مشاوره خرید و فروش بیت کوین (در تاریخ ۹۸/۴/۲۴ به‌روز شد)

0

بررسی خرید و فروش بیت کوین یکی از مسایل بسیار مهمی است که تریدرها (معامله کنندگان) به آن توجه زیادی داشته و بر اساس برخی واقعیت‌ها و همچنین شرایط بازار، اقدام به معامله می‌‌کنند.

از آنجایی که به خاطر نوسانات قیمتی زیاد بیت کوین، حضور در این بازار برای بسیاری از کاربران جذاب شده است، پس توجه به شرایط این رمز ارز از اهمیت بالایی برخوردار بوده و به همین خاطر قصد داریم در این مقاله به‌صورت منظم، وضعیت بازار بیت کوین را تحلیل کرده و اگر سوال یا پیشنهادی دارید، با سایرین مطرح کنیم.

به روز رسانی ۱۵ تیر ۹۸ قیمت بیت کوین

در ابتدای هفته گذشته قیمت بیت کوین در کانال ۱۲۵۰۰ دلار با مقاومت روبرو شد و در طی چند روز اخیر نوسانات به صورت اندک بوده و محدوده قیمتی در کانال ۱۱ هزار دلار قرار دارد. در حال حاضر پیش بینی بر روی ثبات قیمت تا پایان هفته است اما چون بازار رمز ارزها بسیار ریسک پذیر است، امکان اتفاقات عجیب و غریب هم وجود دارد.

قیمت دلاری بیت کوین: ۱۱۳۹۳ دلار

قیمت ریالی بیت کوین (محاسبه با نرخ سنا): ۱۴۶٫۷۹۵٫۰۰۰ تومان


به روز رسانی ۲۴ تیر ۹۸ قیمت بیت کوین

از ۲ روز گذشته قیمت رمزارزها رو به افول گذاشته که عوامل مختلفی برای آن‌ها عنوان می‌شود. طبق پیش بینی کارشناسان، این نزول می‌تواند ادامه دار بوده و حتی تا مبلغ ۸۵۰۰ دلار نیز در کوتاه مدت ادامه پیدا کند. از آنجایی که بیت کوین در کانال قیمتی ۱۲۵۰۰ تا ۱۳۰۰۰ دلار با مقاومت زیادی روبه‌رو شد، انتظار برای جهش قیمت در حال حاضر کمی دور از ذهن است.

قیمت دلاری بیت کوین: ۱۰۲۰۰ دلار

قیمت ریالی بیت کوین (محاسبه با نرخ سنا): ۱۲۶٫۵۹۷٫۰۰۰ تومان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد