بازهم هجمه ناجوانمردانه عادل فردوسی پور و رفقایش به تراکتورسازی تبریز

9

برنامه نود شب گذشته حاوی تصاویر و گزارش‌هایی بود که اگر نگوییم همه آن‌ها بلکه ۹۰ درصد آن‌ها همگی توهین و هجمه به هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی بود. عادل فردوسی پور و رفقایش انگار تمام توانشان را گذاشته بودند تا ثابت کنند که هواداران استقلال فرشته‌هایی بودند که هواداران تراکتور آنها را آزار می‌دادند!

به این نکات توجه کنید:

۱- خبرنگاران در یک گزارش عجیب می‌گویند که جانشان در سمت هواداران تراکتورسازی تضمین شده نیست و بدیهی است که در مقابل هواداران استقلال کاری به کارشان ندارند! اصولا هواداران دو تیم کاری به خبرنگاران نداشتند، بلکه هواداران تراکتورسازی فقط پاسخ هواداران استقلال را می‌دادند و بدیهی است که سنگ‌ها و اشیا پرتاب شده در این بین، دقیقا به مقصد نرسد ولی چرا صرفا این موضوع را به تراکتوری‌ها مربتط بدانیم؟

۲- هواداران تراکتور به اندازه بازیکنانشان مهربان نبودند! جمله‌ای عجیب که نشان می‌دهد عادل فردوسی پور و رفقایش اصلا در مورد این بازی گزارش نمی‌دادند و از یک گزارش از پیش تعیین شده سخن می‌گفتند!

۳- نشان دادن پرچم صلح هواداران استقلال و مقایسه این پرچم صلح با جنگ جهانی و عقب مانده دانستن هواداران تراکتور در مقابل مردم زمان جنگ جهانی! اصولا این پرچم سفید و صلح وقتی که از سوی توهین‌های قومیتی انجام می‌شود و کار خودشان را انجام داده‌اند چه معنی دارد؟

اگر گزارش بازی استقلال و تراکتور را ندیدید پیشنهاد می‌کنیم یکبار دیگر با نکاتی که مطرح کردیم و قطعات نکات دیگری که خودتان بهتر خواهید دید مشاهده کنید تا متوجه این گزارش فضاسازی شده و برنامه ریزی شده شوید.

قندان قبل از این نسبت به برنامه‌های از پیش تعیین شده برای به تشنج کشیدن این بازی گفته بود.

9 نظرات
 1. نیما می‌گوید

  سلام. من یک ترک هستم. اما با کارهای نژاد پرستانه که هواداران تراکتور سازی می کنن به شدت مخالفم. اولین نژاد پرست تاریخ شیطان بوده و این نژاد پرستی کاریه که خدا اصلا دوست نداره. یادمون نره یه روزی ماهم مثل بقیه مردم میمیریم و اون دنیا باید پاسخگو باشیم

 2. مسعود می‌گوید

  هرکسی اصالت خودش را باید نشان دهد. این فردوسی پور هم مستثنی نیست.هنوز از اینکه تو تبریز ادمش حساب نمیکنن میسوزه

  1. کریمی می‌گوید

   اقا مسعود حرف حساب شده بحث ندارد زنده باشید.

 3. behzad می‌گوید

  عادل و رفقا شمشیر را از رو بسته اند
  مخصوصا آن پرچم صلح که آخر …بود
  متاسفانه کسی فک شکسته آن هوادار تراکتور را ندید
  برای فوتبالی که عادل و امثالهم به فکر مردم خط می دهند باید گریست

 4. رامین می‌گوید

  اقا دمت گرم ک حرف دلمونو میزنی

 5. Arashtbz می‌گوید

  سلام…. من کاملا موافقم …. و به عقیده من باعث و بانی اکثر این اغتشاشات خود عادل و رفقایش هستند …. اگر دقت کرده باشین یک طرف این جور اغتشاشات همیشه یا استقلاله یا پرسپولیس …. چرا این درگیریها بین هواداران مثلا تراختور با پدیده رخ‌نمیده

 6. کریم می‌گوید

  اقدامات هماهنگ برای نابودی تراکتور شروع شده است . خودی ها هم همدست هستند . فوری در هر مشکلی ولو کوچک به فیفا شکایت کنید

  1. کریمی می‌گوید

   مثل اینکه یادتان رفته که فیفا پنجره تراختور را با اشاره از تهران باز کرد.چشم امید به خود داشته باشید.

 7. کریمی - تبریز می‌گوید

  ببخشید در سایت ورزش سه نتوانستم به اقای احسان پهلوان جواب بدهم و از سایت شما با اجازه استفاده کرده و میگویم که اقا احسان اشکال کار عدم شناخت مربی از شما و چند بازیکن بود و اگر شماها در زمین بازی بودید شاید نتیجه دیگری میگرفتیم.موفق باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد