۴ شرکتی که بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانوادگی ارائه می‌دهند

2

بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانوادگی از جمله دغدغه‌های اساسی خانواده‌های ایرانی است که معمولا در زمان زایمان خودنمایی می‌کند و زنان ایرانی به هنگام باردار شدن به یاد این محصول بیمه‌ای می‌افتند که کار از کار گذشته است و باید قید بیمارستان‌های خصوصی و خوب را بزنند و راهی بیمارستان دولتی شوند که قصه پرقصه عجیب و غریب است!

اگر برای تامین سلامت خانواده به دنبال خرید بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانوادگی هستید، در ادامه به معرفی شرکت‌های بیمه‌ای که این خدمت بیمه‌ای را می‌فروشند، می‌پردازیم.

بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانوادگی بیمه ملت

بیمه درمان خانوادگی بیمه ملت

اولین شرکتی که این خدمت را به صورت گسترده ارائه می‌کند، شرکت بیمه ملت است که با پوشش‌های مختلفی این محصول پرطرفدار را می‌فروشد. حداقل هزینه این خدمت در بیمه ملت، چیزی در حدود ۲۵۰ هزار تومان و حداکثر هزینه نیز چیزی در حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. سرویس‌های VIP این شرکت نیازمند چکاب اولیه است که هزینه آن برعهده مشتری است.

بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانوادگی sos

بیمه درمان خانوادگی SOS

دومین شرکتی که سرویس بیمه درمان تکمیلی را به صورت انفرادی و خانوادگی ارائه می‌دهد، شرکت SOS است که یک شرکت بین المللی بوده و خدمات متنوعی در زمینه خدمات درمانی به مشتریان می‌دهد. از ضعف‌های این بیمه تکمیلی می‌توان به عدم توجه به هزینه‌های دندان‌پزشکی اشاره کرد.

بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانوادگی بیمه آسماری

بیمه درمان انفرادی آسماری

سومین شرکت بیمه که به صورت انفرادی اقدام به ارائه خدمات بیمه‌ای می‌کند، بیمه آسماری است که به صورت انفرادی نیز این بیمه را می‌فروشد. البته پوشش‌های این سرویس آسماری بسیار محدود است و صرفا به عنوان ” بهتر از نبودنش هست…” باید آن را خرید!

بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانوادگی بیمه سامان

بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانوادگی بیمه سامان

آخرین شرکتی که اقدام به فروش بیمه درمان انفرادی و خانوادگی می‌نماید، بیمه سامان است که حدود ۶ ماهی است این سرویس را به صورت ویژه ارائه می‌کند. هزینه این محصول از ۱۰۰ هزار تومان تا حدود ۲ میلیون تومان بوده و بسته ممتاز این بیمه، از جمله قوی‌ترین بیمه‌های درمان در ایران است.

2 نظرات
  1. شاهین می‌گوید

    سلام ارفتم‌ دفاتر بیمه‌ ملت‌ گفتن‌ بیمه‌ تکمیلی‌ یک‌ نفره‌ انجام‌ نمیدیم‌

  2. شاهین می‌گوید

    سلام بیمه‌ SOS داخل اهواز داریم‌ اگه هست‌ لطفا ادرسش‌ بفرستید
    بعد انفرادی‌ تکمیلی انجام‌ میده‌ یا‌ نه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم