عاشق شدن محسن ابراهیم زاده و یک دختر ۲۰ ساله اصفهانی؟

2

عاشق شدن محسن ابراهیم زاده با توجه به آهنگ جدیدی که منتشر کرده نقل شبکه‌های اجتماعی شده و می‌گویند گه او عاشق دختری ۲۰ ساله از اصفهان شده است که به شدت به او علاقه‌مند است و شاید به همین زودی شاهد ازدواج این خواننده جوان کشورمان باشیم.

این رسانه‌های البته ناموثق می‌گویند که این دختر جوان از قشر مرفه اصفهان بوده و در یکی از کنسرت‌های محسن ابراهیم زاده شرکت کرده و به قول معروق عشق در یک نگاه سراغ این خواننده آمده است و حالا رابطه این دو نفر به حدی رسیده است که در شرف ازدواج هستند.

عاشق شدن محسن ابراهیم زاده

البته بررسی‌های خبرنگار قندان نشان می‌دهد که این اخبار شایعه بوده و هیچ گونه رابطه‌ای این چنینی بین ابراهیم زاده و یک دختر ۲۰ ساله اصفهانی وجود ندارد و البته اینکه این خواننده به زودی ازدواج کند یا نه هم بحث دیگری است که نمی‌دانیم! ولی همه اطلاعات و اخباری که پیرامون طرف مقابل این خواننده گفته می‌شود کذب بوده و عملا صحتی ندارد و به نظر می‌رسد بازهم کانال‌ها و صفحات مجازی برای چند بازدید بیشتر دست به دروغ‌هایی زدند که واقعیتی نداشته و هدف صرفا به حاشیه بردن این خواننده است.

عاشق شدن محسن ابراهیم زاده حالا به یکی از آهنگ‌های بسیار پرطرفدار در رسانه‌های اینترنتی تبدیل شده و دانلود چند ده هزار باری آن نشان‌دهنده مقبولیت آن در بین کاربران است.

2 نظرات
 1. hana می‌گوید

  یعنی چی دقیقاً.
  چه مرگشونه که میخوان برای آقای ابراهیم زاده حاشیه سازی کنن.
  من که نمیفهمم.🙁😒😕😔

  15
  3
 2. دریا-بانوی آبی ها می‌گوید

  یه عده احمق هم هستن که فقط دنبال خراب کردن زندگی مردمن😒

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد