چند راه ساده برای دریافت وام فوری از بانک‌های خصوصی و دولتی (بروزرسانی:۸ آبان ۹۷)

151

معمولا برای بسیاری از افراد پیش آمده است که برای یک کار ضروری به دنبال دریافت وام فوری باشند ولی با مراجعه به بانک‌های مختلف با این جمله روبرو می‌شوند که: “وام فوری نداریم!” ولی آیا واقعا بانک‌های خصوصی و دولتی وام فوری ندارند و نمی‌توان از هیچ روشی برای تسهیلات استفاده کرد؟

طبق بخشنامه‌های مختلف بانک مرکزی بسیاری از بانک‌های دولتی و خصوصی موظف به ارائه تسهیلات فوری به مشتریان خود هستند و بانک‌ها نیز به اعطای تسهیلات فوری به شرط تضمین مناسب و سود متناسب با آن علاقه‌مند هستند. برای آشنایی با طرح‌های مختلف بانک‌های دولتی و خصوصی با ما همراه باشید. قابل ذکر است که بدانید بانک‌های زیر مشروط به شرایطی به مشتریان خود وام فوری پرداخت می‌کنند:

وام فوری از بانک انصار

طرح میانگین حساب بانک انصار

اولین طرح در این بخش مربوط به تسهیلات فوری است که توسط بانک انصار طبق میانگین حساب مشتریان پرداخت می‌گردد. تفاوت اصلی این طرح با طرح‌های نیازمند سپرده گذاری محاسبه و پرداخت فوری تسهیلات طبق عملکرد حساب قبلی مشتری است.

سود این تسهیلات ۱۸ درصد بوده و حداکثر زمان بازپرداخت نیز ۱۲ ماه خواهد بود.

با سند ملکی از بانک دی وام فوری بگیرید

با سند ملکی از بانک دی وام فوری بگیرید

دیگر بانکی که به صورت فوری به مشتریان خود تسهیلات پرداخت می‌نماید، بانک دی است که با توجه به ارزش ملک وثیقه گذاری شده به مشتری تسهیلات پرداخت می کند. سود تسهیلات ۱۸ درصد سالانه بوده و مشتری می بایست نهایتا ۶ ماهه اقدام به برگرداند تسهیلات نماید.

وام فوری بانک سینا

تسهیلات فوری بانک سینا

بانک سینا نیز از دیگر بانکهای فعال در زمینه ارائه تسهیلات فوری به مشتریان است که تا ۷۰ درصد ارزش ملک را به مشتری وام فوری میدهد. سود این تسهیلات ۱۸ درصد و مدت زمان بازپرداخت تسهیلات نیز ۶۰ ماه قید شده است. البته یک محدودیت ۱۰۰ میلیون تومانی برای ارائه تسهیلات در این بانک وجود دارد.

تسهیلات فوری بانک پارسیان

تسهیلات فوری بانک پارسیان

بانک پارسیان نیز برای ارائه تسهیلات فوری به مشتریان خود از روش سند ملکی استفاده می کند. مشتریان این بانک می توانند تا سقف ۷۰ درصد ارزش ملک را به صورت ۱۲ ماهه و با محدودیت ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت نمایند. سود این تسهیلات نیز ۱۸ درصد خواهد بود.

2 طرح ویژه بانک ملت برای ارائه وام فوری

۲ طرح ویژه بانک ملت برای ارائه تسهیلات فوری

بانک ملت یکی از بزرگترین بانکهای خصوصی شده کشور است که با ۲ طرح ویژه به مشتریان خود تسهیلات ارائه می نماید. در طرح اول مشتریان می توانند با وثیقه گذاری ملک تا سقف ۴۰ میلیون تومان وام دریافت کنند که مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات ۴۸ ماه و سود آن نیز ۱۸ درصد قید شده است.

دومین طرح بانک ملت نیز نیازی به ارائه سند نداشته و مشتری تا سقف ۱۰ میلیون تومان با شرایط و صلاحدید رئیس شعبه می تواند از تسهیلات این بانک بهره مند شود. سود این تسهیلات ۱۸ درصد و مدت زمان بازپرداخت نیز ۳۶ ماه خواهد بود.

 

وام فوری بانک قوامین

این روزها قطعا تبلیغات تسهیلات مختلف بانک قوامین را مشاهده کرده‌اید. این بانک نیز با شرایطی طبق اسناد و وثایقی که شما در اختیار او می‌گذارید به شما وام فوری می‌دهد. به شعب این بانک در سرتاسر کشور مراجعه کنید.

 

وام فوری بانک آینده

بانک آینده نیز این روزها طرح های مختلفی برای تسهیلات دارد که می‌توانید برای استفاده از آن به شعب این بانک مراجعه کنید. به دلیل متفاوت بودن نظر هر یک از رئیس شعب این بانک قطعا مراجعه حضوری بهترین روش است.

 

 

بروز رسانی ۲۰ شهریور ۹۷

با توجه به پیگیری‌ها و تجاربی که در زمینه تسهیلات بانکی داریم می‌توانیم “صرفا” به عنوان مشاور در خدمت عزیزان باشیم و در بخش نظرات به سوالات شما پیرامون تسهیلات بانکی پاسخ دهیم. لطفا سوالاتتان را در بخش دیدگاه‎ها به صورت کامل و با جزئیات تمام مطرح کنید.

 

بروز رسانی ۲۴ شهریور ۹۷

دوستانی که قصد دریافت تسهیلات مسکن هستند علاوه بر تسهیلات اوراق می‌توانند با مراجعه به بانک سینا از تسهیلات ۷۰ درصد روی سند ملک استفاده کنند.

 

بروز رسانی ۴ مهر ۹۷

با توجه به صحبت‌هایی که ما در قندان، با رئیس یکی از شعب بانک صادرات پیرامون پرداخت تسهیلات این بانک داشتیم گفته شد که در صورت باز کردن حساب جاری بدون دسته چک در یکی از شعب این بانک و عملکرد یک الی دوماهه خوب امکان پرداخت تسهیلات با شرایط مناسب به مردم وجود دارد.

 

 

بروزرسانی ۹ مهر ۹۷

دوستان عزیزی که به دنبال دریافت وام‌های خرد و دارای سند ملکی حتی با وام مسکن هستند می‌توانند با مراجعه به بانک مسکن و از طریق اوراق وام ۲۰ میلیون تومانی جعاله دریافت کنند.

 

لطفا آدرس این صفحه را برای دوستانتان در تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی ارسال کنید تا همه در کنار هم از یک محیط تعاملی بهره مند شویم و این نوید خوب را می‌دهیم در صورتی که حضور کاربران در این صفحه بیشتر شده و تعداد کامنت‌های دریافتی بیشتر شود از کارشناسان حوزه بانک برای مشاوره‌های تخصصی و ریزتز از بانک‌های مختلف دعوت خواهیم کرد.

دوستانی که کار اشتراک گذاری را انجام میدهند در بخش کامنت اعلام کنند تا همکاران با سنجش صحت و سقم ادعا وقت مشاوره اختصاصی برایشان تنظیم کنند.

 

بروزرسانی ۲۱ مهر ۹۷

به تازگی در بعضی از شعب بانک سینا مشاهده کردیم که تا ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات ۳ تا ۵ ساله با ضمانت سند پرداخت می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب مراجعه کنید.

 

بروزرسانی:۸ آبان ۹۷

با توجه به شرایط پیش آمده به نظر می رسد که اگر امکان وثیقه گذاری طلا داشته باشید بهترین شرایط برای تسهیلات بانک کارگشایی است.

پست‌های مشاوره‌ای ما:

151 نظرات
 1. میثم مرادی می‌گوید

  سلام من یکی از مشتری های قدیم بانک ملت هستم و اینکه با حسابی که در بانک ملت دارم کار میکنم ولی هیچ موقعه درخواست وام نکردم ولی الان نیاز به وام ۵۰ میلیون دارم برای شروع کارم.لطفا راهنمایی کنید.

  27
  10
  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   ضامن چی دارید؟
   سند دارید؟

   8
   4
   1. حمیدرضا می‌گوید

    سلام
    آقای ذاکری
    لطفا با بنده تماس بگیرید به یه وام ضروری صد میلیونی نیاز دارم ۴ ماهه برمیگردونم

    8
    5
 2. سمیه می‌گوید

  سلام من توی این بانک ها حساب ندارم ولی احتیاج به صد میلیون وام دارم وثیقه صد میلیونی بزارم میتونم وام بگیرم? اگه اره چقدر طول میکشه وامو بدن? من احتیاج فوری دارم بعدش ۳ ماهه کلا تسفیه میکنم.

  15
  7
  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   وثیقه تون چیه؟

   8
   4
 3. aaa می‌گوید

  سلام من پنج میلیون وام نیاز دارم ضامن ندارم ولی حاضرم سفته بدم اشنا هم تو هیچ بانکی ندارم خیلی ضرور احتیاج دارم چکار کنم تورو خدا کسی اگه میدونه راهی بهم بگه

  19
  5
  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   کدوم شهر هستید؟

   22
   7
 4. معصومه می‌گوید

  سلام من نیاز به ۵۰ میلیون وام دارم شدیدا باید چکار کنم؟

  13
  5
  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   شرایطتتون؟
   ضامن چی دارید؟
   سند ؟

   15
   8
 5. Mehrzad می‌گوید

  سلام من به وام ۵ میلیونی خیلی فوری احتاج دارم.باید چیکار کرد؟؟

  7
  7
  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   شرایطتون رو خب توضیح بدید. به نظرتون همین که بگید ۵ میلیون احتیاج دارید بهتون میگیم شماره کارت بده بریزم به حسابت؟
   دوست عزیز اینجا سعی می کنیم مشاوره بدیم برای دریافت تسهیلات که خب طبیعتا سختی و شرایط خودشو داره.

   9
   3
 6. Beh می‌گوید

  سلام.من نیاز دارم به وام فوری ۵تا ۱۰ میلیون تومنی.ضامن ندارم،سند هم متاسفانه ندارم.تهران هستم و بدهی و چک برگشتی هم ندارم.چک و سفته میتونم بدم برای وام.خواهشن راهنماییم کنید.

  5
  3
 7. مرسده می‌گوید

  سلام
  من نیاز به یه وام فوری ١٠ میلیونی دارم
  شرایط هم ضامن ندارم . سند هم ندارم
  فقط مجوز یک موسسه رو دارم از طریق موسسه می تونم اقدام کنم برای وام ممنون میشم راهنمایی کنید

  7
  4
 8. hamid می‌گوید

  سلام ببخشید من نیاز به وام ۵۰ میلیونی دارم تو شهر قم هستم خیلی شدید نیاز دارم سند ندارم ولی سفته میتونم بذارم اگه میتونید خواهشا کمکم کنید

  3
  6
 9. hamid می‌گوید

  سلام آقای ذاکری بنده جعقری هستم در قم زندگی میکنم نیاز به ۵۰ میلیون وام دارم خیلی احتیاج دارم سند ندارم ولی سفته دارم میتونید کمکم کنید؟

  5
  4
 10. hamid می‌گوید

  سلام ببخشید من نیاز به وام ۵۰ میلیونی دارم تو شهر قم هستم خیلی شدید نیاز دارم سند ندارم ولی سفته میتونم بذارم اگه میتونید خواهشا کمکم کنید ۰۹۳**۲۸۵۷۴۹

  2
  3
  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   حساب جاری باز کنید در بانک صادرات و باهاش کار کنید در حدود ۱۰ تومن میتونید وام بگیرید.

   2
   2
 11. Saleh می‌گوید

  سلام.من به یک وام ۵۰میلیونی فوری اگه بشه ۱هفته ای نیازدارم.بابازپرداخت طولانی مدت نیازدارم.وثیقه۱۵۰میلیونی هم دارم.استان گلستان.بنظرتون کدوم بانک سریع میتونه وام روپرداخت کنه؟

  6
  2
 12. sama می‌گوید

  سلام به نظرتون الان چه بانکی وام بدون سپرده گزاری میده ؟

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   همه میدن منتهی به شرط کمی آشنا بودن :دی
   سری به پست بانک بزنید و یه حساب جاری باز کنید و کمی کار کنید باهاش.

 13. امیر می‌گوید

  سلام با مبایعه‌نامه هم میشه وام گرفت نیاز به وام ۱۰ میلیونی دارم ضامن هم دارم.

  2
  2
  1. ذاکری می‌گوید

   سلام خیر
   به وام های باشگاه مشتریان بانک ملت هم توجهی کنید بد نیست.

   1
   2
 14. علی می‌گوید

  سلام من وام ۱۵میلیونی فوری نیاز دارم لطفا راهنمایم کنید

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   سند دارید؟ چک دارید؟ حساب جاری دارید؟

   1
   5
 15. حسن می‌گوید

  سلام برای گرفتن وام ۵۰ میلیونی چکار باید کنم. ضامن کارمند دارم راهنمایی کنید لطفا.

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   سند دارید؟

   1
   3
   1. مينو می‌گوید

    سلام وقت بخیر
    ضامن دارم
    سند هم دارم
    وام تا ٣٠٠ میلیون لازم دارم
    چیکار باید بکنم؟
    حساب جاری ندارم
    ولی حساب پس انداز با گردش حساب ١ ساله دارم

 16. ahmadi می‌گوید

  سلام من نیاز به صدمیلیون وام فوری دارم کارمندم ضامن هم دارم ساکن شهرستان دره شهر ایلام هستم هر بانکی که رفتم میگن وام بدون سپرده فعلا نداریم سند ملکی هم دارم که مربوط به تهرانه لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  1
  3
 17. شاهین می‌گوید

  سلام من نیاز به یه وام ۵۰ تا ۱۰۰ میلیونی فوری یک ماهه دارم لطفا راهنمایی کنید،ممنون

  1
  3
  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   شما و دیگر دوستانی که دنبال اخذ وام هستند لطفا کامل بگن چی دارن و برای چه کاری میخوان که بشه درست راهنمایی کرد.

   1
   2
   1. نجفی می‌گوید

    سلام نجفی هستم نیاز به ۴میلیون وام فوری فوری دارم ،سند پراید ۸۵ هم دارم ضمانت بذارم ،ساکن کرجم

    1. ذاکری می‌گوید

     سلام
     شما به بانک قرض الحسنه مهر مراجعه کنید.

 18. پیمان می‌گوید

  سلام جناب ذاکر من ازاسلامشهرهستم.۱۵_۲۰تومن وام نیازدارم.بانک ملت حساب ندارم.ضامن دارم.بدش سند خونمونم واسه ده میلیون وام گرو بانک مسکن هست.واسه تسهیلات جعاله.خواستم ببینم سندمون گرو باشه.بانک قبول میکنه.ارزش ملک بالایع۴۰۰میلیون هست.ممنون میشم چندتا راه کاربدی کمکم کنی.خیلی شدیدنیازدارم

  3
  2
 19. امید می‌گوید

  سلام جناب ذاکر من ازاسلامشهرهستم.۱۵_۲۰تومن وام نیازدارم.بانک ملت حساب ندارم.ضامن دارم.بدش سند خونمونم واسه ده میلیون وام گرو بانک مسکن هست.واسه تسهیلات جعاله.خواستم ببینم سندمون گرو باشه.بانک قبول میکنه.ارزش ملک بالایع۴۰۰میلیون هستش چندتا راه کاربدی کمکم کنی.خیلی شدیدنیازدارم

  3
  1
  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   اولا شما میتونید ۱۰ تومن جعاله با اوراق اضافه کنید رو وامتون به راحتی. برای الباقی هم با رئیس شعبه صحبت کنید که راهکار بده برای وام اوراق مسکن که چطوری میتونید اخذ کنید احتمالا همکاری کنه. به شدت به رئیس شعبه بستگی داره. ولی فعلا بدونید که ۱۰ تومن وام جعاله رو میتونید بگیرید یعنی جمعا بشه ۲۰ تومن.

   1
   2
 20. محمد می‌گوید

  سلام من یاانمو از بانک ملت میگیرم ولی سند و ملک ندارم میتونم یه وام تا ۵میلیون بگیرم؟

  1
  2
  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   متوجه اولش نشدم.
   شما چی هستید؟

 21. Rasool می‌گوید

  سلام من یه وام ٢٠ میلیون ۵ ساله میخوام . ضامن کارمند دارم. شهرمم هم شیراز هست. میتونید راهنمایی کنید؟

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   سوال کامل نیست. طبق توضیحاتم در سایر کامنت ها کامل توضیح بدید تا راهنمایی کنم.

   تکرار: بنده و سایت قندان هیچ گونه هزینه ای برای مشاوره دریافت نمی کنیم و هیچ گونه خرید و فروش وامی در اینجا صورت نمیگیرد. صرفا مشاوره برای تسریع در وام گرفتن کاربران عزیز هست این موارد.

   2
   2
 22. sara می‌گوید

  سلام
  طرح ثمین ۳ بانک اقتصاد مهر خوندم که یک مبلغ بزاری و فوری وام میدن.درسته؟این طرح هنوز هست؟من یک دختره تنهام و نیاز به ۱۰ میلیون دارم تا بدهی که دارم پس بدم.اگه با وثیقه گزاشتن یکم پول بشه وام گرفت کدوم بانک مراجعه کنم؟

 23. امیر می‌گوید

  سلام من ده میلیون دارم
  میخام ازدواج کنم حداقل ب ۲۰ میلیون دیگه لازم دارم.فوری.
  ضامن اینجا ندارم ولی تو شهرستان هست
  چک دارم
  باهرشرایطی باشه قبول میکنم.خواهش میکنم یه جواب خوب ب من بدید.

 24. محمد رضا ج می‌گوید

  سلام.یه وام می‌خوام تا ۲.۳ ماه دیگه آماده بشه مبلغ ۵۰ملیون یا بیشتر ۱۰۰باشه عالیه سند خونه موجوده خونه ارزشش بالا ۵۰۰تاس.ضامن هم دارم

  1
  1
  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   به بانک ملت مراجعه کنید
   اگر گفتند نه به دو سه تا شعبه سر بزنید علی الخصوص شعب بزرگ و با رئیس شعبه صحبت کنید.

   3
   1
 25. حمیدرضا می‌گوید

  سلام
  بنده به صد میلیون وام بدون ضامن نیاز دارم بعد ۴ ماه هم تسویه کامل میکنم فوری دو روزه میخوام

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   متاسفانه ما به هیچ وجه خدمات اینگونه ارایه نمی کنیم.
   فقط مشاوره.

 26. پاور می‌گوید

  سلام سند ملکی بخ ارزش ۵۰۰ ۶۰۰ میلیون دارم اصفهان هستم
  ۱۰۰ تا دوست میلیون وام فوری نیاز دارم مضاربه یا ۵ ساله در بانک های فوق جز صادرات حساب بانکی ندارم

  1
  1
 27. علی اسفندیاری می‌گوید

  سلام
  بنده نیاز به یک وام ۵۰میلیونی دارم،بابت ضمانت سند آپارتمان دارم،دسته چک هم دارم،نامه کسر از حقوق هم دارم،بازپرداخت وام هم حدودا”۴۸ ماهه باشه. از اسلامشهر(واوان) هستم.
  لطفا راهنمایی کنید

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   تشریف ببرید بانک سینا برای تعمیرات.

 28. رها می‌گوید

  سلام…من کارمندم ۳۰ میلیون وام فوری احتیاج دارم با بازپرداخت ۲ ساله با حساب بانک ملتم کم و بیش کار میکنم اما نه مبالغ زیاد در حد ۲۰۰ تومن…ممکنه بتونم وام فوری ۳۰ میلیون تومنی با ضمانت خودم و یه کارمند دیگه بگیرم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   به بانک انصار مراجعه کنید ببینید میتونید از رئیس شعبه یه وام ۱۰ الی ۲۰ تومنی بگیرید یا نه.
   شرایطتون خوبه از نظر ضمانت و پرداخت.

 29. فريد می‌گوید

  باسلام
  من ٣٠ ساله، بازنشسته نیروهای مسلح هستم و دریافتی ماهانه ١.٨ میلیون. نیاز به وام دارم حداقل ۶٠ تومن . هیچ اندوخته و معدل حسابه آنچنانی هم ندارم، ضامنه کارمند هم تو آشنا کسی نیست. مادرم هم حقوق بازنشیتگیه آموزش و پرورش پدر مرحومم براش وأریز میشه. ملکی از خودم ندارم و سند خانه ایکه توش زندگی میکنیم به اسم مادرم هست. چه روشی به ذهنتون میرسه؟ ممنون میشم لطف کنید و راهنماییم کنید.

 30. فريد می‌گوید

  من ٣٠ ساله، بازنشسته نیروهای مسلح هستم و دریافتی ماهانه ١.٨ میلیون. نیاز به وام دارم حداقل ۶٠ تومن . هیچ اندوخته و معدل حسابه آنچنانی هم ندارم، ضامنه کارمند هم تو آشنا کسی نیست. مادرم هم حقوق بازنشیتگیه آموزش و پرورش پدر مرحومم براش وأریز میشه. ملکی از خودم ندارم و سند خانه ایکه توش زندگی میکنیم به اسم مادرم هست. چه روشی به ذهنتون میرسه؟ ممنون میشم لطف کنید و راهنماییم کنید.

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   شما تشریف ببرید بانک انصار یا بانک صادرات راهنمایی می کنند. برای ضمانت هم همون سند به نام مادرتون کفایت می کنه.
   همچنین اگر بتونید به نام مادرتون با سند از بانک ملت وام بگیرید هم میشه . البته اگر شرایطشون خوبه برای یکبار حضور در بانک.

   1
   1
   1. shima می‌گوید

    سلام من احتیاج به وام فوری ۶۰هفتاد میلیونی دارم
    سندخونه هم داریم ولی تاریخ ساختش سال۸۱هس
    کدوم بانک میتونم برم که فوری وام بدن

 31. علیرضا می‌گوید

  سلام.من ۵۰ الی ۶۰ میلیون وام فوری میخوام که ۳ الی ۵ ساله پس بدم.ضامن دارم حتی اگه نیاز شد سند هم دارم ولی خیلی از بانک هایی که رفتم میگن یا باید چندماه سپرده گذاری کنی یا حداکثر ده میلیون نیدن ولی من فوری میخوام برای شروع کار.. الان جوانی مثل من باید چیکار کنه؟حتی حساب دسته چک از بانک سپه دارم که گفت ده میلیون بم میدن ولی برام کمه. لطفا راهنماییم کنین.من ساکن اصفهانم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   اگر سند دارید تشریف ببرید بانک سینا و وام تا سقف ۱۰۰ تومن رو بگیرید با باز پرداخت ۳۶ ماهه و سود بالا البته!

 32. shima می‌گوید

  سلام وقتتون بخیر،من به یک وام فوری ۶۰هفتاد میلیونی احتیاج دارم،سندخونه هم داریم ولی تاریخ ساختش سال۸هس،کدوم بانک میتونم وام بگیرم؟؟

 33. وحید طاهری می‌گوید

  سلام جناب آقای ذاکری بنده به ۵ میلیون وام فوری نیازمندم ساکن تهرانم ضامن ندارم ولی چک دارم البته سند ملک هم دارم اما حدود ۱۰ میلیون از وامی که روش بوده مونده حالا میخواستم ببینم امکانش هست سریع این وام رو بگیرم؟ با سپاس از شما اگر جواب بنده رو بدید ممنونتون میشم.

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   پاسخ دادم

 34. وحیدمحمدطاهری می‌گوید

  سلام جناب ذاکری بنده ساکن تهرانم به ۵ میلیون وام فوری نیاز دارم چک دارم سند ملکی هم هست اما حدود ۱۰ میلیون از وامش مونده میخواستم اگر ممکنه بنده رو راهنمایی کنید با تشکر از شما و سایر همکاران محترمتان

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   تشریف ببرید بانک مسکن و از طریق اوراق میتونید تا ۲۰ میلیون تومن وام جعاله روی سند بگیرید.
   این وام به وام مسکن اضافه میشه.

 35. فريد می‌گوید

  باسلام من شرایطمو گفتم و راهنمایی کردین، ممنون میشم دوباره راهنمایی کنید،.
  ١- من میبایست تا شهریور سال آینده برأی مهاجرت حدودا ٢۵٠٠ یورو داشته باشم، بنظرتون با توجه به شرایط بانکها و تحریم و نوسانات بازار ، الان برأی گرفتنه وأم اقدام کنم بهتره یا بزارم برای سال آینده؟
  ٢-(من ٣٠ ساله، بازنشسته نیروهای مسلح هستم و دریافتی ماهانه ١.٨ میلیون. نیاز به وام دارم حداقل ۶٠ تومن . هیچ اندوخته و معدل حسابه آنچنانی هم ندارم، ضامنه کارمند هم تو آشنا کسی نیست. مادرم هم حقوق بازنشیتگیه آموزش و پرورش پدر مرحومم براش وأریز میشه. ملکی از خودم ندارم و سند خانه ایکه توش زندگی میکنیم به اسم مادرم هست. چه روشی به ذهنتون میرسه؟ ممنون میشم لطف کنید و راهنماییم کنید.) باتوجه به أین منو راهنمایی کردین بأنک أنصار و ملت و صادرات، بنظرتون کدومشون برأی من بیشتر میتونه به صرفه تَر باشه ؟ تا بانکهای قوامین و مهراقتصاد که بدون سپرده و فوری میدن؟

  1. ذاکری می‌گوید

   مهر اقتصاد اگر بتونید اقدام کنید بهتره.

   در مورد یورو هم برای سال بعد احتمالا هزینه بالاتری باید بپردازید.
   ترجیحا وام رو بگیرید و به یک شی ذاتا با ارزش تبدیل کنید تا سال بتونید در موردش تصمیم بگیرید. منظورش طلا یا هر چیز ذی قیمت دیگست.

 36. Jalal می‌گوید

  سلام من یسالی میشه توبانک صادرات حساب بازکردم دوسه میلیونیم توش دارم الان بخوام برم درخواست وام کنم بهم چندوقته میدن؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   حساب چی داشتید؟
   قرض الحسنه؟ جاری؟ سرمایه گذاری؟

 37. Kamal می‌گوید

  سلام
  تشکر از راهنماییتون
  من می خواهم یه ماشین در حد ۴۰ میلیون بگیرم به وام نیاز دارم
  خودم کارمند شرکت خصوصی هستم یعنی فیش حقوقی دارم اما گواهی کسر حقوق ندارم
  سند خونه هم دارم ولی در رهن بانک هست
  چک احتمالا بتونم جور کنم
  ظامن هم می تونم جور کنم اما نه ظامنی که گواهی کسر حقوق بده
  لطفا راهنمایی کنید چطوری وام بگیرم
  خوزستانی هستم

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   چقدر پول نقد دارید و چقدر وام نیاز دارید؟

   روی سند خونه که در رهن بانکه اگر وام مسکن هست برید ۲۰ تومن جعاله بزارید روش. اگر جعاله تعمیرات گرفتید و از ۱۰ تومنی هاست برید ۱۰ تومن بزارید روش.
   اگر همشو گرفتید که سری به بانک آینده بزنید برای وام خرید خودرو و کالا و همچنین بانک رفاه که در حد ۲۰ تومن بهتون وام میده البته به شرط تضامین معتبر.

 38. ترنم می‌گوید

  باسلام،دوستان من خانمی هستم که نیاز به هشت تومان وام دارم،برای درمان خواهشا کمکم کنید،هیچ ضامن و آ شنا و غیره ندارم،لطفا،فوریه

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   اگر بتونید مدارک درمان معتبر بیمارستانی ارائه کنید، بانک صادرات در وجه بیمارستان براتون وام میده.

 39. حیدری می‌گوید

  سلام
  من نیاز به ۱۰۰میلیون وام فوری دارم. سند ملک (ارومیه) و ضامن هم دارم. اما نمیخوام سود بالا و بازپرداخت زود داشته باشه. پیشنهادتون کدوم بانک هست؟

 40. خاتون می‌گوید

  سلام من نیاز به وام دارم ۲۰تومن پولم دارم بخالونم بانک ۱۲ملیون دارم لطفا بگید چیکار کنم میخام رو پولم وام بگیرم ضامنم دارم یکی

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   اگر سه ماه میتونید سپرده گذاری کنید به بانک آینده مراجعه کنید.

 41. حسین می‌گوید

  سلام خسته نباشید،
  من به دانشجوام و ساکن تهران، به ده ملیوه تومن وام احتیاج دارم،چک و ضامن و سند هم ندارم،طبیعتا فقط میتونم سفته بدم ممنون میشم راهنماییم کنید امکانش هست اینجوری وام بگیرم؟اگر هست از کدوم بانک

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   شما خودتون به همچین فردی پول قرض میدادید؟ جسارت نمی کنما ولی خب قبل از سوال خودتون رو جای بانک بگذارید دیگه.
   شما حداقل باید شغل ثابت و مشخص داشته باشید حالا ضامن رسمی نبود میشد کاریش کرد.

   ولی نهایتا همون وام صندوق رفاه رو بتونید بگیرید.

   2
   1
 42. علیرضا پارسا می‌گوید

  سلام ، من ده الی بیست میلیون وام لازم دارم ، ضامن دولتی ندارم ، امکان گرفتن وام وجود داره ؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   اگر منزلتون سند داره به بانک مسکن مراجعه کنید و ۲۰ میلیون وام جعاله بگیرید.

 43. حسين اميرخليلي می‌گوید

  سلام،من وام ٢٠تومانی فوری لازم دارم،خونه قولنامه ای دارم،به کدوم بانک مراجعه کنم؟لطفاراهنمایی کنید،اکثربانک هاحساب دارم

 44. حسن می‌گوید

  سلام.من نیاز به۵۰ میلیون وام دادم.کارمند رسمی هستم و ضامنین کارمند هم دارم.سند ملکی هم دارم.فقط زیاد زمان ندارم.لطفا راهنماییم کنید.با تشکر

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   به بانک ملت یا بانک سینا مراجعه کنید. معمولا برای تسهیلات تعمیر همکاری می کنند.

 45. بهراد می‌گوید

  سلام من دانشجوام و نیاز به ۱۰ میلیون وام دارم. فقط سند ماشین دارم. با سند ماشین میشه وام فوری گرفت؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   شغلتون چیه؟

 46. پویا سلطانزاده می‌گوید

  من تخصصم تعمیراته موبایله با مدرک فنی حرفه ای…نهایتا ۵ ملیون وام میخام برا شروع کسب و کارم….لطفا راهنماییم کنین..چیکار کنم کدوم بانک برم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   به صندوق کارآفرینی امید مراجعه کنید.

 47. علی می‌گوید

  سلام من نیاز به وام ۳۰ میلیونی دارم. سند خونه هم دارم. ولی خیلی عجله دارم. چطور و از کدوم بان میتونم وام بگیرم؟ ضامن هم دارم

 48. فرحناز می‌گوید

  سلام منم یه وام پنجاه میلیونی میخام ازکدوم بانک میتونم بگیرم کارکرد حساب ندارم ولی سند خونه دارم هربانکی میپرسم میگه باسند وام نمیدیم فقط ده میلیون تعمیرات لطفا راهنمایی کنید د ضمن ازبانک های خصوصی میترسم وام بگیرم

  1. موتور سوار می‌گوید

   بانک سینا تا سقف ۲۰۰ تومن وام میده با سند ملکی البته بستگی به میزان درآمدتون داره

   1
   1
 49. مهدی می‌گوید

  سلام خسته نباشید لطفا خیلی سریع راهنماییم کنید یه سند خونه دارم روستایی ثبتی هستش، ۳۰-۴۰ تومن وام نیاز دارم ضامن هم ندارم ممنون میشم بگین چجوری و کجا میتونم وام بگیرم

  1. ذاکری می‌گوید

   سند شوراییه منظورتون؟

 50. آرزو می‌گوید

  سلام وقت بخیر.
  من به یک وام ۱۰ میلیونی نیاز دارم.
  درحال حاضر ۱۰ میلیون سپرده بلند مدت در بانک پاسارگاد دارم ؛چک برگشتی و سند ندارم. ضامن هم ندارم.
  آیا روشی هست که بتونم ۱۰ تومن وام بگیرم؟

  1. ذاکری می‌گوید

   بانک پاسارگاد به شدت سختگیره در مورد ضامن متاسفانه!
   خود اون ده تومن رو لازم دارید؟

 51. حسن می‌گوید

  سلام.من نیاز به ۲۰۰میلیون وان دارم.سند ملک تجاری قبول میکنند برای ضمانت؟چه بانک هایی هستن که با این شرایط وام بدن

 52. آشنا می‌گوید

  سلام دوستان.
  اگر کسی کمک مالی بخواد باید چکار کنه یک روزه دستش بیاد؟
  من دانشجوم و به ۱۰میلیون فوری تا شنبه ۲۸مهر نیاز دارم.
  و میتونم ماهیانه ۲میلیون بر گردونم.

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام.
   راهی نیست.
   بهتره با قرض از دوستان حل کنید.

 53. بهار می‌گوید

  سلام وقت بخیر من ساکن تهران هستم و ٣ ساله که در بأنک ملت حساب دارم ٢ سال حقوقم رو از یک اداره دولتى برام واریز مى کردن الان ١ ساله که شاغل نیستم اما گردش حساب داشتم. خواستم ١ ضامن دارم که پدرم هستند و باز نشسته هستند ایشون سفته هم مى تونم بدم امکان گرفتن ۵ میلیون تومان وام دارم؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   مراجعه کنید احتمالا رئیس شعبه با شرایطی موافقت کنه.

 54. یونس می‌گوید

  سلام بنده بخاطر کلاه برداری ک توسط ی سایت مجوز دار هم بود مقداری بده کار شدم و نیاز ب صد تومن وام دارم.پرستار هستم میتونم از طریق حقوقم قسطاهای وام و پرداخت کنم دسته چک هم دارم ولی ضامن ندارم و چون مستاجرام طبیعتا سند ملکی هم ندارم تو رفاه و رسالت و چندتا بانک دیگ حساب دارم ولی اونقدر گردش حساب نداشته ک این مبلغ وام و بهم بدن شما میتونید راهنماییم کنید ک میتونم همچین وامی بگیرم یانه؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   به بانک رفاه مراجعه کنید. معمولا از جامعه پزشکی حمایت خوبی می کنند.

   سکه ثامن؟

 55. فاطمه می‌گوید

  چه طرحی برای وام سریع بدون ضامن تا مبلغ ده میلیون و سپرده دو میلیون مناسب ؟ شنیدم مهر اقتصاد یه همچین طرحی به اسم ثمین ۳ داره درسته؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   جسارتا اقساطش رو چطوری می خواهید پرداخت کنید؟
   چون کسی که دو میلیون پس انداز داره یا میتونه سپرده جور کنه طبیعتا نمی تونه اقساط رو هم پرداخت کنه.
   در ضمن هیچ بانکی بدون ضامن پول نمیده.

 56. سوسن می‌گوید

  سلام
  بنده یه وام ۲۰-۲۵ میلیونی میخوام
  خودم کارمند هستم آموزش پ
  تهران ساکن هستم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   بانک سرمایه مراجعه کنید.
   در ضمن برای این مقدار احتمالا ۳ ضامن یا سند میخوان.

 57. سجاد می‌گوید

  سلام من احتیاج به ۲۰تا ۳۰ تومان وام دارم. کارمند شرکت خصوصی بدون سابقه بیمه هستم چون تازه مشغول شدم. معدل حسابم تو بانک ملت شعبه شیراز تو سه ماه ۶ میلیون هست الان ساکن مشهدم میشه راهنمایی کنید میشه از شعب مشهد وام بگیرم ضامن کارمند دولتی با فیش و چک یا خصوصی با کسر و چک هم دارم ممنون

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   بله به یکی از شعب این بانک مراجعه کنید در حدود ۵ تومن میتونید وام بگرید اگر رئیس اذیتتون نکنه.
   البته باید حساب رو به اون شعبه منتقل کنید

 58. Reza می‌گوید

  سلام من میخوام ماشین بخرم یه مقدار پول کم دارم حدود ۵تا ۸میلیون نیاز دارم دارم تو بانک ملی حساب معمولی دارم که یارانه رو واریز میکنن برام ضامن مادرم هستن مستمری بگیر هستن چک خودم ندارم ولی آشنا دارم که چک بگیرم ازش وام فوری هم نیاز دارم باید چه کنم ممنون میشم راهنمایی بدین?

 59. خلیل می‌گوید

  سلام من یه بدهی کوچیک دارم ۳ میلیون نیاز دارم ضامن و سند و… ندارم تو بانک سپه و ملی و کشاورزی حساب دارم موتورسیکلت سند میتونم بزارم؟؟ یا چکار کنم فوری بگیرم؟؟؟

  1. پاشا می‌گوید

   دنبال وام نرو برای این مبالغ. میتونی دستی بگیری یا وام های شخصی یا حتی صندق

 60. - می‌گوید

  سلام
  ببخشید من به وام صد میلیونی فوری نیاز دارم. دوماهه هم پس میدم لطفا اگر ممکنه کمکم کنید. مرسی

 61. Hadis می‌گوید

  سلام من میخوام ماشین بخرم به ۲۰ میلیون وام فوری نیاز دارم با قسط حداکثر ۴۰۰ تومن ضامن کارمند دارم ولی سند ندارم خواستم بدونم بانک مهر اقتصاد الان طرح ثمین ۳ رو داره؟ و اگر نداره با شرایط من جای هست که وام بدهد؟

 62. n.sh می‌گوید

  سلام من یه وام۵میلیونی لازم دارم.نه سند دارم نه ضامن .چیکار میتونم بکنم؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   راهی نیست!

 63. سعید می‌گوید

  سلام من نیاز به ۵۰ م تومن دارم ضامن دارم بدون فیش حقوقی ولی چک کارمندی و حکم کارمندی دارن ضمنا سند هم دارم لطفا راهنمایی کنید ممنون

 64. فلاح می‌گوید

  سلام خوبین
  من ۳۰ تومن وام فوری میخام .ضامن فرهنگی هم دارم. ۵ تومن هم دارم . قسط میتونم بدم . کدوم بانک همچین وامی داره؟ لطفا جوابمو بفرستین

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   به بانک قرض الحسنه مهر مراجعه کنید

 65. علی می‌گوید

  سلام من یک وام ۳۰۰ میلیون تومانی رو سند خونه میخوام از کدوم بانک می تونم بگیرم ؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   به بانکهای خصوصی مراجه کنید.

 66. محسن می‌گوید

  سلام خسته نباشید
  من امتیاز وام مسکن یکمم آمادس بنظر شما امسال بگیرمش یا صبر کنم تا افزایشش بدن؟

  1. ذاکری می‌گوید

   صبر کنید ملک کمی پایین تر میاد.

 67. صابر می‌گوید

  سلام ببخشید من هم معدل حساب بالا تو بانک ملی و تجارت دارم هم سند ملکی ب ارزش ۷ میلیارد دارم ولی الان ۵۰ میلیون وام فوری میخوام هیچ بانکیم نمیده چجوری میتونم تهیه کنم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   مگه میشه!!!
   شرایط شما برای بانکها طلاست!

 68. محمد می‌گوید

  سلام تهران هستم.سند ملک دارم هم خونه هم زمین.
  بیست میلیون وام نیاز دارم.چک دارم ضامن کارمند هم با گواهی کسر از حقوق دارم.خودمم کارمندم
  لطفا راهنماییم کنید.

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   بانک مسکن

 69. محمد می‌گوید

  باسلام
  بنده ده الی پونزده میلیون وام فوری میخوام
  برای شهر نیشابور (یامشهد و یا کاشمر)
  سند منزل مسکونی شش دانگ دارم
  بازپرداخت‌نهایتا چهارماهه انجام میشه ـ بیشترم شد چه بهتر

  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   بانک مسکن

 70. لیلا می‌گوید

  باسلام من نیازفوری به وام پنجاه میلیونی دارم میخواستم طرح ثمین۳بانک مهراقتصادروبرام کامل توضیح بدید پدرم بازنشسته هستن وضامن وچک هم میتونم داشته باشم

  1. ذاکری می‌گوید

   پیشنهاد جدی: دور بانک مهر اقتصاد رو خط بکشید. محاسبات سود و وامش کاملا به ضررتونه
   بانک قرض الحسنه مهر رو چک کنید.

 71. محمد می‌گوید

  وام خودر هم هست اگر هست کدوم بانک میده ضامن کارمند دارم تو اصفهان خودم پروانه تاکسی رانی دارم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   بانک ملت، بانک آینده و … مراجعه کنید.

 72. aram می‌گوید

  سلام
  بنده در حال ساخت ساختمان‌میباشم که ۹۰ درصد پیش رفته و فقط ۱۰ درصد ساخت باقی مانده که نیاز به یک وام ۱۰۰ میلیون تومانی فوری دارم.
  به علت اینکه مهلت پروانه ساخت به اتمام رسیده و تمدید نکردم امکان سند ملکی به عنوان ضمانت امکان پذیر نیست و فقط ضامن کارمند و بازنشسته و جواز کسب دارم ل۹طفا راهنمایی کنید بنده از چه بانکی وام دریافت کنم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   بساز بفروشید یا برای خودتونه؟

 73. m می‌گوید

  سلام
  ما از بانک مسکن سپرده مسکن یکم وام گرفتیم و سند خونه خریداری شده در رهن بانک هست
  حالا میشه با همین سند از بانک دیگه ای هم وام گرفت؟؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   خیر.

 74. محمدی می‌گوید

  سلام من به مقدار ۲۰۰ گرم طلا دارم می تونم بعنوان ضمانت استفاده کنم و باهاش وام بگیرم ؟ بانک سپه ، رفاه و دی حساب دارم .. لطفا راهتمایی بفرمائید.

  1. ذاکری می‌گوید

   چقدر وام؟

 75. محمد می‌گوید

  سلام به نظر شما سند ۳۰۰میلیونی را در رهن بانک گذاشتن و بنام جانباز زدن تو این شرایط فعلی برای خرید وام ۸۵ میلیونی جانبازی که حدود ۶۰ میلیون دست آدم را بگیره صلاح است؟؟؟

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   خیر.

 76. M.m.es می‌گوید

  سلام لطفا راهنمایی بفرمائید چگونه میتوان با ارائه سند دو دانگ از شش دانگ که خود دو دانگ بصورت یک سند جداگانه سیم سرب منگوله دار میباشد بصورت فورس ماژور دریافت تسهیلات وام بانکی دریافت نمود و بهترین بانک پیشنهادی کدام بانگ است تشکر..

 77. M.m.es می‌گوید

  سلام لطفا راهنمایی بفرمائید چگونه میتوان با ارائه سند دو دانگ از شش دانگ که خود دو دانگ بصورت یک سند جداگانه سیم سرب منگوله دار میباشد بصورت فورس ماژور دریافت تسهیلات وام بانکی دریافت نمود و بهترین بانک پیشنهادی کدام بانک است و مبلغ وام حد اقل ۷۵۰ م . ت تشکر..

  1. ذاکری می‌گوید

   چرا در این قیمت اوج ملک، به فکر فروش نیستید؟ این چیزی که گفتید کمی سخته و اسیرتون می کنه.

 78. نوید می‌گوید

  سلام
  ما یکی از مشترکین قدیمی بانک صادرات هستیم که دست چک فعال داریم که ماهانه ۳ چک رو حداقل پاس میکنه و یک حساب قرض الحسنه خوب داریم که امتیازشم خوبه.
  چطوری میتونیم یک وام فوری از بانک صادرات بگیریم. وامی بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان با بازپرداخت سبک.

  ممنون

  1. ذاکری می‌گوید

   میانگین حسابتون چقدره؟

 79. پاشا می‌گوید

  خوب اگه ۲ ماهه میدی وام بانکی نگیر. خیلیا هستن وام میدن با % خیلی کمتر از بانک

 80. حسام می‌گوید

  سلام آقای ذاکری
  بنده وام فوری میخواستم
  و سند ملکی حدودا ۴۰۰ ملیونی دارم.
  الان کدوم بانک ها بدون ضامن فقط با این سند وام میدن ؟ و اقساطشون چند ماهس؟

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   به بانکهای خصوصی مراجعه کنید.

 81. شریفی می‌گوید

  سلام جناب ذاکری
  بنده ۵۰ میلیون وام میخوام سند ملکی۱۵ ساله ۸۵ متری دارم ولی ضامن ندارم . به نظر شما چه بانکی وام با سند ملکی میده . ممنونم

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   بانکهای خصوصی با شرایط کاملا یکطرفه بهتون وام میدن.
   چرا به فروش ملک فکر نمی کنید؟

 82. احسان می‌گوید

  با ی سند مسکونی به ارزش۲۵۰ملیون تومان ی وام۵۰/۶۰ملیون به بالا میخام بگیرم میتونید بگید از کدوم بانک میتونم راحتتر بگیرم.باتشکر از پاسخگویی شما

  1. ذاکری می‌گوید

   با سلام
   شما اگر از بانک سر محله تون هم می پرسیدید الان وام دستتون بود :دی

 83. رضا میرزایی می‌گوید

  سلام.من یک وام حدود ۱۲ میلیون میخوام.برای خرید سربازی.لطفا راهنماییم کنید

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام
   خود نظام وظیفه تقسیط می کنه!

 84. افرا می‌گوید

  سلام . بنده نیازبه ۲۰۰ میلیون وام فوری برای کمک خرید مسکن دارم . حدود ۶ میلیون میتونم قسط بدم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. ذاکری می‌گوید

   سلام اگر تضامین مورد نیاز برای بانک رو دارید به بانک ملت مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد