مشاوره رایگان سرمایه گذاری در بورس و سیگنال رایگان بورس برای کسب سود در سال ۹۸ (بروزرسانی: ۱۲ بهمن ۹۷)

3

اگر به دنبال مشاوره رایگان سرمایه گذاری در بورس هستید و یا برای خرید سهام در این بازار پرتلاطم به دنبال سیگنال رایگان بورسی هستید پیشنهاد می‌کنیم این پست قندان را از دست ندهید و در بخش مشاوره هر تحلیلی از سهم‌های مختلف را خواستید، بگویید و از مشاورین خبره ما نظر بگیرید.

شما باید مشخص کنید که با چه دیدی وارد بورس می‌شوید و اگر نگاهتان بلند مدتی است و نیازی به نوسان‌های معمول در این بازار ندارید، شما را یک سرمایه گذار بلند مدتی می‌دانیم که به راحتی می‌توانید سهام بخرید و از سود چند صد درصدی در چند سال لذت ببرید.

به طور مثال فردی که ۱۰ سال گذشته اقدام به خرید سهام داروسازی عبیدی یعنی دعبید کرده است حالا پول وی ۱۰۰ برابر شده است! این سهامدار فقط کافی بود که در سال ۸۷ اقدام به خرید سهام این شرکت کرده بود و حالا ۱ میلیون تومان وی به ۱۰۰ میلیون تومان تبدیل شده است و برخلاف تصور بسیاری از افراد هیچ اقدام عجیب و غریبی را انجام نداده است!

حالا اگر بخواهیم این اتفاق را یک اتفاق ویژه تصور کنیم، می‌توانیم به سهام “سیستم” اشاره کنیم که از سال ۹۳ تا به الان چیزی در حدود ۱۰ برابر رشد کرده است و در این مدت حتی دلار و طلا نیز به این اندازه رشدی نداشته است! دلار در سال ۹۳ چیزی در حدود ۳۵۰۰ تومان بوده و در بالاترین قیمتش یعنی ۱۹ هزار تومان نیز رشد ۵-۶ برابری را تجربه کرده است که در حال حاضر رشد حدود ۳٫۵ برابری داشته است.

باید بدانید که الان هم سهم هایی هستند که در ۱۰ سال دیگری قیمتی حداقل ۲۰-۳۰ برابری خواهند داشت که هیچ بازار دیگری یارای رقابت با آن را ندارد.

اگر به دید میان مدت وارد بورس می‌شوید نیز تقریبا به همین روال است! اما در این دید باید کمی سخت گیرتر باشید و از خرید بعضی از سهم‌ها بپرهیزید. مثلا سهام پارس خودرو از حوالی ۱۶۰ تومان سال گذشته به حدود ۸۰ تومان رسیده است که طبیعتا به دید میان مدت بسیار وحشتناک است!

اگر دید شما کوتاه مدت است باید روزانه وقت زیادی برای این کار بگذارید. مثلا روزی حداقل یک ساعت وقت بگذارید و سهم‌های مختلف را بررسی کنید و پس از این اتفاق اقدام به خرید و فروش کنید که پیشنهاد می‌کنیم قبل از تجربه حداقل ۶ ماهه مستقیما وارد این بازی نشوید و حتما از خبرگان مشاوره بگیرید.

در این پست سعی می‌کنیم بعضی از سهم‌ها را معرفی کنیم و وضعیت حمایت و مقاومت سهم‌ها را بررسی کنیم. مهم‌ترین بخش این پست بخش مشاوره است که شما در بخش نظرات مطرح می‌کنید و ما نظرمان را بر اساس دیدگاه شخصی و دیدگاه مشاورین و تحلیلگران بورسی به شما می‌گوییم تا اقدام به خرید کنید.

3 نظرات
  1. بتی می‌گوید

    سلام من اصلا با بورس آشنایی ندارم ،پولی دارم حدود ۲۰ملیون که دارم جمع میکنم تا مردادماه ۹۸ به مستاجر بدهم و خودم در منزلم ساکن شوم .شما گفتید بهترین حالت بورس هست ولی من اصلا بلد نیستم میترسم همین هم از دست بدهم الان در بانک هست با سود حدود ۲۳ درصد.لطفا راهنمایی بفرمایید

  2. رضوان می‌گوید

    سلام جناب ذاکری تو را خدا بگین در این آشفته بازار با سی تومن پول که کل سرمایمه چکار کنم ؟

  3. بتی می‌گوید

    مبلغ سود۲۱هست ،اشتباه تایپ شد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد