   مراجعه کنید احتمالا رئیس شعبه با شرایطی موافقت کنه.

 54. یونس می‌گوید

  سلام بنده بخاطر کلاه برداری ک توسط ی سایت مجوز دار هم بود مقداری بده کار شدم و نیاز ب صد تومن وام دارم.پرستار هستم میتونم از طریق حقوقم قسطاهای وام و پرداخت کنم دسته چک هم دارم ولی ضامن ندارم و چون مستاجرام طبیعتا سند ملکی هم ندارم تو رفاه و رسالت و چندتا بانک دیگ حساب دارم ولی اونقدر گردش حساب نداشته ک این مبلغ وام و بهم بدن شما میتونید راهنماییم کنید ک میتونم همچین وامی بگیرم یانه؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   به بانک رفاه مراجعه کنید. معمولا از جامعه پزشکی حمایت خوبی می کنند.

   سکه ثامن؟

 55. فاطمه می‌گوید

  چه طرحی برای وام سریع بدون ضامن تا مبلغ ده میلیون و سپرده دو میلیون مناسب ؟ شنیدم مهر اقتصاد یه همچین طرحی به اسم ثمین ۳ داره درسته؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   جسارتا اقساطش رو چطوری می خواهید پرداخت کنید؟
   چون کسی که دو میلیون پس انداز داره یا میتونه سپرده جور کنه طبیعتا نمی تونه اقساط رو هم پرداخت کنه.
   در ضمن هیچ بانکی بدون ضامن پول نمیده.

   1
   2
 56. سوسن می‌گوید

  سلام
  بنده یه وام ۲۰-۲۵ میلیونی میخوام
  خودم کارمند هستم آموزش پ
  تهران ساکن هستم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   بانک سرمایه مراجعه کنید.
   در ضمن برای این مقدار احتمالا ۳ ضامن یا سند میخوان.

 57. سجاد می‌گوید

  سلام من احتیاج به ۲۰تا ۳۰ تومان وام دارم. کارمند شرکت خصوصی بدون سابقه بیمه هستم چون تازه مشغول شدم. معدل حسابم تو بانک ملت شعبه شیراز تو سه ماه ۶ میلیون هست الان ساکن مشهدم میشه راهنمایی کنید میشه از شعب مشهد وام بگیرم ضامن کارمند دولتی با فیش و چک یا خصوصی با کسر و چک هم دارم ممنون

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   بله به یکی از شعب این بانک مراجعه کنید در حدود ۵ تومن میتونید وام بگرید اگر رئیس اذیتتون نکنه.
   البته باید حساب رو به اون شعبه منتقل کنید

 58. Reza می‌گوید

  سلام من میخوام ماشین بخرم یه مقدار پول کم دارم حدود ۵تا ۸میلیون نیاز دارم دارم تو بانک ملی حساب معمولی دارم که یارانه رو واریز میکنن برام ضامن مادرم هستن مستمری بگیر هستن چک خودم ندارم ولی آشنا دارم که چک بگیرم ازش وام فوری هم نیاز دارم باید چه کنم ممنون میشم راهنمایی بدین?

 59. خلیل می‌گوید

  سلام من یه بدهی کوچیک دارم ۳ میلیون نیاز دارم ضامن و سند و… ندارم تو بانک سپه و ملی و کشاورزی حساب دارم موتورسیکلت سند میتونم بزارم؟؟ یا چکار کنم فوری بگیرم؟؟؟

  1. پاشا می‌گوید

   دنبال وام نرو برای این مبالغ. میتونی دستی بگیری یا وام های شخصی یا حتی صندق

 60. - می‌گوید

  سلام
  ببخشید من به وام صد میلیونی فوری نیاز دارم. دوماهه هم پس میدم لطفا اگر ممکنه کمکم کنید. مرسی

 61. Hadis می‌گوید

  سلام من میخوام ماشین بخرم به ۲۰ میلیون وام فوری نیاز دارم با قسط حداکثر ۴۰۰ تومن ضامن کارمند دارم ولی سند ندارم خواستم بدونم بانک مهر اقتصاد الان طرح ثمین ۳ رو داره؟ و اگر نداره با شرایط من جای هست که وام بدهد؟

  1
  1
  1. hadi می‌گوید

   پیشنهاد جدی: دور بانک مهر اقتصاد رو خط بکشید. محاسبات سود و وامش کاملا به ضررتونه

 62. n.sh می‌گوید

  سلام من یه وام۵میلیونی لازم دارم.نه سند دارم نه ضامن .چیکار میتونم بکنم؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   راهی نیست!

 63. سعید می‌گوید

  سلام من نیاز به ۵۰ م تومن دارم ضامن دارم بدون فیش حقوقی ولی چک کارمندی و حکم کارمندی دارن ضمنا سند هم دارم لطفا راهنمایی کنید ممنون

 64. فلاح می‌گوید

  سلام خوبین
  من ۳۰ تومن وام فوری میخام .ضامن فرهنگی هم دارم. ۵ تومن هم دارم . قسط میتونم بدم . کدوم بانک همچین وامی داره؟ لطفا جوابمو بفرستین

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   به بانک قرض الحسنه مهر مراجعه کنید

 65. علی می‌گوید

  سلام من یک وام ۳۰۰ میلیون تومانی رو سند خونه میخوام از کدوم بانک می تونم بگیرم ؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   به بانکهای خصوصی مراجه کنید.

 66. محسن می‌گوید

  سلام خسته نباشید
  من امتیاز وام مسکن یکمم آمادس بنظر شما امسال بگیرمش یا صبر کنم تا افزایشش بدن؟

  1. ذاکری می‌گوید

   صبر کنید ملک کمی پایین تر میاد.

 67. صابر می‌گوید

  سلام ببخشید من هم معدل حساب بالا تو بانک ملی و تجارت دارم هم سند ملکی ب ارزش ۷ میلیارد دارم ولی الان ۵۰ میلیون وام فوری میخوام هیچ بانکیم نمیده چجوری میتونم تهیه کنم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   مگه میشه!!!
   شرایط شما برای بانکها طلاست!

 68. محمد می‌گوید

  سلام تهران هستم.سند ملک دارم هم خونه هم زمین.
  بیست میلیون وام نیاز دارم.چک دارم ضامن کارمند هم با گواهی کسر از حقوق دارم.خودمم کارمندم
  لطفا راهنماییم کنید.

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   بانک مسکن

 69. محمد می‌گوید

  باسلام
  بنده ده الی پونزده میلیون وام فوری میخوام
  برای شهر نیشابور (یامشهد و یا کاشمر)
  سند منزل مسکونی شش دانگ دارم
  بازپرداخت‌نهایتا چهارماهه انجام میشه ـ بیشترم شد چه بهتر

  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   بانک مسکن

 70. لیلا می‌گوید

  باسلام من نیازفوری به وام پنجاه میلیونی دارم میخواستم طرح ثمین۳بانک مهراقتصادروبرام کامل توضیح بدید پدرم بازنشسته هستن وضامن وچک هم میتونم داشته باشم

  1. ذاکری می‌گوید

   پیشنهاد جدی: دور بانک مهر اقتصاد رو خط بکشید. محاسبات سود و وامش کاملا به ضررتونه
   بانک قرض الحسنه مهر رو چک کنید.

 71. محمد می‌گوید

  وام خودر هم هست اگر هست کدوم بانک میده ضامن کارمند دارم تو اصفهان خودم پروانه تاکسی رانی دارم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   بانک ملت، بانک آینده و … مراجعه کنید.

 72. aram می‌گوید

  سلام
  بنده در حال ساخت ساختمان‌میباشم که ۹۰ درصد پیش رفته و فقط ۱۰ درصد ساخت باقی مانده که نیاز به یک وام ۱۰۰ میلیون تومانی فوری دارم.
  به علت اینکه مهلت پروانه ساخت به اتمام رسیده و تمدید نکردم امکان سند ملکی به عنوان ضمانت امکان پذیر نیست و فقط ضامن کارمند و بازنشسته و جواز کسب دارم ل۹طفا راهنمایی کنید بنده از چه بانکی وام دریافت کنم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   بساز بفروشید یا برای خودتونه؟

 73. m می‌گوید

  سلام
  ما از بانک مسکن سپرده مسکن یکم وام گرفتیم و سند خونه خریداری شده در رهن بانک هست
  حالا میشه با همین سند از بانک دیگه ای هم وام گرفت؟؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   خیر.

 74. محمدی می‌گوید

  سلام من به مقدار ۲۰۰ گرم طلا دارم می تونم بعنوان ضمانت استفاده کنم و باهاش وام بگیرم ؟ بانک سپه ، رفاه و دی حساب دارم .. لطفا راهتمایی بفرمائید.

  1. ذاکری می‌گوید

   چقدر وام؟

 75. محمد می‌گوید

  سلام به نظر شما سند ۳۰۰میلیونی را در رهن بانک گذاشتن و بنام جانباز زدن تو این شرایط فعلی برای خرید وام ۸۵ میلیونی جانبازی که حدود ۶۰ میلیون دست آدم را بگیره صلاح است؟؟؟

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   خیر.

 76. M.m.es می‌گوید

  سلام لطفا راهنمایی بفرمائید چگونه میتوان با ارائه سند دو دانگ از شش دانگ که خود دو دانگ بصورت یک سند جداگانه سیم سرب منگوله دار میباشد بصورت فورس ماژور دریافت تسهیلات وام بانکی دریافت نمود و بهترین بانک پیشنهادی کدام بانگ است تشکر..

 77. M.m.es می‌گوید

  سلام لطفا راهنمایی بفرمائید چگونه میتوان با ارائه سند دو دانگ از شش دانگ که خود دو دانگ بصورت یک سند جداگانه سیم سرب منگوله دار میباشد بصورت فورس ماژور دریافت تسهیلات وام بانکی دریافت نمود و بهترین بانک پیشنهادی کدام بانک است و مبلغ وام حد اقل ۷۵۰ م . ت تشکر..

  1. ذاکری می‌گوید

   چرا در این قیمت اوج ملک، به فکر فروش نیستید؟ این چیزی که گفتید کمی سخته و اسیرتون می کنه.

 78. نوید می‌گوید

  سلام
  ما یکی از مشترکین قدیمی بانک صادرات هستیم که دست چک فعال داریم که ماهانه ۳ چک رو حداقل پاس میکنه و یک حساب قرض الحسنه خوب داریم که امتیازشم خوبه.
  چطوری میتونیم یک وام فوری از بانک صادرات بگیریم. وامی بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان با بازپرداخت سبک.

  ممنون

  1. ذاکری می‌گوید

   میانگین حسابتون چقدره؟

 79. پاشا می‌گوید

  خوب اگه ۲ ماهه میدی وام بانکی نگیر. خیلیا هستن وام میدن با % خیلی کمتر از بانک

 80. حسام می‌گوید

  سلام آقای ذاکری
  بنده وام فوری میخواستم
  و سند ملکی حدودا ۴۰۰ ملیونی دارم.
  الان کدوم بانک ها بدون ضامن فقط با این سند وام میدن ؟ و اقساطشون چند ماهس؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   به بانکهای خصوصی مراجعه کنید.

   1
   1
 81. شریفی می‌گوید

  سلام جناب ذاکری
  بنده ۵۰ میلیون وام میخوام سند ملکی۱۵ ساله ۸۵ متری دارم ولی ضامن ندارم . به نظر شما چه بانکی وام با سند ملکی میده . ممنونم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   بانکهای خصوصی با شرایط کاملا یکطرفه بهتون وام میدن.
   چرا به فروش ملک فکر نمی کنید؟

 82. احسان می‌گوید

  با ی سند مسکونی به ارزش۲۵۰ملیون تومان ی وام۵۰/۶۰ملیون به بالا میخام بگیرم میتونید بگید از کدوم بانک میتونم راحتتر بگیرم.باتشکر از پاسخگویی شما

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   شما اگر از بانک سر محله تون هم می پرسیدید الان وام دستتون بود :دی

 83. رضا میرزایی می‌گوید

  سلام.من یک وام حدود ۱۲ میلیون میخوام.برای خرید سربازی.لطفا راهنماییم کنید

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   خود نظام وظیفه تقسیط می کنه!

 84. افرا می‌گوید

  سلام . بنده نیازبه ۲۰۰ میلیون وام فوری برای کمک خرید مسکن دارم . حدود ۶ میلیون میتونم قسط بدم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام اگر تضامین مورد نیاز برای بانک رو دارید به بانک ملت مراجعه کنید.

   1. مجتبئ می‌گوید

    سلام آقای ذاکری من یک وام ۴۰میلیون تومانی لازم دارم با دو ضامن و فیش کسر از حقوق دارم باید چطوری وام رو دریافت کنم لطفا راهنمای کنید مرسی

   2. علیرضا می‌گوید

    سلام آقای ذاکری اگر سند ۱۰۰میلیونی بزاریم برای وام ۲۰میلیونی فوری و ضامن نداشته باشیم مشکلی داره؟

 85. مهران می‌گوید

  سلام جناب ذاکری . احتیاج فوری به ۲۰ میلیون وام دارم. وقت سپرده گذاری اصلا ندارم . ضامن دارم . چه باید کرد قربان ؟

 86. جواد سلیمی می‌گوید

  سلام
  وثیقه ملکی دارم به ارزش یک و نیم میلیارد تومان، بیشترین وامی که میتونم دریافت کنم با بازپرداخت ۵ ساله چقدره؟

 87. سیدمحمدرضا می‌گوید

  سلام…حدود بیست ساله در بانک صادرات حساب دارم …یعنی یک وام معمولی هم در حد ده ملیون نباید بمن تعلق بگیره…پول اونچنانی در حسابم نبوده و هر وقت گفتم جواب منفی شنیدم ….در ضمن با سند مشاع در چه صورت میشه وام گرفت ..

 88. الهه می‌گوید

  سلام من وام فوری ۱۵ میلیونی میخواستم تا ۵ تومن سپرده میتونم بزارم ضامن هم دارم کدوم بانکو پیشنهاد میکنید
  سند ماشینم فقط دارم

 89. جلال می‌گوید

  سلام من به پنج ملیون وام لازم دارم فوری با مدت بالا فقط سفته و چک می تونم بدم از کاشمر ممنون

 90. جلال می‌گوید

  سلام وام فوری بدون کار کرده حساب لازم دارم در حد ۱۰ میلیون اشنا هم ندارم مغاره ای سیسمونی دارم کسری جنس دارم خواهشن راهنمایم کنید از کاشمر سفته و چک می تونم بدم

 91. حسن می‌گوید

  سلام وام فوری بدون کار کرده حساب لازم دارم در حد ۱۰ میلیون اشنا هم ندارم مغاره ای سیسمونی دارم کسری جنس دارم خواهشن راهنمایم کنید از کاشمر سفته و چک می تونم بدم

 92. Saeid t می‌گوید

  سلام من نیاز به وام فوری به مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان دارم وثیقه ملکی به ارزش ۳۰۰ میلیون دارم چکار باید بکنم واسه وام به بانک که مراجعه میکنم یا میگن وام نداریم یا نیاز به سپردهگذاری داره که من ندارم

 93. علیرضا می‌گوید

  سلام
  من قصد دارم مغازه بزنم ۳۰ تومن دارم نیاز به ۳۰ تومن دیگه دارم، ضامن دارم، ولی فوری نیاز دارم،(گردش حساب ندارم) از کدام بانک وام بگیرم؟

  ممنون

 94. مصطفی حیدری می‌گوید

  سلام من نیاز به ۱۰میلیون وام دارم بانک ملت حساب جاری دارم گردش حساب تا ۱ماه پیش خوب بود الان مشگل پیدا کردم

 95. فاطمه می‌گوید

  سلام.من نیاز به ۳۰میلیون وام از بانک ملت هستم.۴میلیون حساب دارم.فیش جانبازی و فیش شهرداری هم برای ضمانت دارم.باید چکارکنم که بهم وام بدن خیلی سریع به این وام نیاز دارم.

 96. سجادی می‌گوید

  سلام بنده حدود ۸ ساله که در بانک انصار سپرده قرض الحسنه دارم حتی چندماهی به ۱۲ میلیون تومان هم رسید و مدام کم و زیاد میشه تابحال درخواست وام نداشتم آیا میتونم وام بگیرم لطفا راهنمایی کنید

 97. Saye می‌گوید

  سلام من به یه وام ۵۰ میلیونی فوری احتیاج دارم نرخ سودش مهم نیست فقط قسطش بلند مدت باشه همچین موردی دارین؟ ضامن و وثیقه ۱۰۰ میلیونی هم دارم

 98. Saye می‌گوید

  سلام من به یه وام ۵۰ میلیونی فوری احتیاج دارم نرخ سودش مهم نیست فقط قسطش بلند مدت باشه میشه منو راهنمایی کنید ضامن کارمند و وثیقه ۱۰۰ میلیونی هم دارم

 99. فرشاد می‌گوید

  سلام آقای ذاکری.من سی ملیون وام فوری نیاز دارم.ضامن هم دارم تعهد حقوقی.چک‌و‌جوازکسب.لطفآ راهنمایی کنید

  1
  1
 100. محمدرضا می‌گوید

  سلام وقت بخیر من نیاز فوری به ۱۰ میلیون وام دارم
  ضامن معتبر دارم بعلاوه گواهی اشتغال بکار
  لطفا راهنمایی کنید.مبلغ اولیه هم ندارم برای سپرده گذاری

 101. Hossein می‌گوید

  سلام من نیاز شدید و فوری به وام ۱۱۵ تومنی دارم و هیچ پولی هم ندارم تا بزارم تو حسابم چطوری میتونم با سند خونه وام بگیرم لطفا راهنمایی کنین زود

 102. فرشاد می‌گوید

  سلام یه وام ۱۰_۲۰ تومنی برای خرید ماشین میخام که نیاز به سپرده گزاری نداشته باشه!

 103. علی می‌گوید

  سلام آقای ذاکری . من قصد خرید خودرو دارم نیاز به ۳۰تومن وام دارم _ ضامن کارمند رسمی دارم _ خودمم قبول شده دادگستری هستم تا چند ماه دیگ شروع بکار میکنیم _ لطفا اگ اطلاعی دارین از وام دهی بانکها راهنمایی کنید ممنون میشم

 104. مهدی می‌گوید

  سلام من در مشهد هستم و ملکی رو معامله کردیم که سند ۶ دانگ دارد و میخام وام مسکن بگیرم که نیاز به ۲۵ میلیون وام دارم بعنوان ضمانت سند رو می تونم بزارم حالا باید چکار کنم و شروع کار از کجا هست ممنون میشم راهنمایی بکنید

 105. هادی می‌گوید

  سلام آقای ذاکری.بنده از آذربایجان شرقی -عجب شیر هستم.نیاز فوری به وام با مبلغ ۳۰ میلیون دارم.چک برگشتی و اقساط معوقه دارم میخام برای حل کردن اونا.سند آپارتمان دارم ولی در رهن بانک مسکنه.ضامن هم خیلی سخت پیدا میشه.سپرده هم ندارم.توی بانک های کشاورزی،تجارت،صادرت و …. راهی هست که بتونم وام بگیرم.ممنون میشم راهنماییم کنید

 106. بابک می‌گوید

  سلام
  بنده نیاز به ۳۰-۴۰ میلیون وام فوری (حداکثر ۲۰ روز) دارم ، ضامن کسر از حقوق ندارم ولی کارمند شرکت خصوصی با فیش حقوقی ۱ نفر دارم ، سند ماشین مدل پایین خارجی هم دارم میتونم وثیقه بگذارم ، ترجیح میدم سود کمتر و تعداد اقساط کمتر باشه حداکثر دو ساله ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 107. حمید پور می‌گوید

  سلام
  وقت بخیر
  یک کارگاه تولیدی میخام راه اندازی کنم که نیاز به ۱۰۰ ملیون وام دارم جهت خرید دستگاه و مواد اولیه . سند هم دارم
  باید از چ طریقی اقدام کنم؟

 108. حسینعلی چراغی کمالان می‌گوید

  سلام وقت بخیر خسته نباشید من چند وقته دنبال وام هستم ولی متاسفانه نتونستم بگیرم
  مبلغ پنجاه تومن وام نیاز دارم ضامن کارمند رسمی دولت هست ولی کسر از حقوق کسی رو ندارم که داشته باشه
  ازتون خواهش میکنم راهنمائی کنید یه بانکی یا موسسه ای که سریع و ضامن هم در حد توانم باشه

 109. HamEd می‌گوید

  سلام ، وقتتون بخیر ، من به وام بیست میلیونی نیاز فوری دارم ، حتی میتونم سند برای ضمانت بذارم ، میشه راهنماییم کنید ؟؟؟؟

 110. امیر می‌گوید

  سلام
  من یه وام فوری میخام .درصدش مهم نیست و سود خوبی برمیگردونم به وام دهنده.
  ۱۰۰میلیون تومان
  سفته و چک میتونم بدم.
  شیش ماهه پس میدم.
  هرچقد سفته و چک لازم باشه میدم.

 111. ساناز می‌گوید

  سلام خسته نباشید من نیاز به ۵۰میلیون وام دارم سند خانه هم برای ضمانت دارم چطور میتونم وام بگیرم البته فوری میخوام خیلی ضروری

 112. علی می‌گوید

  سلام من یک وام ۱۰ میلیون تومانی میخواستم…. یک ضامن کارمند هم دارم میشه منو راهنمایی کنید کدوم بانک خوبه یکمی هم عجله دارم ممنونم کمک کنید

 113. R می‌گوید

  سلام نزدیک چندماهه منو همسرم دربه در دنبال وامیم اکثر راه هارو امتحان کردیم دیگه خسته شدیم نمیدونیم دیگه باید چه کارکنیم جفتمون ازکاربی کارشدیم هیچی نداریم بابا مایه وام ۵میلیونی میخوایم چرا اینقدر اذیت
  لطفا راهنماییمون کنین

 114. سمانه قاسمی می‌گوید

  سلام آقای ذاکری
  بنده برای هزینه درمان به وام ۵ تا ۱۰ میلیون احتیاج دارم و ساکن تهران مستاجر هم هستم آیا میتونید کمکم کنید.
  با تشکر

 115. علی سلیمی می‌گوید

  سلام وام پنج میلیون بانک میده با سفته شش ماهه تسویه میکنم باهاش لطفاً جواب بدید ممنون میشم .

 116. m می‌گوید

  سلام من نیاز به وام ۲۰ میلیونی دارم ضامن کسر از حقوق هم دارم شرایط چطوریه

 117. محمد می‌گوید

  سلام جناب ذاکری
  من میخوام روسند ملکم وام بگیرم.لطفا راهنمایی کنید.تابحال هم رو سندم هیچ وامی اخذ نکردم.
  سپاسگزارم

 118. فهیمه ساعت ساز می‌گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من میخوام یک کاری شروع کنم نیاز به ۵۰میلیون تومان وام دارم برای اجاره هیچ ضامن و سندی هم ندارم بانک پاسارگاد سپردهی اندگی دارم تکلیف من چیه که هیچ ضامن و سندی ندارم یت وثیقه . کارم هم در ارتباط خیاطیه .
  میشه راهنماییم کنید

 119. زهرا می‌گوید

  با سلام یک حساب در بانک ملت دارم فقط حق الزحمه دانشگاه واریز میشه برای شهریه دانشگاه به یک وام ۱۰ میلیونی نیاز دارم ضامن دارم الان باید چکار کنم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   اگر بتونید گواهی کسر از حقوق جور کنید که راحت میتونید وام بگیرید.
   صندوق وزارت کمک نمی کنه؟

 120. فیروزه بهزادچهارمهالی می‌گوید

  سلام خسته نباشیدببخشیدمن دراصفهان زندگی میکنم ومستمری بگیرهستم وبرای دندونهام به۴ملیون نیازمبرم دارم وفقط می تونم کسراقساز بذارم لطفاکمکم کنیدکه چه جوری میتونم وام بگیرم ممنون

 121. سپیده می‌گوید

  سلام من کارمند هستم و گواهی کسر از حقوق می توانم بیاورم سند ملکی هم میتوانم وثیقه بگذارم پیگیر وام ۴۰ تومانی با اقساط ۶۰ ماهه هستم لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید که چطور و از کدام بانک میتوانم دریافت کنم.متشکرم

 122. محمودخادم می‌گوید

  سلام ،دستگاه کارتخوان ملت دارم روزی ۱۰۰ تا ۲۰۰ تراکنش و روزانه ۵ تا ۷ میلیون با دستگاه کارتخوان مغازه کار میکنم ولی برای درخواست وام به بانک ملت رفتم خیلی بی تفاوت هیتگن، چکار کنم برای دریافت وام؟ خادم از خرم آباد لرستان

 123. محمودخادم می‌گوید

  هم سند خونه دارم و هم ضامن، ولی انتظار دارم که مدت ده ساله که بیشترین تراکنش و موجودی رو دارم ،پس وام کم بهره و دراز مدتی میخوام ، ممنون

 124. H می‌گوید

  سلام . من نیاز به ۲۰ تا ۲۵ میلیون تا ۳ آخر هفته دارم و ۴ تا ۵ ماهه تسویه میکنم. سند دارم تورهن بانکه مسکنه . چک هم دارم

 125. الهام می‌گوید

  سلام
  سند خونه دارم میخوام وام بگیرم. ماهیانه بین یک الی ۳ میلیون هم میتونم پرداخت کنم
  ضامن ندارم
  شرکت دارم و حسابم کار می کنه
  اگر یه مدت هم تنفس داشته باشه خیلی خوب میشه. اصلا این مدینه فاضله وجود داره؟:-D
  سپاسگزارم از پاسخگوییتون

 126. صمد می‌گوید

  با سلام. ۶ماهی هست که ۷ ملیون در بانک ملت گذاشتم ولی در سپرده نیست. درحسابی هست که قرعه کشی میشه. الان به ۶ملیون وام فوری نیاز دارم. ولی نه سندی ندارم که بزارم. چطوری میتونم وام بگیرم؟

 127. فرهاد می‌گوید

  سلام من ب ۱۰ملیون وام نیاز دارم شیراز هستم ضامن ندارم ولی سفته میدم.. ایا میتونم وام بگیرم.. ممنون میشم جوابمو بدید

 128. محمد می‌گوید

  سلام خسته نباشد من حسابم تو بانک‌پاسارگاد گردش داشته الانم نیازمند یک وام سه میلیونی هستم باید چکار کنم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   این بانک در وام دادن خیلی سخت گیره.
   امیدی نیست.
   ولی خب با رئیس شعبه صحبت کنید.

 129. نگین... می‌گوید

  سلام آقای ذاکر…من سند خونه دارم و حساب توی بانک ملت دارم و حقوقمو از اونجا میگیرم…۷۰میلیون وام لازم دارم…میتونم از بانک ملت وام بگیرم?شرایطش چجوره?

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   شرایطتون خوبه. مراجعه کنید رئیس شعبه براتون کامل توضیح میده.

 130. علیرضا می‌گوید

  سلام ..من نیاز مبرم جهت دریافت وام ده ملیون تومن دارم داخل بانک سینا و موسسه مالی اعتباری نور حساب دارم ..داخل موسسه نور میانگین حسابم بالاست ..ضامن دسته چک دار دارم ..لطفا راهنماییم کنید..

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   اگر میانگین حسابتون بالاست که باید وام بدن. درخواست دادید؟

 131. یاسار می‌گوید

  سلام دوستان کسی هست جایی رو معرفی کنه وام بدن ماشین بخرم باهاش کار کنم قسط ها رو بدم ؟؟؟؟
  خدا خیرتون بده راهنمایی کنید .
  میخوام پول جمع کنم زندگی کنم واقعا

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   ضمانت چی دارید؟

 132. علی می‌گوید

  سلام
  زرقان فارس هستم
  دفترچه دام دارم نیاز به مبلغ ۴۰ ملیون وام دارم کلیه بانک ها بدون سپرده وام نمیدن از چه نهادی باید اقدام کنم که نتیجه داشته باشه
  ممنون

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   به وزارت کشاورزی مراجعه کنید و درخواست بدید . احتمالا معرفی نامه به بانک کشاورزی میدن براتون.

 133. ابراهیم بختیاری می‌گوید

  سلام من یک ملیارد وام میخوام وثیقه هم دارم کدوم بانک میتونم بگیرم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   وثیقه تون چیه؟

 134. جعفری می‌گوید

  سلام و عرض ادب و احترام یه وام انی برای کارخونه ضروری لازم داریم بدون سپرده گزاری

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   اگر کارخونه دایر و فعال هست سری به وزارت صنعت بزنید راهنمایی می کنند.

 135. مهران می‌گوید

  من وام میخواستم پانصد میلیون تومان میشه توضیح بدید چکار کنم

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   چی دارید؟

 136. حمید می‌گوید

  سلام جناب ذاکری من ۱۲تومن لازم دارم برای خرید یخچال غیر ایرانی با بازپرداخت ماهی ۶۰۰هزارتومن ولی پول برا سپرده ندارم ولی ظامن کارمند دارم.از کدوم بانک سریعتر میشه وام گرفت؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   به سرای ایرانی قم مراجعه کنید. فکر کنم بتونید غیر ایرانی هم خرید کنید.

 137. محمد می‌گوید

  سلام وام ۳ میلیاردی
  با وثیقه سند ۶ دانگ ملک مسکونی شهری امکان پذیر است؟
  از طریق کدوم بانک؟

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   ارزش ملک باید حداقل به میزان ۱۳۰ درصد وام بااشه.

 138. احمد می‌گوید

  سلام
  من به ۵۰میلیون وام فوری بدون سپرده نیاز دارم
  ضامن سند ملکی یا کارمند هم موجودِ
  لطفا راهنماییم کنیو

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   رو سند خونه میتونید ولاغیر.

 139. احمدباقری می‌گوید

  سلام دوستان یه سوال من نیازمند وام هستم ۶۰ میلیون تومن و ضامنم کارمند هستش قاضی دادگستری هستش و یه ضامن کارخانه دار دارم و سند دارم ولی مشکلش اینه که برادرم ۵۰ میلیوک وام از بانک ملت گرفته و سند رو بعنوان ضامن گذاشته ولی ملک یک میلیارد بیشتر ارزششه ایا میتونم وام بگیرم درضمن میخوام شغل راه بندازم و اینکه اگه میتونم از چه بانکی لطفا دوستان باتجربه راهنمایی کنن ممنونگ از لطفتون

  1. ذاکری می‌گوید

   ملک یک میلیاردی رو برای ۵۰ میلیون وام گرو گذاشتید؟
   برید درخواست بدید مثلا یک دانگ تو رهن بانک باشه یا نهایتا ۳ دونگ و باقیش آزاد بشه

   1. احمدباقری می‌گوید

    سلام درخواستو کجا بدیم همون بانک؟ مثلا اگه درخواست رو دادیم و قبول کردن میشه باز وام گرفت با همون سند؟

   2. احمدباقری می‌گوید

    لطفا راهنمایی کنید چگونه درخواست بدم و چه بانکی وام میده باهمون سند

 140. Ali می‌گوید

  سلام من سند ملک تجاری گنبد کاووس دارم که ارزشش ۵میلیارده چقد میشه وام گرفت

 141. فرشته می‌گوید

  من وام فوری برای جهیزیه میخوام با کارمزد کم
  همچین چیزی داریم اصلا؟
  سند و ضامن و چک و ایناش رو میشه جور کرد لطفا طرح و بانکی میشناسین معرفی کنین

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   مستقیما از سرای ایرانی قم میتونید تا ۲۰ میلیون جنس بردارید !

 142. Hedieh می‌گوید

  با سلام ،با سند ۳دنگ یک ملک به ارزش ۱۵۰تا ۲۰۰میلیون تومانی به عنوان وثیقه ،بهترین بانک برای دریافت وام ۲۰میلیون تومانی در تهران چیست

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   بهترین و بدترین بانک نداریم
   شما تشریف ببرید با رئیس شعبه بانک نزدیکتون صحبت کنید از خداشونه وام بدن

 143. كياني می‌گوید

  سلام آقای ذاکری نیاز به وام ١٠ میلیونی دارم و ضامن رسمی ندارم و فقط چک پدرم ،چطور میتونم وام بگیرم؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   متاسفانه راهی نیست!

 144. احمدباقری می‌گوید

  سلام اقای ذاکری جواب بنده رو هم بدین ممنون میشم لطف میکنی درخواستو کجا بدیم همون بانک؟ مثلا اگه درخواست رو دادیم و قبول کردن میشه باز وام گرفت با همون سند

 145. احمدباقری می‌گوید

  ممنون میشم جواب کامل بدین میخوام یه شغل راه بندازم لطفا اگه میشه جواب بدین یا اینکه به ایمیلم پیام بدین یا اینجا نصف هزینه شغل رو باید وام بگیرم حدود ۶۰یا ۷۰ میلیون میشه

 146. حمید می‌گوید

  سلام اقای ذاکری وقتتون بخیر من برای راه اندازی شغلی نیاز به ۵۰م وام دارم ساکن کرج هستم ملک قولنامه ای دارم ده میلیون هم دارم واگر لازم باشه یک ضامن کارمند هم میتونم جور کنم ممنون میشم راهنماییم کنید از کدوم بانک فوری وام بگیرم

 147. مصطفی می‌گوید

  سلام اقای ذاکری من احتیاج به وام ۲۰ تا ۳۰ میلیون دارم سند خونه دارم ولی ضامن ندارم میخاستم بدونم هیچ بانکی روی سند خانه بدون احتیاج به هیچ ضامنی وام میده ممنون میشم جوابم رو بفرمایید .

 148. صادق می‌گوید

  آقای ذاکری سلام.من به ده تا پانزده میلیون وام نیاز دارم.ضامن شرکتی با گواهی کسر حقوق با حقوق ماهیانه تا دو میلیون و سیصد خودمم شاغلم خیلی ضروره.ممنون میشم راهنمایی کنید.مچکر

 149. مجید می‌گوید

  سلام آقای ذاکری خسته نباشی. من حساب بانک ملت و بانک صادرات دارم.حقوقمو از بانک صادرات میگیرم.ضامن هم دارم.میخام ده یا پانزده میلیون وام بگیرم.باید چیکار کنم؟

 150. شاهرخ می‌گوید

  سلام من به یک وام ۵ ملیونی فوری نیاز دارم سند و ضامن ندارم ولی چک و سفته و قولنامه دارم

 151. احمدباقری می‌گوید

  سلام اقای ذاکری لطفا جواب بنده رو بدین ممنون لطف میکنید توضیح بدین من با اینکه برادرم وام ۵۰ میلیونی با همین سند که ارزشش ۱میلیارد بیشتره گرفته میتونم وام بگیرم با همون سند؟ ازتون سوال پرسیدم جواب ندادین لطف میکنید راهنمایی کنید

 152. جمشیدی می‌گوید

  سلام. من حدود ۷۰ میلیون وام لازم دارم. ۲۰ تومن سپرده و یا سند مسکونی در کرج هم دارم. برای ضمانت سفته هم‌میتونم بدم. با این شرایط میشه وامی گرفت؟ چند درصد و پرداخت چقدر در ماه

 153. جواد می‌گوید

  سلام اقای ذاکری من پدرم جانباز ۲۵درصد از کارافتاده هستش خودم دانشجوهستم واسه راه اندازی کاری ۶۰م وام لازم دارم سند هم دارم ساکن کرج ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   به بانک توسعه تعاون شهرتون مراجعه کنید.

 154. ‌ازاده می‌گوید

  سلام خوب هستید؟ پزشک متخصص هستم. چک و سفته می تونم بدم اما ضامن متاسفانه ندارم. اشنا هم در هیچ بانکی ندارم. وام ۳۰۰ تا ۵۰۰ تومن برای خرید ملک مسکونی یا تجاری نیاز دارم. سند ملک زیر ۳۰۰ تومان هم هست. شهرستان هستم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   بانک رفاه تسهیلات مناسبی برای قشر شما دارد.

 155. شایان می‌گوید

  سلام من وام فوری میخوام سند خانه هم دارم منتها ۸۰ تومن روس وام گرفتم گیر هستش میشود وام ۵۰ تومنی بگیرم خانه حدود ۶۰۰ تومن قیمتش هست ممنون از راهنماییتون

 156. پریسا می‌گوید

  سلام جناب..من حدودا دوساله که باحساب ملتم کارمیکنم.ضامن دارم سندندارم..وخواهان یه وام۱۰الی۱۵م هسم میتونم این واموازبانک ملت بگیرم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   اگر تضامین مناسب دارید با رئیس شعبه صحبت کنید

 157. سعید می‌گوید

  سلام جناب ذاکری اگه ممکنه یه شماره تلفن همراه برام ایمیل کنید سپاسگزارم
  tamir=====ridi@gmail.com

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   امرتون؟

 158. سروش می‌گوید

  سلام نیازمند وام چهل میلیون هستم برای خرید خودرو با اقساط بالای پنج سال جهت ضمانت سند ۲۵۰متر زمین دارم چک ندارم و دانشجوی هستم البته مغازه اجاره دادم سندش به نامم نیست ولی قرار داداش به نام خودم هست بدون ضامن و مدرک شغلی کدوم بانک مراجعه کنم؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   شرایطتون مناسب وام نیست.

   1. نو عروس....نا امید می‌گوید

    سلام بنده دختری ۲۵ساله هستم با شرایط مالی بسیلر ضعیف برای تهیه جهیزیه نیاز به وام دارم …به دلایل و مشکلاتی الان چند وقته که من عقدم نمیتونم برم سر خونه زندگیم همسرمم از نطر مالی متوسط کمک انچنانی نمیتونه بکنه برای خرید جهیزیه الان صفر صفرم ..وام ازدواجم که خیلی کمه گفتن قرار زیاد شه اما این تا بیاد تا من بگیرم خودش کلی طول میکشه …لطفا یه راهنمایی کنید من یه وام فوری کمک جهیزیه یا هر چی بتونم بگیرم که تا وقتی وام ازدواجمو دادن اون وام تسویه کنم ….بخدا ظلم در حق ما جوونها که میخوایم تشکیل زندگی بدیم چه گناهی کردیم تو این مملکت نمیتونی گلسم خودمونوداز اب بیرون بکشیم ..ب ولله وسیله انقدر گرون که معمولی ترین چیزها یعنی تجملات نباشه زندگی ساده و معمولی الان با ۵۰ تومنم راه نمیفته‌……

    1. ذاکری می‌گوید

     با سلام
     به سرای ایرانی قم سر زدید؟

 159. عباس می‌گوید

  سلام جناب ذاکری
  من سند خونه دارم تو کرج
  نیاز به یه وام ۲۰ ملیونی دارم
  ضامن ندارم
  باید از کدوم بانک وام بگیرم

 160. حامد علی نژاد می‌گوید

  سلام و عرض ادب . ببخشید من به یه وام ۱۰۰ میلیونی نیاز دارم . فقط سند خونه دارم . چیکار کنم دوست عزیز . ممنون میشم راهنماییم کنید .متشکرم

 161. احمدباقری می‌گوید

  سلام جناب ذاکری جواب بنده رو ندادین لطفا اگه میشه راهنمایی کنین

 162. مهتا می‌گوید

  سلام آقای ذاکری ، وقتتون بخیر
  من احتیاج به ده میلیون وام دارم که حتما هم بدون سپرده باشه چون واقعا هیچ پولی برای سپرده گذاری ندارم میتونید کمکم کنید که کدام بانک میتونه این وام و بهم بده .
  با تشکر

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   مصرف تون رو بگید شاید بتونم بگم کدوم بانک برید

   1. jalal می‌گوید

    آقای ذاکری. میشه رو‌خونه قدیمی. وام گرفت بجز وام بافت فرسوده

 163. مائده می‌گوید

  سلام…من وام ۲۰ تا ۳۰ میلیونی میخوام..ترجیحا بدون سپرده..مبلغ اولیه واسه افتتاح حساب ۵تومن میتونم بزارم…ضامن هم دارم واسه اقساطم مشکلی ندارم کدوم بانک برم؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام.
   با این سپرده و این مبلغ مورد نیازتون حداقل باید یکسال سپرده گذاری کنید !
   توی بورس به راحتی میتونید پولتون رو دو برابر کنید در طی یکسال.

   2
   1
  2. علی می‌گوید

   سلام
   من فوری به ۵۰ میلیون وام نیاز دارم
   ضامن دارم
   ولی اقساط باید حداقل ۴۸ ماهه باشه
   می تونید کمکم کنید؟

 164. نو عروس....نا امید می‌گوید

  سلام بنده دختری ۲۵ساله هستم با شرایط مالی بسیلر ضعیف برای تهیه جهیزیه نیاز به وام دارم …به دلایل و مشکلاتی الان چند وقته که من عقدم نمیتونم برم سر خونه زندگیم همسرمم از نطر مالی متوسط کمک انچنانی نمیتونه بکنه برای خرید جهیزیه الان صفر صفرم ..وام ازدواجم که خیلی کمه گفتن قرار زیاد شه اما این تا بیاد تا من بگیرم خودش کلی طول میکشه …لطفا یه راهنمایی کنید من یه وام فوری کمک جهیزیه یا هر چی بتونم بگیرم که تا وقتی وام ازدواجمو دادن اون وام تسویه کنم ….بخدا ظلم در حق ما جوونها که میخوایم تشکیل زندگی بدیم چه گناهی کردیم تو این مملکت نمیتونی گلسم خودمونوداز اب بیرون بکشیم ..ب ولله وسیله انقدر گرون که معمولی ترین چیزها یعنی تجملات نباشه زندگی ساده و معمولی الان با ۵۰ تومنم راه نمیفته‌……

  2
  2
 165. مهران می‌گوید

  سلام
  من حدود ۵۰ میلیون وام نیاز دارم
  تو چند تا بانک حساب دارم ولی بدرد وام گرفتن نمیخوره
  کلا ی ضامن دارم
  اگه راهی هست ک بتونم وام بگیرم لطفا خواهشا کمکم کنید
  ممنون

 166. صادقی می‌گوید

  سلام. چطوری می تونم وام یک میلیاردی یا بیشتر با وثیقه ملکی دریافت کنم؟

  1
  1
 167. محمد صادقی می‌گوید

  سلام
  من برا راه اندازی یه کارگاه نساجی وام ۲۰۰ میلیونی نیاز دارم سند ملکی شیش دانگ به ارزش ۳۵۰ میلیون دارم ولی سپرده و ضامن ندارم و دو ساله میتونم وام رو پس بدم سود بالا باشه مشکلی ندارم چون باهاش کسب درامد میکنم فقط به من بانکی که با این شرایط راحت وام میده رو معرفی کنید ممنون میشم

 168. علی می‌گوید

  سلام من یک ملک مسکونی تو کیش دارم با سند سازمانی (دفترچه ای) ۵۰ میلیون وام میخوام و ضامن هم دارم کدوم بانک راحتتر وام میده؟

 169. رسول می‌گوید

  سلام من یک منزل دارم در اهواز قیمت این منزل حدقل یک ملیارد تومان هست میخوام وام ۴۰ میلیونی بگیریم خیلی لازم دارم ایا میشه با سند منزلم وام بگیرم ضمامن هم کارمند بازنشست هم دارم لطفا راهنمایی کنید مرسی

 170. علی رضا می‌گوید

  سلام اگه کسی بتونه راهکاردریافت یه وام سیصد میلیون به بالارو به من نشون بده یه شیرینی خوب بهش میدم
  سند ملکیم دارم
  اینم شمارمه لطفا تماس بگیرین
  ۰۹۱۶۹۶۳۵۶۴۴

 171. علی حسین می‌گوید

  با سلام بنده یک خانه در یک روستا دارم ک ارزش سند حدود ۳۰۰میلیونه و شغلم آزاده درامدم حدود ۱۰ میلیونه ولی مدرکی ندارم براش چون ازاده ایا میتونم با سندم از بانک سینا اقدام به دریافت وام کنم؟

 172. ایرانی می‌گوید

  سلام جناب
  من یه وام فوری میخوام برای شروع کار

  تو چند تا بانک حساب دارم مثل ملت – انصار و …. تراکنش حسابم هم بالا هستش

  از کدوم بانک میتونم وام بگیرم. حدود ۲۰۰ تومن باشه کارمو راه میندازه. اگر بیشتر هم باشه بهتره

  راهنمایی کنید با تشکر

 173. اکبر زارعی می‌گوید

  سلام و خسته نباشید . من نیاز فوری به یک وام ۱۰ یا ۱۵ میلیونی دارم ضامن ندارم و میتونم سند خودرو و یا سفته بذارم . تو بانک ملت و صادرات حساب دارم . ولی به من گفتن معدل حسابت خیلی پایینه درست میگن آخه منه حقوق بگیر معدل حسابم کجا بود . میشه راهنماییم کنید با این شرایطی که دارم از کدوم بانک میتونم وام فوری بگیرم

 174. . می‌گوید

  سلام آقای ذاکری
  من نیاز به وام دارم . حدود ۵۰ تومن
  میخوام مبلغ اقساطش کم باشه.
  ضامن هم جور میکنم. چک و … هم همینطور

  ممنون میشم راهنمایی کنید

 175. Ugd2000 می‌گوید

  سلام و عرض خسته نباشید
  ما به وام ده میلیونی برای خرید کالای غیر ایرانی احتیاج داریم کارمند علوم پزشکی هستم و ضامن هم دارم سند خونه ۲۷۰ تومنی هم دارم ولی زیاد نمی تونم قسط بدم نظر شما برای دریافت وام چیه

 176. مرضیه می‌گوید

  سلام .من نیاز به سه میلیون وام ضروری دارم. بازنشسته هستم و از بانک رفاه حقوق میگیرم. آیا راهی وجود داره که من سریع بتونم وام را بگیرم؟

 177. علیرضا می‌گوید

  سلام آقای ذاکری.من ساکن مشهدم.یک وام خیلی فوری ۵ میلیون تومنی نیاز دارم.ضامن و چک هم ندارم،فقط یک خودرو دارم که حدودأ ۱۵ میلیون قیمتشه.لطفأ راهنمایی کنین چیکار میتونم بکنم.ممنون!

 178. احمدی می‌گوید

  سلام علیکم
  جناب من میخوام حدود ۵۰ میلیون تومان وام از بانک دریافت کنم و وثیقه هم سند خونست که ۲۰۰ میلیون ارزش داره میخواستم از شما بپرسم به کدام بانک مراجعه کنم و اصلن کردش یا میانگین حساب هم ندارم
  سند ملک هم جاده ساوه شرک الهیه میباشد
  لطفن راهنمایم کنید ممنون

 179. مرضیه می‌گوید

  یه وام ۴۰ میلیونی فوری بدون سپرده میخوام که مبلغ قسطش ۱ تومن باشه خواهش میکنم اگه میدونید کدوم بانک بهتره کمک کنید برای رهن خونه میخوام

 180. حسین سرحدی می‌گوید

  ببخشید اقای ذاکری جایی روی سند خودرو هم وام میدن

 181. صمد سرطاوی می‌گوید

  سلام بنده کارمند شرکتی یکی از سازمان های دولتی هستم با حقوق ۳.۵ میلیون با کسر از حقوق شرکتمان و فیش حقوقی میتوانم ضمانت همسرم را برای وام پانزده میلیون انجام دهم کدام بانک شرایط بهتری دارد

 182. سمیه می‌گوید

  سلام من نیازبه وام ۱۵میلیونی دارم سند و ضامن ندارم اما سپرده دارم لطفا راهنمایی کنید که کدام بانک درصدسودش کمتره؟

 183. آرزو می‌گوید

  سلام تهران هستم نیازمند وام فوری ۳۰ تومنی
  ..ضامنم میتونم جور کنم فقط از کجا اقدام کنم

 184. ابولفضل می‌گوید

  سلام از بانک سینا میخوام وام بگیرم
  سند خونه دارم
  چک برای برادرمه
  برای ضامن میتونم فیش حقوقی ببرم ؟

 185. محمد می‌گوید

  سلام من ۲۰میلیون تومن وام میخوام ساکن یزد هستم.جواز کسب هم دارم واس یزده. ولی ضامن هام برای کرج هست ب هرراهی میزنم نمیتونم بگیرم. برای امرخیر و کارم خیلی خیلی احتیاج دارم توروخدا کمکم کنید. راهی هست ک بتونم. یا بگین بهم؟

 186. وام لازم می‌گوید

  سلام…اگر ممکنه من رو هم راهنمایی بفرمایید.
  من به ده الی پونزده میلیون پول احتیاج دارم،سند ندارم،چک ندارم و ضامن رسمی هم ندارم. متاسفانه حساب جاری ام هم مال بانک پاسارگاد بوده که وام به درد بخوری نداره.الان هم سرمایه زیادی دستم نیست که بخوام که از طریق مسدودی سپرده ،وام بگیرم.قطعا میتونم سفته بگیرم و ضامن غیررسمی با گواهی کسر از حقوق هم میتونم جور کنم.فقط یه مقدار هم کارم ضروریه و وام فوری میخوام،چه کنم؟

 187. دانش می‌گوید

  سلام من سند دارم ملکی اما رهن بانکه میشه روش مجدد وام گرفت اگر نه سند ماشین هم دارم سمند و اینکه ضامن هم دارم هم چک هم کسر از خقوق شرکت نفت احتیاج به وام ۵۰ ملیون به بالا دارم از کجا میتونم بگیرم؟

 188. Adriyana68 می‌گوید

  سلام من یه وام ۴۰ میلیونی فوری میخوام یه هفته ای سند ملکی ندارم سند ماشین هست که قیمت ماشین تا ۶۵ میلیون میتونم وام بگیرم آیا؟

  2
  1
 189. رضایی می‌گوید

  سلام من ۵۰ تومان وام میخوام سند زمین دارم به ارزش ۱۸۰ میلیون سند ماشین به ارزش حدودا ۷۰ میلیون هم دارم میشه راهنمایی بفرمایید ممنونم

 190. حسين می‌گوید

  با سلام
  من گردش حساب هام خوب نیس. یه وام ٣٠٠ میلیونی میخوام بگیرم. سند مغازه به ارزش یک میلیارد و دویست میلیون و خونه به ارزش پنصد میلیون دارم.
  لطفا راهنماییم کنین

 191. رهااااا می‌گوید

  سلام.ممنون از راهنمایی های شما

  وامی حدود ۱۵۰-۲۰۰میلیون نیاز دارم که

  ۱-بدون سپرده بدن
  ۲-مضاربه یکساله باشه
  ۳-با سند ملکی بدن

  ممنون میشم راهنمایی کنید.

 192. محمدحسین می‌گوید

  سلام من کارمند آموزش پرورش هستم ضامن هم کارمند آموزش پرورش دارم یه وام ده پونزده میلیونی واسه چند روز آینده میخوام جایی هست هفت هشت روزه وامو بده

 193. ایمان می‌گوید

  سلام.من نیاز به ۱۰ میلیون وام فوری دارم.خودم کارمند هستم و ضامن هم دارم .بانکی هستی یه هفته ای بهم بده این وام رو ؟

 194. گنجی می‌گوید

  سلام احتیاج به یک وام ۵۰ میلیونی دارم خیلی خیلی فوری. میشه راهنماییم کنید چیکار میتونم بکنم؟؟ سند خونمون تو رهن بانک مسکنه. مشکل ضامن هم ندارم

 195. محمود می‌گوید

  با سلام، نیاز به حداقل ۱۵۰ میلیون وام دارم. سند ملکی با ارزش ۴۰۰ میلیون دارم. ضامن مشکلی ندارم. ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

 196. مجید می‌گوید

  سلام بنده به وام ۱۰۰ میلیونی احتیاج دارم سند ملک هم دارم سپرده هم میتوانم باز کنم لطفا راهنمتیی کنید ممنون

  3
  1
 197. مینا می‌گوید

  سلام آقای ذاکری
  من حدودا ۷۰ میلیون وام فوری نیاز دارم برای شروع استارت آپ.اما ضامن و سند ندارم میشه راهنمایی کنید لطفا

 198. محمدرضا می‌گوید

  سلام جناب ذاکری
  بنده به یک وام ۲۰۰ میلیونی با سند ملک نیاز دارم لطفا راهنمایی بفرمایید

 199. mahsa می‌گوید

  سلام من یه وام ده میلیونی میخوام خیلی ضروری ولی ضامنی که فیش حقوقی داشته باشه ندارم باید چیکارکنم

 200. سیف می‌گوید

  سلام من با جواز کسب ضامن شدم برای ی نفر و مضاربه گرفته که بازپرداختش یکساله بوده با سود مشخص. حالا الان اگه پرداختش نکنه چ مشکلی برای جواز من پیش میاد؟ اگه بخواد دوباره بگیرتش چطور میتونم جوازم رو از ضمانتش دربیارم؟ لطفا جواب بدید

 201. حمید می‌گوید

  سلام من حمید هستم میخوام ی وام ۶۰میلیون تومانی بگیرم حسابم زیاد معدل نداره ولی خیلی احتیاج دارم ب این وام حسابم بانک صادرات هستش سند ملکی دارم جواز کسب هم دارم سند ب نام مادرم هستش و جواز کسب هم همینطور ولی وکالت دارم ک کاراش رو من انجام میدم از جواز تا امور بانکی و اداری چکار کنم کجا برم

 202. نوری می‌گوید

  سلام. خسته نباشید. من ۲۰ میلیون وام برای خرید خودرو میخوام با اقساط ۳۶ ماهه و سود کم.در حال حاضر ۱۱ میلیون پول دارم خودم. ضامن ندارم و اینکه پدر و همسرم حساب جاری و دسته چک دارن و همسرمم جواز کسب داره برای مغازه. میشه از اینها استفاده کرد؟ و اینکه ممنون میشم راهنمایی کنید از کجا و چطور میتونم وام بگیرم.

  1
  3
 203. مصطفی می‌گوید

  سلام من احتیاج ۳۰ یا۲۰ میلیون وام احتیاج دارم برای خرید خودرو۸ ماهه تسویه می کنم ضامن کارمند دولت دارم سپرده وسند هم ندارم

 204. نصیری می‌گوید

  با سلام،
  من قصر خرید مسکن دارم و وام مسکن اولی هم گرفتم ولی می خوام یه وام ۱۰۰ تومنی دیگه هم بگیرم.
  امکانش هست راهنمایی بفرمایید

 205. امین قاضی می‌گوید

  سلام. دوست عزیز من به وام در حدود ۱۰ میلیون نیاز دارم و مسله اینجاست که ضرورتا باید یکی دو روزه به دستم‌برسه.
  ضامن معتبر دارم جهت ضمانت/
  امکانی هست که بشه طی یکی دو روز این مبلغ به دستم‌برسه؟
  محل زندگی :مشهد
  ممنون از زحماتتون

 206. عباس می‌گوید

  سلام من نیاز به پول دارم .۸۰ میلیون برای عروسی و خونه

 207. نیما می‌گوید

  سلام.من مستمری بگیر هستم ومبلغ ۲۰میلیون وام فوری نیاز دارم.میتونم گواهی کسر از حقوق و سفته بدم چون امکان سپرده گزاری و ضامن شخص رو ندهرم.از کدوم بانک به غیر از رفاه میتونم درخواست کنم؟ممنون از راهنمایی شما و وقتی که اختصاص میدید.ساکن تهران هستم.

 208. معصومه می‌گوید

  سلام-م.ق هستم شرایط بد اقتصادی هستم درامد من ماهی ۵میلیون تومان هست چون قبلا نزول گرفتم هی بدهی من بیشتر میشه ولی به ۱۰۰میلیون نمیرسه میخوام از بانکهای مختلف وام خرد بگیرم از شر این بدهی خلاص شوم .فکر شبانه روز به بدهی مرا افسرده کرده..پیشنهاد چیه

  1
  1
 209. ستاره می‌گوید

  بدهکاری دارم وام فوری با کمترین ضامن راهنمایی نمایید.متشکرم

 210. بابک می‌گوید

  سلام اقای ذاکری
  لطفا منو راهنمایی کنید. برا شروع کار پروار بندی گوساله بصورت سنتی به ۵۰ میلیون پول نیاز دارم.وام مضاربه میخوام و سند خونه هم برا ضمانت دارم

 211. alireza می‌گوید

  سلام خسته نباشین
  من نیاز به وام تا ۱۵۰ میلیون دارم لطفا راهنمایی کنین چیکار باید بکنم
  ضامن هم یک سند دارم

 212. ا.م می‌گوید

  تا ۵۰ میلیون وام فوری بدون سپرده گذاری می خواهم لطفا راهنمایی کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم